Dana Piljarová

Dana Piljarová

poradenstvo v oblasti zdravého životného štýlu blogerka tvorba hand made šperkov a doplnkov handmade písanie tvorba

.

Moje webstránky:

www.bezalergenov.sk

https://www.facebook.com/hackovanenausnice/?fref=ts

danapiljarova.ezeny.sk

 

Čo ma inšpirovalo k online podnikaniu:

Moje deti :)

Čomu som sa venovala pred podnikaním:

Pracovala som ako retailový poradca v OTP banke, neskôr na ústredí VÚB banky ako analytik. Počas materskej dovolenky som pôsobila ako finančný poradca. Posledné dva roky som zablúdila do online sveta a vyskúšala som si aj prácu virtuálnej asistentky.

Čo som vyštudovala:

Fakulta financií UMB, Banská Bystrica.

V čom podnikám teraz:

Pomáham rodičom, ako majú variť pre svoje deti, ktoré sú alergické na určitú potravinu. Ako majú navariť rýchlo, chutne, pre celú rodinu a bez zbytočného nakupovania špeciálnych potravín.

Zároveň pomáham majiteľom webových stránok, ktorí nemajú čas na písanie blogových príspevkov. Píšem články a e-booky, vďaka ktorým si v očiach klientov vybudujú meno experta vo svojej oblasti. Doteraz som písala odborné články na tému online marketing, sociálne siete - Facebook, Google, predajné zručnosti, telefonovanie a mnoho iných. Písala som napríklad aj pre blog www.expertnapredaj.sk

Naučím vás, čo všetko potrebujete spraviť, aby sa váš článok čo najlepšie zapísal do online sveta a priniesol vám želaný výsledok. Ak sa venujete písaniu článkov, a vôbec netušíte, čo je potrebné s nimi spraviť ešte pred zverejnením, dohodnite si so mnou konzultáciu. Ukážem vám krok po kroku, ako jednoducho optimalizovať článok, aby ho Google čo najrýchlejšie našiel.


V ktorej časti Slovenska pôsobím:

Fyzicky Pezinok, online celé Slovensko.

O mojej rodine:

Mám úžasného manžela a dve skvelé deti Marcelka (8 rokov) a Matejka (6 rokov).

Voľnočasové aktivity, ktorým sa venujem:

Milujem maľovanie obrazov na plátno a určité čaro som našla aj vo výrobe háčkovaných náušníc. Skvelý priestor na relax, keď potrebujete načerpať energiu a vyvetrať si hlavu po písaní článkov a e-bookov pre klientov. 

Môj bonus pre členky OZ E-ženy: 

20 % zľava z ceny konzultácie a produktov (e-booky, články, háčkované náušnice, maľované obrazy)

 

Moje články a rozhovory nájdete na blogu E-žien

 

Táto stránka používa cookies. Viac info