Zmyselný advent

Zmyselný advent – príležitosť na predvianočný networking a zábavu

Zmyselný advent – príležitosť na predvianočný networking a zábavu

Pozývame vás na predvianočné stretnutie s E-ženami spojené s prezentáciou vašich produktov a služieb. Môžete prísť ako návštevníčka, avšak je tu priestor aj na prezentáciu vašich výrobkov alebo služieb. Ak sú vaše služby výhradne on-line, nič to, môžete ich prezentovať štýlovo a kreatívne po svojom. Stretneme sa v Monsters café 14.12.2016 o 17.30.

Ako sa budete môcť prezentovať?

V Monsters café sú k dispozícii stoly, ktoré majú rozmer 70x70cm, ak si želáte mať prenajatý stôl a mať na ňom vystavené vaše výrobky alebo produkty (napríklad aj formou darčekových poukazov), je potrebné si stôl zarezervovať, nakoľko je ich počet obmedzený. Cena prenájmu stola je 10€ pre členky OZ E-ženy (viac o výhodách členstva – TU) a pre nečlenky 18€.

Aký bude program?

Predstavíme všetky prezentujúce dámy, každú z vás, ktorá si stôl rezervuje. Spoznáme naše podnikania navzájom a možno nájdeme aj spôsob, ako niektoré vaše podnikania prepojiť. Ale nie je to podmienka, ani hlavný zmysel Zmyselného adventu.

Aký je zmysel Zmyselného adventu?

Tráviť spolu minimálne 90 minút v prostredí inšpiratívnych žien, v radosti a v predvianočnej nálade. Akékoľvek vaše nápady a vylepšenia sú vítané a očakávané na e-mailovej adrese našej organizátorky Dášky Luknárovej dasa@luknar.com.

Vstupné na akciu je dobrovoľné, tešíme sa na vás opäť naživo.

 

Prihláška na stretnutie

Ste členkou OZ E-ženy: *

Želáte si rezerváciu stola na prezentáciu Vašich výrobkov: *

Fakturačné údaje

Kontrolný kód

i
Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie