CHIC BAZÁR - KÚZELNÉ UPRATOVANIE

Pozývame vás na druhý ročník CHIC BAZÁRU - KÚZELNÉ UPRATOVANIEKúzelné upratovanie

Po úspešnom prvom ročníku si vás dovoľujeme pozvať na druhý ročník nášho bazáru, ktorý sme tentokrát nazvali Chic Bazár – kúzelné upratovanie. Spolu s Dáškou Luknárovou sa na vás veľmi tešíme!

Jeho hlavnou myšlienkou je ozdraviť naše domácnosti, zbaviť sa vecí, ktoré nás už netešia a nemáme k nim vzťah. Inšpirovali sme sa upratovacou metódou Konmari* od Japonskej autorky Marie Kondo.

Čo je hlavným princípom nášho Chic Bazáru - kúzelné upratovanie?

  • Predať a kúpiť nadčasové oblečenie a doplnky
  • Podporiť myšlienku udržateľnej módy
  • Šetriť prírodu a neprepchávať naše šatníky
  • Darovať detské oblečenie
  • Recyklovať oblečenie pre značku NOSENE
  • Naučiť sa spoznať svoj vlastný štýl, a teda aj seba samú
  • Ukázať, čo je to Konmari metóda a prečo sa oplatí ju používať
  • Ponúknuť "PRED a PO" energetickú a vizuálnu premenu pre vybranú dámu
  • Kúpiť si hand made bižutériu od Naramky NIX a ekologickú kozmetiku Yharmony

 CHIC BAZÁR

Kedy a kde: 

V sobotu 14. 4. od 15tej do 19tej hodiny v  priestoroch Monsters Cafe and bar na Rusovskej ceste v Petržalke.

Vytvoríme priestor, v ktorom môžete svoje nadbytočné, avšak zachovalé veci priniesť. Zamerali sme sa na nadčasové kúsky, to jest oblečenie, ktoré sa svojím štýlom dá považovať za ľahko kombinovateľné, univerzálne a nadčasové oblečenie. Ak sa náš šatník bude skladať z takéhoto druhu oblečenia, ktoré nám zároveň svedčí a teší nás, tak v konečnom dôsledku nebudú naše skrine preplnené a my nebudeme pred nimi stáť s tak častou otázkou „Nemám čo na seba!“

Oblečenie a doplnky môžete predať, vymeniť či darovať. Okrem toho by sme rady darovali detské oblečenie pre novorodenecké oddelenie Detskej Fakultnej nemocnice na Kramároch. 

Hlavná organizátorka - Janka Osičková. Viac o Janke si prečítajte na našom blogu E-ženy.eu.

 

Sprievodný program: 

Poobedie vám spríjemníme aj sprievodným programom. 

Pripravili sme aj súťaž o energetickú a vizuálnu premenu vášho šatníka a nastavenie energií tak, aby vás podporili v dosahovaní vašich potrieb. Naša štylistka Mária Závodná sa ešte pred bazárom spojí s výherkyňou, aby zistila o nej viac a mohla sa tak pripraviť a naladiť na jej celkovú premenu.

Na samotnom bazáre tejto dáme štylistka pomôže vybrať to správne oblečenie a doplnky, nalíčime ju denným líčením a spravíme aj fotky pred a po premene. Takto naladenej a štýlovej dáme odporúčame, aby po našom bazári nešla rovno domov, ale radšej si vychutnala sobotňajší večer v kruhu priateľov.

V spolupráci s NOSENE a ich kolekciou Renewals by Nosene (upcyclované modely) vám prinášame možnosť vytriediť nepotrebné, avšak zachovalé pánske košele či šaty. Tím v NOSENE im vdýchne nový život!

Ako na to? Stačí ak tieto veci donesiete na náš bazár a vyhľadáte miesto označené logom NOSENE. Na mieste vám pomôžeme určiť, ktoré veci sú vhodné práve na takúto upcykláciu.

Pre všetkých, ktorí k nám 14. 4. prídu, sme pripravili tombolu s výhrou jednej sady kartičiek cvikov Tvárovej jogy, ktorú nám venovala Zuzka Ondrisová. Ak sa budete chcieť zapojiť do našej tomboly, stačí napísať svoje meno a priezvisko na pripravený papierik a vhodiť do zlosovacej nádoby, ktorá bude pripravená na barovom pulte. Na konci akcie, jedného šťastlivého výhercu vyžrebujeme!

Zľadiť svoj nový chic outfit, ktorý si zakúpite u nás na bazáre, budete môcť aj s hand made šperkami od značky Náramky Nix. Predajkyňa Niki nám prezradila, že si u nej budete môcť dať vyrobiť náramok i na počkanie. U nás sa zladíte od hlavy až po päty!

V rámci sprievodného programu, ktorý pre vás chystáme bude aj možnosť zakúpiť si prírodnú kozmetiku od YHARMONY, Žanetky Hrubej. Napríklad Aromabalzamy piatich elementov, ktoré ovplyvňujú náladu a prejavy nerovnováhy určitého elementu (strach, smútok, nízke sebavedomie).

Informácie o prihláške:

Prihlasovanie pre predajcov a všeobecné informácie priamo cez správy fanpage. Cena za jedno predajné miesto je 15 Eur. E-ženy sú partermi projektu. Pre členky ežien je pripravená zľava z predajného miesta 30 %. Zaujímajú vás ďalšie výhody členstva? Nájdete ich v sekcii venovanej členstvu.

Pre predajcov máme pripravený aj bonus, kupón na jeden nápoj zdarma - chutnú kávu či voňavý čaj, ktorú venuje Monsters Cafe and Bar. Počet predajných miest je obmedzený, preto neváhajte dlho a prihlasujte sa čím skôr.

Na fanpage Chic Bazár – Kúzelné upratovanie nájdete tipy a návody, ako upratať v šatníku vďaka tejto metóde: to jest, raz a navždy.

 

 

 

Táto stránka používa cookies. Viac info