Archív Rok E-žien 2016 Otóber

Ďakujeme za vašu bohatú účasť na Roku E-žien 12. októbra 2016. Našimi hosťkami boli: Silvia Lidajová, Zuzana Frešo a Alena Hrehušová.

Rok E-žien tentokrát viedla Gabi Revická spolu s Monikou Chybovou a okrem hostiek a rozhovoru s Andreou Trávničkovou sme si predstavili aj unikátny patent z dielne E-ženy Mirky Števkovej, bez ktorého sa neobíde žiadna domácnosť a Slávka Halčáková nám povedala o svojom úplne novom projekte - svojich dvoch E-bookoch o tom, ako hovoriť pred kamerou a ako natočiť videá. 

 

Alena Hrehušová

Alena Hrehušová

Cestovanie a tanec boli vždy mojou vášňou. Tanec ostal mojím koníčkom a cestovanie sa mi stalo povolaním až poslaním. Vyštudovala som cestovný ruch v Banskej Bystrici, aby som si mohla splniť svoj SEN - mať vlastnú cestovnú kanceláriu. Po 6tich rokoch na materských dovolenkách so svojimi dcérkami, som bola plná chuti a energie premeniť svoj sen na skutočnosť a v roku 2003 som si založila malú, ale moju "cestovku". V podnikaní som si prešla mnohými zmenami a obdobiami, úspešnými, menej úspešnými, kedy som podnikanie skoro zavesila na klinec, ale vždy tu zostala tá chuť a túžba ísť ďalej a problémy a prekážky prijímať ako výzvu, naučiť sa niečo nové a posunúť sa ďalej a vždy sa našiel niekto a boli to hlavne ženy, ktoré mi v daných chvíľach pomohli preklenúť problematické obdobia.

Prešla som si obdobiami, kedy som aktívne ponúkala zájazdy pre škandinávsku klientelu na Slovensku, pracovala v nadnárodných Euro-projektoch zameraných na cestovný ruch a tak ako sa vyvíjal trh, vyvíjala som sa aj ja a prispôsobovala sa dobe a hľadala svoje miesto a medzeru na trhu. Tak sa stalo, že na základe svojich dlhoročných kontaktov som sa začala špecializovať ako prvá a jediná cestovná kancelária na Slovensku na krajinu Nemecko a začala ju intenzívne a s vášňou propagovať, ponúkať a predávať zájazdy do tejto nádhernej turistickej destinácie a zmenila aj podnikanie z kamenného podnikania na online podnikanie. Môj portál je dnes aj turistickým portálom so zameraním na Nemecko.

Absolvovala som mnoho kurzov, školení a medzi najvýznamnejšie patrí 3 - týždňová študijná cesta do USA pre podnikateľky. Dostala som tam, to čo som potrebovala a dalo mi silu a impulz podnikať ďalej s vášňou, ženskou intuíciou, trpezlivosťou, myslieť globálne, nie lokálne svoje pády, brať ako veľmi cenné skúsenosti a podporu, pomoc, čo som v živote a počas podnikania dostala „Podať ďalej“! V tomto duchu a viere pracujem ďalej a viem, že ženská spolupatričnosť a energia je veľmi silná, len musí zostať čistá, zo srdca, ženská a intuitívna.

Ďaľšie informácie mne si prečítate v mojej webvizitke.

 

*****************************************************************************************************************

Zuzana Frešo

Zuzana Frešo

Pred 4 rokmi som počas materskej vytvorila blog s názvom Befresh. Postupne sa z neho stala značka, ktorá distribuuje raw torty do prevádzok, pripravuje dezerty na rôzne oslavy a svadby. Vytvorila som cateringovú ponuku so sladkými dobrotami. Popri tejto práci som lektorkou v škole varenia Radosť Variť v Poluse a založila som si vlastnú mobilnú školu ne-varenia, ktorú využívajú najmä firmy. Práve máme za sebou aj úspešnú organizáciu prvého veľkého teambuildingu pre väčšiu korporáciu. Befresh tiez prevádzkuje eshop s kvalitnými potravinami a produktami.

Je to práca, ktorá si ma našla sama a som veľmi šťastná, že sa môžem venovať tomu, čo ma baví.

Viac o mne sa dozviete v mojej webvizitke.

***************************************************************************************************************************************

Silvia Lidajová

Silvia Lidajová

Moje detstvo a mladosť boli veľmi harmonické, plné lásky a porozumenia. Vtedy som sa naučila mať rada ľudí, načúvať im, byť im nablízku a pomáhať. Ako šiel čas, začala som pracovať v tvrdom svete biznisu a výkonov a akosi som na chvíľu stratila správny životný smer a pozabudla na seba a svojich blízkych. Narodenie môjho syna a vlastná skúsenosť blízka smrti všetko prevrátili naruby a vrátili ma na absolútny začiatok.
Uvedomila som si, že hodnota človeka a bezpodmienečná láska sú pre mňa kľúčové v mojom živote. Verím, že práve tieto dve veci - esencie života - pomáhajú robiť malé i veľké zázraky, pozitívne zmeny v nás. Dnes pracujem s jednotlivcami a skupinami v biznise, ale aj mimo neho. Je to však úplne z iného miesta. Nejde mi o výkony, skôr o dobrý pocit a inšpiráciu. Vnímam hodnotu človeka, som sprievodcom na ceste jeho rozvoja, hľadám spolu s ním jeho zdroje, snažím sa druhých inšpirovať a rada sa nechávam inšpirovať. Mám nekonečnú radosť, keď môžem súznieť s ostatnými. A... každé ráno sa modlím, aby som sa druhých mohla „dotknúť láskou". O tom je moja cesta.

Ďaľšie info o mne sa dozviete v mojej webvizitke.

***************************************************************************************************************************************

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie