Daniela Tejkalová

Daniela Tejkalová

koučing kineziológia kone kvetova Bachova terapia

.

Moje webstránky:
https://www.danielatejkalova.sk/ 
https://www.carovnekone.sk/

danielka.ezeny.sk

Čo ma inšpirovalo k online podnikaniu:
Moja práca mi prestala dávať zmysel. Už ma nebavilo hľadať spôsoby „ako uspokojiť potreby zákazníkov“ a napĺňať ciele firmy a ich majiteľov. Chcela som skôr hľadať možnosti, ako riešiť skutočné potreby ľudí a dopomôcť im k harmonickejšiemu životu.

Čo som vyštudovala:
Študovala som „z každého rožku trošku", od Strednej priemyselnej školy elektrotechnickej, cez Obchodnú akadémiu až po štúdium na FFUK v Bratislave, v odbore Filozofia. Rôzne kurzy osobného rozvoja (s koňmi aj bez koní) mi doplnili a stále dopĺňajú skladačku, napr. 3 ročný kurz Poznej svúj cíl u Zdenky Jordánovej, Business Coaching Collage (ICF), Sentient Communication (Linda Kohanov), kurz Bachovej kvetovej terapie atď.

V čom podnikám teraz:
Po 16-tich rokoch práce v oblasti prieskumu trhu a marketingu pre korporácie, sa v súčasnej dobe venujem hlavne individuálnemu poradenstvu pre život v harmónii a organizujem a vediem rôzne sebarozvojové stretnutia (pre dospelých, ženy či firmy). Pri svojej práci využívam silu štyroch K – kone, koučing, kineziológiu a kvety (Bachovky). Inšpirujem, píšem, tvorím, spolutvorím a rozbieham vlastnú vydavateľskú činnosť.

V ktorej časti Slovenska pôsobím:
Offline Pezinok a okolie, virtuálne na Slovensku a v Čechách.

Ako mi pomáha moje online podnikanie:
Dáva mi slobodu. Pracujem kedy chcem a kde chcem. Pomáha mi „stretávať" sa so zaujímavými ľuďmi a nachádzať nové inšpirácie i príležitosti pre moju tvorbu aj jej šírenie.

O mojej rodine:
Žijem v partnerstve s mužom a jeho dvomi deťmi a s mojou dcérou z predchádzajúceho vzťahu. Do mojej rodiny rátam aj psa Woodyho a kobylku Ninku.

Iné moje pracovné aktivity:
V súčasnej dobe si plním ďalší sen – vyskúšať si prácu „za barom“ v novučičkej komunitnej kaviarni v Limbachu.

Voľnočasové aktivity, ktorým sa venujem:
Čítanie, tvorba a písanie.

Pracovné výsledky môjho podnikania:
Po štyroch rokoch bez istoty trvalého príjmu a stabilného rodinného zázemia, mám dnes všetko dôležité, čo potrebujem pre svoj život. A hlavne mám pokoj na duši.

Ciele, plány, priania, posolstvá:
Písať a publikovať (nielen) vlastnú tvorbu. Vybudovať alebo byť súčasťou zázemia (reálne aj virtuálne) pre zmysluplné aktivity a inšpirácie, ktoré pomáhajú rozvíjať ľudského ducha a život v súlade s prírodou a samozrejme aj s koňmi.

Môj bonus pre členky OZ E-ženy:
Zľava 20% na moje 4 K – kone, koučing, kinezka, kvety (bachovky).

 

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info