Zdravé medovníčky od Brunchera

Predvianočný zážitkový kurz pečenia pre maminy s deťmi

Medovníky

Máte doma deti, ktoré veľmi radi pečú alebo ich láka si to vyskúšať? Radi by ste s nimi strávili príjemný čas a naučili ich (prípadne aj seba) pripravovať zdravé dobroty? Blíži sa najkrajší čas v roku, predzvesťou ktorého je nepochybne aj lákavá vôňa domácich medovníčkov.

Pozývame vás na kurz zdravého pečenia, ktorý je určený pre deti ( primárne od 6 do 12 rokov) a ich maminy (tatinovia sú tiež vítaní, na veku nezáleží ;-)). Pre deti, ktoré chcú zažiť aj inú formu zábavy so svojím rodičom a podieľať sa na príprave najkrajšieho obdobia roka. Pretože my so synom milujeme spoločné chvíle v kuchyni.

Kurz pečeniaV Bruncheri nám vždy išlo o to, aby sme šírili myšlienku zdieľania dobrého jedla v kruhu tých, ktorých máme radi, aby sme trávili spoločný čas aj pri varení či pečení. Je to čas pre vás a vaše deti – čas pre spoločný zážitok, na ktorí len tak nezabudnete.

My doma so synom pečieme už štvrtý rok prvú várku medovníkov v polovici novembra a aj teraz ich už pojedám ;-). Dlho som hľadala  a skúšala recept, ktorý by bol jednoduchý a rýchly na prípravu, zo zdravých surovín a hlavne aby boli medovníčky ihneď mäkké. A našla som! Sú z ražnej celozrnnej múky, s kokosovým cukrom, domácim medom a bio škoricou a korením. Každý, kto ochutnal, hneď pýtal recept. Po skúsenostiach s prípravou zdravých dobrôt v Teleráne či v Dámskom klube a po súkromných kurzoch som sa rozhodla, že pre vás a vaše deti pripravím aj verejný kurz pečenia. Naučíte sa tak nielen skvelý recept, ale najmä strávite príjemný a tak dôležitý čas so svojimi deťmi, ktoré budú mať radosť, že vaše návštevy ponúknete ich dobrotami.

Lektor
Bruncherka Tamara Osaďanová

Tamara Osaďanová, zakladateľka projektu zdravých raňajok a brunchov www.bruncher.sk, vyštudovaná pedagogička pre 1.st. ZŠ, dlhoročná lektorka anglického jazyka pre deti aj dospelých, mamina 2 detí. Svoje kulinárske umenie zdravého varenia a pečenia predviedla vo viacerých reláciách Dámskeho klubu na STV1, ako aj v Teleráne na Markíze (jej vstupy si môžete pozrieť tu).

Nahrala viaceré videorecepty zravých raňajok a brunchov v spolupráci s www.cvicte.sk a zrealizovala kurzy zdravého pečenia v súkromí. So svojím 7 ročným synom Dávidkom začala piecť, odkedy vedel stáť pri linke a veľmi ich to spolu baví. Teraz im pomáha aj jej ročná dcéra Laurinka.

 

Termín kurzu: 02. 12. 2017 10:00 - 12:00 hod.

Trvanie kurzu: 2 hodiny

Zážitkové pečenie s Bruncherom stojí
35€ /dieťa & maminu, pre členky OZ E-ženy zľava 30% - 24,50€

Tamara Osaďanová v Teleráne

 

Čo si z kurzu odnesiete:

Cca 30ks hotových medovníčkov + cesto na domov pre pečenie na nasledujúci deň (ďalších 30ks), naučíte sa skvelý recept, vďaka ktorému budete mať už vždy pred Vianocami chutné a zdravé medovníčky a takisto nezabudnuteľný rodinný zážitok.

 

Kapacita kurzu - min 6 a max 12 detí ( s 1 rodičom)

Kde sa bude konať kurz - Bratislava – Ružinov (presné miesto upresníme po prihlásení)

Prihlasovanie:

V prípade záujmu o účasť na kurze sa prihláste na mail tamara@bruncher.sk. Napíšte mi vaše meno, meno dieťaťa, vek, prípadne či už s ním spolu pečiete.

Miesto budete mať záväzne potvrdené až po uhradení kurzovného.

 

Tešíme sa na vás spolu so synom!

 

Táto stránka používa cookies. Viac info