Štyri na vidieku - noc a deň v LA

Pre dámy, ktoré hľadajú priestor pre seba a trochu pokoja od ruchu, ponúkame čerpanie jednej z výhod členského

NOC A DEŇ VO VÍLOVE

Ide o pobyt - na požiadanie vám pošleme prehľad letných termínov, ktoré sú pre vás k dispozícií - aktuálne 23.-26.8.2020 - spolu s ďalšími štyrmi ženami, s ktorými môžete riešiť nielen vaše podnikanie, ale aj osobné vzťahy. Takéto pobyty sú výborným základom pre nové priateľstvá. Je to neuveriteľné, ale akoby sa do podobných skupín takmer vždy vyskladali ľudia, ktorí sa v danom čase mali stretnúť a spolu riešiť, čo práve potrebujú. Veríme, že to bude aj počas vášho pobytu vo Vílove. Presný prehľad fotografií interiéru a exteriéru a popis chalupy nájdete na www.vilovo.sk.

Pokiaľ vám takéto čerpanie nevyhovuje, môžete ho zameniť za osobnú konzultáciu v Bratislave, prípadne aj online z akejkoľvek časti sveta (keď máte konzultáciu už vyčerpanú, napíšte nám).

Ak prídete a máte chuť zostať dlhšie, ponúkame aj takúto možnosť za príplatok. Ak by ste si chceli vyskúšať, aké to je, bývať v chalupe Kuranderka a zažiť noc sama pod lesom, neváhajte, je to neprenosný zážitok. Pravdepodobne si ho zatúžite zopakovať podobne často, ako to majú ľudia, ktorí zažili pobyt v tme.

Vílovo Ako je to so stravou a s ubytovaním

Vo Vílove máme tri samostatné spálne, v jednej je lektorka (Gabi R), ďalšie hosťky majú k dispozícii spálne, v ktorých sú vo dvojiciach.

Súčasťou nášho spoločného programu je varenie v priestrannej kuchyni, stravu pripravíme vegetariánsku, pokiaľ si budete priať inú, v blízkosti je niekoľko dobrých reštaurácii alebo si môžete stravu aj objednať.

Náklady na stravu si rozpočítame. Ak si želáte zostať ďalšiu noc, dopláca sa 20 EUR, ak by ste mali záujem zdržať sa sama dlhšie, dohodneme najprijateľnejšie podmienky (trochu sú závislé od sezóny a vykurovania).

kastielVílovo je...

V areáli, ktorý som nazvala Vílovo je chalupa Kuranderka na kraji obce, je priamo pri lese, naším susedom je kaštieľ, ktorý údajne kedysi prehral pán Látkoczi v kartách.

Najkrajší výhľad naň je priamo z našej chalupy. Látkovce sú malá dedina, ktorá spadá pod Uhrovec (rodisko A.Dubčeka a Ľ. Štúra), nachádza sa medzi Bánovcami nad Bebravou (dobré spojenie s autobusmi) a Partizánskym (dobré spojenie, keď prídete vlakom), približne 30 minút autom z Trenčína. 

 

V termíne 23.-26.8. budeme mať menej štandartný program, ktorý prispôsobíme vašim potrebám, hoci bežne platí program, ktorý si môžete prečítať nižšie.

Prvý deň

 • Príchod medzi 13:00 hod. - 14:30 hod., obed, káva
 • Program vo Vílove - 15:30 hod. - 17:00 hod. nenáročná prechádzka po lese
 • Investičná hra, ktorá sa v LA hrá už mnoho rokov a má priamy vplyv na vznik Vílova 17:00 hod. - 18:00 hod. + spoločná príprava večere
 • 18.00 hod. - 19:00 hod. večera
 • 19:00 hod. - 21:00 hod. večerný brainstorming o vašich podnikaniach

VílovoDruhý deň

 • 8:30 hod. - 9:30 hod. voľné biznis raňajky
 • 9:30 hod. - 11:00 hod. voľný program, pobyt na lúke prianí alebo v lese
 • 11:30 hod. - 13:30 hod. spoločná príprava obeda, obed, káva, odchod pre tie, ktoré prišli len na 1 noc
 • 14:00 hod. - 18:00 hod. výlet do okolia - poznávačka podľa počasia. Samotné okolie je bohaté na menej známe atrakcie - Kaštieľ v Brodzanoch, Babylon, ktorý spravovala neter A. S. Puškina v Brodzanoch, Jankov vŕšok a jeho partizánske bunkre, Trenčianske Teplice - kúpeľný park (v prípade tejto návštevy je možná zastávka na pečené pstruhy). Blízke a málo známe sú kúpele v Malých Bieliciach s možnosťou wellness a s večerou v Partizánskom.
 • 18:30 hod. - 21:00 hod. spoločné zdieľanie

Tretí deň

 • 8:30 hod. - 9:30 hod. voľné biznis raňajky
 • 9:30 hod. - 11:00 hod. voľný program, pobyt na lúke prianí alebo v lese
 • 11:30 hod. - 13:30 hod. spoločná príprava obedu, obed, káva, odchod podľa dohody

 (platí pri doobjednaní ďalšej noci)

Atrakcia pre odvážne

Pobyty vo Vílove ponúkame prioritne na chalupe zvanej Kuranderka, podľa populárnej knihy Kurandera, čo je príbeh o žene, ktorá našla spojenie so svojou vnútornou silou a jej vonkajší svet sa absolútne zmenil. Povedľa je veľká chalupa Látkovce, ktorú využívame pri väčších skupinách. Ale najnovšou atrakciou je drevenica Schovanka, ukrytá pri lese, v mysteriózne pôsobiacom sade. Je voňavá, nová, bez elektriky a vody a pre odvážnejšie dámy odporúčame, tráviť v nej noc. Od júla je k dispozícii v uvádzacej cene 60€/noc/1-3 osoby.

schovanka

Termíny a kontakt

Prioritne si s vami budeme dohadovať dni mimo víkendov, ale nevylučujeme ani niektoré víkendy.

Zladíme sa tak, aby nám všetkým, ktoré sa chystáme, vyhovovali spoločné časy.

Napíšte mi na gabi@e-zeny.sk, dohodneme sa:)

 

Teším sa na vás. Gabi Revická

 

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie