Inšpiratívne stretnutie - apríl

Pozývame vás na Inšpiratívne stretnutie s E-ženami, ktoré bude 12.4.2017 o 16.30h v Bratislave a organizujeme ho výhradne len pre členky nášho združenia (ak vás zaujíma, ako sa stať členkou, dočítate sa v nižšej časti textu). 

Aký je zámer našich Inšpiratívnych stretnutí?

Vytvoriť priestor pre váš networking podporiť vás pri hľadaní odpovedí na otázky, s ktorými prichádzate. 

Čo bude nosnou témou nášho stretnutia?

Naša májová konferencia a kreovanie nápadov, ako postavíme na pódium čo najlepšie príklady networkingu, ktorý medzi sebou vytvárame. 

Upresňujúce informácie:

Stretávame sa o 16.30h v ahaki.ezeny.sk, predpokladaný koniec stretnutia je o 17.30h. Keďže ide o neformálne stretnutie, môže sa natiahnuť do max 18tej hodiny. Vašu účasť poprosíme nevyhnutne potvrdiť, aby sme prispôsobili program vašim potrebám a doručili vám včas potrebné inštrukcie. Nech sa páči, PRIHLÁŠKA.

Čo je potrebné spraviť, pokiaľ nie ste členkou a chcete sa ňou stať?

Je to úplne jednoduché. Prečítajte si, prečo sa byť E-ženou oplatí a slobodne sa rozhodnite. Informácie o výhodách členstva nájdete na https://www.ezeny.sk/sluzby/clenstvo-a-clenske-poplatky.

Okrem pravidelných Raňajok s E-ženami v Bratislave, spúšťame naše poradenské stretnutia aj v iných mestách. Ak vás to zaujíma, napíšte nám na gabi@e-zeny.sk.

Realizačný tím OZ E-ženy

Prihlásenie