Júnový networking E-žien

Chystá sa letný networking Ežien

Chystá sa letný networking Ežien

V januári mali ešte len myšlienku v hlave. Keď Silvia Križanová oslovila Zuzku Jánošíkovú, či by sa podujala zorganizovať s ňou konferenciu v máji tohto roku, bola Zuzka na materskej dovolenke a zároveň mala v brušku už tretí mesiac jej ďalšie dieťa. Čo myslíte, aká bola jej odpoveď?

Keď sa raz ženy odhodlajú, dokážu aj zdanlivo nemožné. Aj usporiadať veľkú konferenciu za necelé 4 mesiace. Aj predať okolo 500 vstupeniek. Aj pozvať mnohých odborníkov na jednotlivé témy, ktorých prednášky boli pútavé, vtipné a informácie nesmierne užitočné a praktické. Aj pozvať celosvetovo známu tvár Beu Johnson, ktorej kariéra začala písaním blogu a špecifikovaným životným štýlom, vďaka ktorému jej kniha a myšlienky obleteli svet. A viete, v duchu akej témy bola konferencia? O ODPADE! :) Alebo radšej BEZODPADOVOSTI.

My sme si tieto inšpiratívne dámy, ktoré stoja za celým eventom Slovakia going zero waste, pozvali na naše offline stretnutie, pretože sme boli nadšené a myšlienky v nás ešte stále rezonujú. Máme na nich veľa otázok, aj ohľadom realizácie takéhoto podujatia, aj ohľadom praktických rád, ako postupne zavádzať myšlienky Zero waste do našich životov.

Možno založíme aj nový Zero waste klub E-žien, kde by sme sa mohli radiť, ako zavádzať postupné zmeny do našich domácností a životného štýlu. Ako sme samy zistili, keď sa pre túto zmenu rozhodneme, je to dlhodobejší proces a vyžaduje si aj podporu od podobne zmýšľajúcich ľudí, aj nápady a skúsenosti, ktoré by sme si rady navzájom zdieľali.

Priestor chceme venovať takisto aj ostatným klubom E-žien, viaceré ambasádorky sa chystajú predstaviť nám svoje plány a sú zvedavé na vaše otázky či nápady. Samozrejmou súčasťou bude aj priestor na voľný networking, ktorý si tak žiadate a vďaka ktorému vznikajú nové a nové spolupráce a prepojenia.

Rezervujte si dátum 12.06.2018 od 17:00 - 19:00 hod. v Monsters café & bar. Tešíme sa na vás opäť offline.

Cena: 5 Eur (stretnutie je určené len pre členky OZ E-ženy)

 

Za E-ženy

Tamara Osaďanová

Ambasádorka pre spoluprácu a networking

 

Pozrite si fotografie z akcie v našej galérii:)

 

 

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie