Nasledujte svoj sen a nikdy sa nevzdávajte

Cestovný ruch je bezpochyby jedným z najsľubnejších a najrýchlejšie sa rozvíjajúcich sektorov v Európe. Sektor gastronómie a hoteliérstva ponúka jedinečnú príležitosť flexibilných foriem zamestnania pre cieľovú skupinu ekonomicky neaktívnych žien, ktorým zároveň ponúka možnosť efektívne zosúladiť ich rodinný a pracovný život. Rodinné zázemie ako aj pracovné uspokojenie je dôležité v živote každej ženy. A preto zladenie týchto dvoch aktivít je neodeliteľnou súčasťou vytvorenia vhodných podmienok na návrat na trh práce a uskutočnenie si realizácie svojho sna o ideálnom pracovnom prostredí. A preto nezostávajte iba pri snívaní, ale začnite svoje sny realizovať!

Jozef Hrušovský – zakladateľ reklamnej agentúry Atte, ktorá je pravidelne oceňovaná v programe Google Partners.

Alena Mazánová – Executive Director v CUBE studiu, ktoré sa zoaberá brandingom a marketingovou komunikáciou značiek. Alena objavuje DNA značiek, tvorí obsah a spolu s tímom vytvára vizuálne koncepcie.

Iveta Pupišová je renomovaná konzultantka v oblasti hospitality. Je zakladateľkou Akadémie Hoteliera, kde využíva svoje 23-ročné skúsenosti z oblasti hotelierstva a spolu s lektormi z praxe organizuje kurzy pre hotelierov.

Kamila Slašťanová – majiteľka gastronomického online portálu a aplikácie Menučka.sk pracuje v oblasti gastro biznisu na internete už od vysokej školy. Pred 4 rokmi však, na základe svojich dovtedajších skúseností založila počas rodičovskej dovolenky vlastnú firmu.

Denisa Štefánik – milovníčka koláčikov a všetkého sladkého, autorka značky Bábovka. Po rokoch strávených v korporáciách sa rozhodla venovať pečeniu a budovaniu značky vlastnej cukrárskej výroby. Spolu s manželom založili následne kaviareň Bábovka café & bakery.

Andrea Nováková – je hnacím motorom, šéfkuchárkou a šefpekárkou v Mama’s Minis. Vždy pozitívne naladená mama dvoch malých huncútov, ktorá zobrala odvahu a rozhodla sa vymeniť prekladateľstvo a tlmočenie za cukrárske a pekárske remeslo.

Gabriela Revická – má vyše 20-ročnú prax v cestovnom ruchu. Viedla vlastnú cestovnú kanceláriu Tricio so špecializáciou na Slovensko, dvojjazyčné knihy Ukážem Ti Slovensko a Tipy na výlety po Slovensku. Aktuálne okrem iných aktivít pôsobí ako koordinátorka projektu Občianskeho združenia E‑ženy, zameraného na podporu žien v rozličných fázach života.

OBSAH A CIEĽ WORKSHOPU:

Motivačný workshop vám poskytne príležitosť stretnúť sa nielen s koordinátorom medzinárodného projektu FlexTour, s odborníkmi z oblasti cestovného ruchu a marketingu, ale aj s úspešnými podnikateľkami a mamičkami na materskej, ktoré svoje sny premenili na skutočnosť.

ČAS A MIESTO WORKSHOPU:

25. 6. 2019 o 10:30 hod. v hoteli APOLLO****, Dulovo námestie 1, 821 08 Bratislava.

PROGRAM:

10:30 – 11:00 Registrácia účastníčok
11:00 – 11:10 Uvítanie
11:10 – 11:30 Prezentácia aktivít a projektu FlexTour SOPK
11:30 – 12:00 Online trendy v hoteliérstve a gastronómií pre roky 2019 a 2020
12:00 – 12:30 Ako budovať úspešnú značku
12:30 – 13:00 Mentoring v cestovnom ruchu
13:00 – 13:30 Coffee break
13:30 – 14:00 Ako sa dá na materskej a rodičovskej rozbehnúť vlastný gastro portál
14:00 – 14:15 Od marketingu k pečeniu báboviek
14:15 – 14:30 Od prekladateľstva k cukrárenskej výrobe
14:30 – 15:00 Ako zosúladiť rodinný a pracovný život v rozličných fázach života ženy
15:00 – 15: 30 Diskusia a záver workshopu

VSTUP pre všetky DÁMY bezplatný!

Ak máte záujem zúčastniť sa workshopu, prosíme aby ste sa prihlásili a to buď poslaním mailu na adresu peter.kovar@sopk.sk alebo telefonicky na mobil 0905 212 559.

 

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie