BAZÁR - KÚZELNÉ UPRATOVANIE

Pozývame vás na BAZÁR - KÚZELNÉ UPRATOVANIE

Pozývame vás na náš bazár, ktorý je prvý svojho druhu! Nazvali sme ho Bazár – kúzelné upratovanie a jeho hlavnou myšlienkou je ozdraviť naše domácnosti, zbaviť sa vecí, ktoré nás už netešia a nemáme ich rady. Inšpirovali sme sa upratovacou metódou Konmari od Japonskej autorky Marie Kondo.

Bazár E-žien 

Kedy a kde: 

V sobotu 7. 10. od 15tej hodiny v  priestoroch Monsters Cafe and Bar na Rusovskej ceste v Petržalke.

Vytvoríme priestor, v ktorom môžete svoje nadbytočné, avšak zachovalé veci priniesť. Môžete ich predať, vymeniť či darovať. Okrem toho, rady by sme darovali veci aj konkrétnym ľuďom. Preto, ak vo vašom okolí poznáte rodinu, ktorá by potrebovala nejaké konkrétne oblečenie, či iné vecné dary, prosím, napíšte nám na email dluknarova@agency-like.com, o akú rodinu a o aké konkrétne veci ide. Vaše odpovede skompletizujeme a doladíme všetko potrebné.  

 Sprievodný program: 

Poobedie vám spríjemníme aj sprievodným programom pre deti i dospelých.  Máte možnosť, vyskúšať si tvárovú jogu od Zuzky Ondrisovej, ochutnať skvelé raw koláče od Zuzany Frešo a bezlepkové chlebíky od Lenky Mančíkovej, zašantiť s deťmi alebo si nechať poradiť stylistkami, aký kúsok z bazáru je presne pre vás! Môžete sa aj dozvedieť ako si očistíte priestor prírodným spôsobom, a to pomocou bylín s Barbarou Buľubašovou. Nakoniec zrelaxujete pri lusxusnom troj-krokovom ošetrení rúk s kozmetikou Tiande, ktorej sa venuje Zuzana Slováčková.

A ak je medzi vami aj nádejný módny dizajnér či dizajnérka, určite využite túto príležitosť a jej možnosť recyklovania starších, avšak kvalitných módnych kúskov.

Knihy nepatria do zberu! O darované knihy, ktoré poputujú do Obecnej knižnice Veľké Kršteňany, sa postará Soňa Borušovičová Karvayová.

Informácie o prihláške:

Môžete si prenajať viac miesta - 2 stoly /cca 140x140 cm/ za 11€ alebo 1 stolík /70x70 cm/ za 6€. Prihlasovať sa môžete do 22.9.2017 na email organizátorky Jany Osičkovej: osickova1@gmail.com. Pre predajcov máme pripravenú aj chutnú kávu či čaj, ktorú venuje Monsters Cafe and Bar. Počet predajných miest je obmedzený, preto neváhajte dlho a prihlasujte sa čím skôr.

Na fanpage Bazár – Kúzelné upratovanie nájdete tipy a návody, ako upratať v šatníku vďaka tejto metóde: to jest, raz a navždy.

Ponúkame fotky, ako správne ukladať oblečenie, aby ste mali krásny poriadok vo vašich skriniach a policiach. Jeseň je ideálnym čas pre detox, odporúčaný nielen pre telo, alej aj náš domov. 

E-ženy sú partermi projektu. Pre členky ežien je pripravená zľava z predajného miesta 30 percent. Zaujímajú vás ďalšie výhody členstva? Nájdete ich v sekcii venovanej členstvu.

Prihlasovanie pre predajcov a všeobecné informácie: Jana Osičková, osickova1@gmail.com.

Informácie ku darovaniu vecí pre konkrétnych ľudí: Daša Luknárová, dluknarova@agency-like.com.

 

 

                              Chcete odoberať  Spravodaj zo sveta E-žien?

spravodaj

Naše off-line aktivity

 

Raňajky s E-ženami v Bratislave - 27.02.2018

Stretnutie Klubu koučiek - 01.03.2018

Ako prepojiť možnosti so zámermi - 08.03.2018

Vymeň starú za novú - marcový knižný networking E-žien - 13.03.2018

Fit Day s E-ženami - 24.03.2018

*************

 E-ženy majú vlastné bannery!

*************

 Odhaľte nám vaše otázky a pýtajte sa

       e-poradňa      

Pošlite nám otázku do E-poradne

 

                          

 

Táto stránka používa cookies. Viac info