Daniela Tejkalová

Daniela Tejkalová

koučing kineziológia kone kvetova Bachova terapia

.

Moje webstránky:
https://www.danielatejkalova.sk/ 
https://www.carovnekone.sk/

danielka.ezeny.sk

Čo ma inšpirovalo k online podnikaniu:
Moja práca mi prestala dávať zmysel. Už ma nebavilo hľadať spôsoby „ako uspokojiť potreby zákazníkov“ a napĺňať ciele firmy a ich majiteľov. Chcela som skôr hľadať možnosti, ako riešiť skutočné potreby ľudí a dopomôcť im k harmonickejšiemu životu.

Čo som vyštudovala:
Študovala som „z každého rožku trošku", od Strednej priemyselnej školy elektrotechnickej, cez Obchodnú akadémiu až po štúdium na FFUK v Bratislave, v odbore Filozofia. Rôzne kurzy osobného rozvoja (s koňmi aj bez koní) mi doplnili a stále dopĺňajú skladačku, napr. 3 ročný kurz Poznej svúj cíl u Zdenky Jordánovej, Business Coaching Collage (ICF), Sentient Communication (Linda Kohanov), kurz Bachovej kvetovej terapie atď.

V čom podnikám teraz:
Po 16-tich rokoch práce v oblasti prieskumu trhu a marketingu pre korporácie, sa v súčasnej dobe venujem hlavne individuálnemu poradenstvu pre život v harmónii a organizujem a vediem rôzne sebarozvojové stretnutia (pre dospelých, ženy či firmy). Pri svojej práci využívam silu štyroch K – kone, koučing, kineziológiu a kvety (Bachovky). Inšpirujem, píšem, tvorím, spolutvorím a rozbieham vlastnú vydavateľskú činnosť.

V ktorej časti Slovenska pôsobím:
Offline Pezinok a okolie, virtuálne na Slovensku a v Čechách.

Ako mi pomáha moje online podnikanie:
Dáva mi slobodu. Pracujem kedy chcem a kde chcem. Pomáha mi „stretávať" sa so zaujímavými ľuďmi a nachádzať nové inšpirácie i príležitosti pre moju tvorbu aj jej šírenie.

O mojej rodine:
Väčšia časť mojej pôvodnej rodiny už nežije, tou novou sa stali moji priatelia. Momentálne žijem s mojou dcérou z predchádzajúceho partnerstva a do rodiny už rátam aj psa Woodyho a kobylku Ninku.

Iné moje pracovné aktivity:
Som zakladateľkou Občianskeho združenia Čarovné kone, ktorého cieľom je zdieľať múdrosť prírody a koní a šíriť povedomie o tom, že kone nie sú len na jazdenie, vozenie sa alebo na okrasu, ale môžu byť aj našimi učiteľmi a sprievodcami na ceste k väčšiemu porozumeniu samým sebe aj medzi ľuďmi.
Príležitostne sa venujem aj mojej pôvodnej práci kvalitatívnej prieskumníčky a marketingu v oblastiach, ktoré sú v súlade s mojou životnou filozofiou a pre ľudí, ktorí sú "na rovnakej vlne".

Vydavateľská činnosť:
V rokoch 2016-2019 som vydávala vlastné kalendáre s mesačnou špirálou, určené špeciálne pre ženy a pár drobných tlačovín. Na jar 2020 som dopísala prvú knihu a vydala ju pod hlavičkou občianskeho združenia, s podporou ľudí v projekte Startlab. Kniha Čarovné kone je plne v súlade s víziou OZ a okrem užitočných informácií o živote koní zdieľa inšpiratívne osobné príbehy 10tich žien a množstvo farebných fotografií. Spoluatorkou knihy je psychoterapeutka a koniarka Hanka Šišková. Spoločne sa chystáme pripraviť aj ďalšie publikácie a ja sama mám rozpísaný aj filozofický román pre ženy.

Voľnočasové aktivity, ktorým sa venujem:
Fotografovanie, čítanie, tvorivé činnosti a písanie.

Pracovné výsledky môjho podnikania:
Po piatich rokoch bez istoty trvalého príjmu a stabilného rodinného či firemného zázemia, mám dnes všetko dôležité, čo potrebujem pre svoj život. A hlavne mám pokoj na duši.

Ciele, plány, priania, posolstvá:
Písať a publikovať (nielen) vlastnú tvorbu. Vybudovať alebo byť súčasťou zázemia (reálne aj virtuálne) pre zmysluplné aktivity a inšpirácie, ktoré pomáhajú rozvíjať ľudského ducha a život v súlade s prírodou a samozrejme aj s koňmi.

Môj bonus pre členky OZ E-ženy:
Zľava 20% na moje 4 K – kone, koučing, kinezka, kvety (bachovky).

 

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie