Zsanett Berec

Zsanett Berec

administrácia a správa webových stránok poradenstvo v oblasti tvorby webových stránok konzultácie v oblasti tvorby webových stránok konverzácia v maďarčine

Mojich Top 5 talentov: Harmonický, Napravujúci, Konzistentný, Intelektuálny a Prepájajúci

Moje webstránky:
úprava videí 
www.baranet.sk 
www.sadoba.sk 

webfirma.ezeny.sk

Čo ma inšpirovalo k online podnikaniu:
Vízia o tom, že nie som prísne viazaná k hodinám a vízia o digitálnom nomádstve, aby som mohla pracovať z hociktorého kúta sveta.

Čomu som sa venovala pred podnikaním:
Bola a zatiaľ ešte aj som zamestnankyňou.

Čo som vyštudovala:
Gymnázium s VJM v Galante a Poľnohospodársku univerzitu v Nitre. Okrem toho som absolvovala online kurzy v oblasti tvorby webových stránok, HTML, CSS a programovania v programovacom jazyku PHP.

V čom podnikám teraz:
Momentálne som iba na začiatku cesty, ale moje podnikateľské aktivity sú administrácia a správa webových stránok, poradenstvo a konzultácie v oblasti tvorby webstránok a konverzácie v maďarčine.

V ktorej časti Slovenska pôsobím:
Pretože pôsobím online, je to celé Slovensko, ale nemusí sa to zastaviť pri hraniciach.

O mojej rodine:
Mám jednu dospelú dcéru Barbaru. A mopsíka Rockyho.

Voľnočasové aktivity:
Rada čítam, prechádzam po prírode.

Ciele, priania, posolstvá:
Priala by som si úplnú slobodu v podnikaní.
Pred niekoľkými rokmi sa vo mne začala prejavovať túžba ísť a spoznať Slovensko a okolité krajiny, možno aj vzdialenejšie krajiny. Mojim cieľom je dosiahnuť toto všetko pomocou online podnikania.

Môj bonus pre členky OZ E-ženy:
110 eurovú zľavu z najvýhodnejšieho typu WEBSTRÁNKY vo WordPress, 30% zľavy z ďalších balíkov pre nové webstránky a online marketing
87 eurová zľava zo štvorhodinovej individuálnej konzultácie administrácie webstránky vo WordPress

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie