Pozývane vás na seminár: Kráľovná reči tela

Ako ženy v našej spoločnosti, aj v biznise to máme niekedy ťažké a nevedome kopírujeme mužský silnejší vzor, aj ten pohybový. Ale ženy majú rovnako silné pohybové kombinácie.

Ako využívať potenciál ukrytý vo vašom tele?


Váš prejav sa môže stať sebavedomejší, váš osobnostný potenciál viditeľnejší a môžete urobiť  veľký krok k lepšiemu porozumeniu seba a iných. Návod, ako v sebe objaviť  silnú ženu v jej krehkosti a jej vplyv vo vnímavosti.

Koncept vedomej reči tela rešpektuje autentický prejav osobnosti vás i vašich ľudí, ponúkané korekcie sú v súlade s našou osobnosťou, možnosťami tela a maximálne kopírujú jedinečnosť každého z nás

Obsah workshopu:

Ako  rozvinúť  ženský potenciál ukrytý v reči tela: o psychike a jej prepojení s telom. Prečo a ako sa navzájom ovplyvňujú a ako toto prepojenie prakticky využívať v našom bežnom aj pracovnom živote. Ako budovať sebavedomý autentický prejav. Vychutnáte si pohybové kvality, ktoré sú typické pre ženy a aj tie, ktoré sú pre mužov. Zažijete na vlastnom tele, aké emócie so sebou prinášajú a ako ich možno využiť v biznise i bežnom živote.


Lektorka workshopu: 

Monika Stehlíková:
odborníčka na vedomú reč tela, autorka značky BodyTalks a senior konzultantka neverbálnej komunikácie. Vedie vlastnú konzultačnú spoločnosť a spolupracuje s poprednými odborníkmi v oblasti neverbálnej komunikácie. Je prvou tanečno-pohybovou psychoterapeutkou na našom území a protagonistkou metodiky Body2Brain.

Takmer dvadsať rokov sa venuje rozvíjaniu osobnostného potenciálu svojich klientov prostredníctvom plnšieho uvedomovania si vlastnej reči tela. Je pohybovou analytičkou a vo svojej práci uplatňuje koncept Mindfulness. Okrem biznisu sa venuje psychosomatickej praxi v centre Mind and Body. Je blogerkou, píše analýzy reči tela a témy spojené so zvedomovaní reči tela. Jej články uverejnili v časopisoch ako Forbes, Psychologie dnes, Obchod, Harmónia, Zisk. Je pravidelným hosťom Telerána a Dámskeho klubu.

Termín: streda 8.11.2017 / 18:00 - 21:00 hod, Bratislava

Cena: 69€/ pre členky OZ E-ženy 50€

Ak vás zaujímajú ďalšie výhody členstva - nájdete ich na tomto LINKU

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie