Žofia Bičianková

Žofia Bičianková

podnikateľské poradenstvo administratívne služby virtuálna asistentka poradenstvo osobného charakteru poradenstvo poradenstvo pre firmy aj jednotlivcov

.

Moja webstránka:

www.danovepriznanie-nemecko.sk

zofia.ezeny.sk

Čo ma inšpirovalo k online podnikaniu:

K tejto práci ma priviedli okolnosti, kedy som bola postavená pred situácie, vyplniť si formuláre, čo sa týka daňového priznania, prihlásenia sa na úrad práce, požiadať o rodinné prídavky, materskú, rodičovský príspevok a vyžiadať rôzne formuláre. Na vtedajšom trhu bolo málo príležitostí dať si to vypracovať a tak som sa tým inšpirovala a zistila som, že ma táto práca baví a napĺňa.

Čomu som sa venovala pred podnikaním:

Dlhé roky som žila a pracovala v Nemecku. Ako občianke Európskej únie pracujúcej v Nemecku, mi začali vznikať tak, ako aj na Slovensku práva a povinnosti tykajúce sa daňových odvodov a sociálnych dávok. Stretla som sa s veľa prípadmi, ako u seba, tak aj u iných ľudí, ktorí mali nárok na tieto sociálne dávky ako rodičovský príspevok, rodinné prídavky, dávky v nezamestnanosti, zdravotné poistenie, ktoré neboli v ich silách, rečových znalostiach a poznatkoch si tieto záležitosti vybaviť. Začala som sa aktívne zaujímať o rôzne tlačivá a formuláre v týchto oblastiach a na základe mojich znalostí a skúseností som sa začala venovať tomu profesionálne.

Čo som vyštudovala:

Vyštudovala som Ekonomiku a manažment podnikania v Ostrave.

V čom podnikám teraz:

Poskytujem poradenské služby, poradím so všetkým, čo si musíte vybaviť po príchode do Nemecka, kde sa musíte registrovať a nahlásiť,  ako jednoducho požiadať o vrátenie daní v Nemecku, pomôžem pri vybavovaní rodinných prídavkov, pri žiadaní rodičovského príspevku, pri vypĺňaní rôznych formulárov v prípade práce neschopnosti, zabezpečím bežné tlmočenie a preklady e-mailovej alebo telefonickej komunikácie pred úradmi sociálneho a zdravotného zabezpečenia, daňovým úradom, bankou a v iných ďalších oblastiach v Nemecku. Ponúkam aj službu virtuálna asistentka.

V ktorej časti Slovenska pôsobím:

Fyzicky pôsobím Stráňavy – Žilina a vďaka moderným technológiám pôsobím vo virtuálnom svete.

Ako mi pomáha moje online podnikanie:

Vďaka nemu sa môžem realizovať, robiť to, čo ma baví, pomáhať ľuďom, dáva mi určitý pocit slobody, flexibility a zároveň môžem prezentovať svoje služby vo virtuálnom svete.

O mojej rodine:

Som vydatá a mám jednu dcéru vo veku 3 rokov.

Voľnočasové aktivity, ktorým sa venujem:

Voľný čas venujem rodine a dcérke, radi chodíme na prechádzky, plávať , modelujeme s plastelínou a skladáme puzzle. Rada sa vzdelávam v oblastiach, ktoré sú mi blízke, rada čítam, cvičím jogu, relaxujem a meditujem. Baví ma variť zdravé jedlá, pečiem zákusky a  pripravujem rôzne chuťovky ako sushi, kanapky, syrové misy, dezerty na oslavy.

Ciele, plány, priania, posolstvá:

Prajem si  mať okolo seba pozitívne naladených ľudí s úsmevom na tvári a veľa spokojných klientov.

Som veľmi rada, že som Vás spoznala, veľmi sa mi páčilo na stretnutí E-žien.

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie