English Brunch Club

O necelé tri mesiace tu máme leto a s ním spojené vytúžené dovolenky. Možno viacerí plánujete vybehnúť do zahraničia a potrebovali by ste oprášiť vašu angličtinu, prípadne si nájdete iné dôvody, prečo sa k nám pridať. Tamara Osaďanová totiž otvára prvý English Brunch Club na pôde E-žien!

Mnohí z vás ma asi evidujete medzi E-ženami ako Bruncherku, no predtým som dlhé roky pôsobila ako lektorka angličtiny v jazykovej škole (5 rokov, odchádzala som na materskú z pozície Master lektorky), aj súkromne (učila som Business English napr. riaditeľa Doprastavu) či ako lektorka pre deti. Som držiteľkou dvoch cambridgských certifikátov - FCE a CAE a tiež aj štátnice z angličtiny. Niežeby mi tak záležalo na papieroch, ale občas to zaváži :-). Ale hlavne - učenie ma vždy bavilo (mám vyštudované Učiteľstvo pre 1. stupeň ZŠ) a po dlhšom nabádaní od Gabi a možnosti postupného uvoľňovania sa od svojej dcéry konečne nadišiel čas, kedy by som sa rada do toho z chuti pustila znovu a odovzdávala svoje vedomosti ďalej. 

Od mája teda vytváram komorný priestor pre 2 skupinky po max 6 ľudí, každá bude mať 2 vyučovacie hodiny AJ za sebou - teda 90 min AJ týždenne. Cena 1 VH na osobu je 7,50 Eur, teda spolu 15 Eur/týždeň. Keďže skupinky budú menšie, dostanete sa viac k slovu a lepšie sa vám prispôsobím :-)

Formu výučby prispôsobím každej skupinke a požiadavkám väčšiny, dlhé roky som učila riadenou konverzačnou metódou, ktorá mala výborné výsledky, ale aj voľné konverzácie, príprava na maturity či certifikát FCE, ale aj z rôznych kníh ako Headway, Face to face či In company (Business English). Rada robím hodiny záživné, moji študenti (čo si pamätám) si na mne cenili ľudský prívetivý prístup s humorom, no občas aj s dôrazom, keď to bolo potrebné, schopnosť udržať pozornosť a vedenie hodiny, zrozumiteľné vysvetlenie gramatiky či flexibilitu k ich požiadavkám.

Časy: STREDY 14:00 - 15:30 hod. alebo v PIATKY 09:30 - 11:00 hod. (vyučovacia hodina je 45 min.), záleží, kto sa prihlási, kto kedy bude môcť a či sa vytvoria približné úrovne. Platba by bola mesačná vždy k prvému klubu v mesiaci.

Aby som bola schopná dať dokopy 2 homogénne skupinky, vytváram úvodné stretnutie v piatok 27.04.2018 od 9:30-11:30 hod., kde pozývam tých z vás, ktorí cítite volanie anglickej divočiny a radi sa jej vrhnete v ústrety :-).

Cena tohto úvodného stretnutia je 5 Eur a platbu je potrebné poslať po prihlásení sa na stretnutie. V cene bude okrem 2 hodinového úvodného stretnutia a kvalitného brunchu aj krátka telefonická diagnostika vašej znalosti angličtiny, aby som si vytvorila aspoň približnú predstavu o tom, kto sa kde nachádza a čo by rád... Kapacita tohto stretnutia je max 15 ľudí, po ňom sa môžete slobodne rozhodnúť. Ak si však už teraz chcete určite zabezpečiť miesto, môžete :-).


Tamara Osaďanová

Keďže som aj milovníčka kvalitného zdravého jedla a šíriteľka myšlienky, že najviac sa atmosféra uvoľní pri dobrom jedle, tiež aj zástankyňa toho, že angličtina má byť pohodová a nie s napätím, chcem to spojiť aj s drobným občerstvením, takže na kluboch nebude chýbať dobrá káva, domáca limonáda a drobné občerstvenie z mojej kuchyne.

Veľmi som zvedavá, aké skupinky sa vytvoria, teším sa! 
Napíšte mi buď do komentára k udalosti, fb správu alebo na mail tamara@e-zeny.sk. Prihlasovanie na piatkové stretnutie uzatváram v stredu 25.04.2018.

 

Teším sa na naše English Brunch Clubs. A vďaka, že ste dočítali až sem. See you soon
Yours Tamara :-)

tamara@e-zeny.sk

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie