Svatava Havadejová

Svatava Havadejová

koučing rodičovstvo výchova rodič ako kouč tímový a skupinový koučing doučovanie slovenčiny

.

Moje webstránky:
https://www.facebook.com/tvojkoucsvatava/ 

Svatava.ezeny.sk

Čo ma inšpirovalo k online podnikaniu:
Už dlhšie som sa pohrávala s touto myšlienkou, ale až korona kríza to rozhodla, keď som dostala výpoveď v práci :)

Čomu som sa venovala pred podnikaním:
Pred podnikaním som sa venovala 5 rokov rodičovstvu.
Bola to práca na plný úväzok, ktorú by mi nevedel nikto zaplatiť, pretože to bolo asi najťažšie obdobie môjho života. Vďaka deťom som spoznala, kto som a teda nebol to veľmi príjemný obraz... A tak som s tým začala niečo robiť: výchovné kurzy, knihy, terapeut a to najdôležitejšie - práca na samej sebe. Vďaka tomu a nájdení  si vlastnej cesty (koučing) sa vzťahy s deťmi upravili natoľko, že z uplakaného, hnevajúceho sa a bijúceho sa syna vyrastá empatický malý človek, ktorý vie pomôcť a objať svoju sestru (aj keď sa ho predtým nemohla ani dotknúť) a uvedomuje si svoju vlastnú vnútornú silu.

Čo som vyštudovala:
Vyštudovala som biológiu na Prírodovedeckej fakulte UK v Bratislave, odbor Fyziológia živočíchov a etológia. Absolvovala som kurz Výchova nevýchovou a niekoľko koučingových kurzov (Biznis koučing, Tímový a skupinový koučing, Koučovanie so systémovým konštelačným prístupom), Kurz rodičovských zručnosti (Filiálna terapia)

V čom podnikám teraz:
Teraz začínam podnikať v oblasti koučingu ako certifikovaný kouč so zameraním na rodičov, výchovu, sebapoznanie ako rodič, rodič ako kouč. Organizujem skupinové koučingy na témy, ktoré si vyberajú rodičia v mestskej časti Devínska Nová Ves. Zároveň vediem jeden pracovný tím ako tímový kouč a bro-bono koučujem v
rámci OZ Educoach študentov v posledných ročníkoch slovenských stredných škôl.

V ktorej časti Slovenska pôsobím:
Pôsobím v Bratislave (Devínska Nová Ves, Zohor), online kdekoľvek ;)

Ako mi pomáha moje online podnikanie:
Moje podnikanie mi pomáha naučiť sa sebadisciplíne a efektivite. Vďaka podnikaniu môžem robiť, čo ma baví a v čom vidím zmysel. Dáva mi priestor na môj vlastný rast a zároveň si viem prispôsobiť čas pre potreby rodiny a detí.

O mojej rodine:
Som matkou 2 detí (chlapec 5,5r a dievča 4r) a manželkou úspešného lídra, ktorý rastie spolu so mnou ako v súkromnom tak aj v pracovnom prostredí. Všetci spoločne budujeme a vytvárame našu rodinu.

Iné pracovné aktivity:
Vzhľadom na moju slovenčinársko-učiteľskú rodinu (otec vyštudoval slovenčinu a bol redaktorom, novinárom a vydavateľom, mama učiteľka) doučujem slovenský jazyk.

Voľnočasové aktivity:
Voľný čas je pre mňa ťažko uchopiteľný. Keď som s deťmi, snažím sa rozvíjať ich potenciál, hrať sa s nimi, chodiť na túry, na výlety, proste byť s nimi a nemyslieť na nič iné, rásť ako rodič, aby mali čo okukávať :)
A keď s nimi nie som, venujem sa sebe po fyzickej stránke - beachvolejbal a po mentálnej stránke - knihy, workshopy, vzdelávanie sa alebo len tak leňoším :)

Pracovné výsledky môjho podnikania:
Výsledkom môjho podnikania sú spokojní klienti, ktorí po absolvovaní individuálneho alebo skupinového/tímového koučingu našli svoje vlastné odpovede na otázky, vlastnú vnútornú motiváciu a odhodlanie začať konať.

Ciele, priania, posolstvá:
Prajem si, aby každý človek objavil v sebe svoj vlastný potenciál, pochopil svoju vlastnú kompetenciu riešenia jeho dilem a problémov a prevzal zodpovednosť za svoj život.
Lebo:
0,99 (na 365) = 0,03
1,01 (na 365) = 37,8
Rozdiel medzi tým, či spravíš o kúsok viac alebo o kúsok menej, nie je zanedbateľný.

Môj bonus pre členky OZ E-ženy:
individuálny koučing,
tímový alebo skupinový koučing

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie