Zuzana Oršulová

Zuzana Oršulová

virtuálna asistentka Komunikácia so zákazníkmi Organizácia teambuildingových akcií Tvorba grafických dizajnov pre sociálne siete Prieskumy trhu

.

Moje webstránky:
VirtualkaOrsulova.ezeny.sk

Kontakt:
zuzana.benkova23@gmail.com

Čo ma inšpirovalo k online podnikaniu:
Choroba ma naučila zastaviť sa, spomaliť v živote a dala mi príležitosť nájsť si vlastný smer. Chcela by som si sama organizovať svoj pracovný čas a byť finančne nezávislá.

Čomu som sa venovala pred podnikaním:
Bola som rádová administratívna zamestnankyňa.

Čo som vyštudovala:
UKF Nitra - Sociálna práca

V čom podnikám teraz:
Aktuálne si dopĺňam zručnosti a rada by som sa naštartovala ako virtuálna asistentka.

V ktorej časti Slovenska pôsobím:
Žijem v Novákoch, ako virtuálna asistentka, by som sa chcela zamerať na klientov z celého Slovenska.

O mojej rodine:
Mám milujúceho manžela, ktorý mi je veľkou oporou a podporovateľom. Deti ešte nemáme. Našu rodinku skvele dopĺňa naša ročná fenka.

Iné moje pracovné aktivity:
Momentálne pracujem na napísaní môjho životného príbehu, ktorým by som chcela ukázať a možno aj pomôcť čitateľom, ako sa postaviť ťažkej životnej situácii akou je choroba.

Voľnočasové aktivity, ktorým sa venujem:
čítanie kníh, prechádzky v prírode, cvičenie, počúvanie hudby, vytváranie pekných vecí ako nábytok z paliet a handmade dekorácii do záhrady

Ciele, plány, priania, posolstvá:
Môj dlhoročný cieľ je mať vlastné jasle. Medzi moje ďalšie ciele patrí - precestovať svet, ovládať plynule min.dva jazyky.

Mojím plánom je: venovať sa oblasti, kde budem v dennom kontakte s ľuďmi a kde budem môcť pomáhať a zároveň budem sama sebe paňou.

A moje posolstvo: robme to, čo nás napĺňa, pretože my sme tí, ktorý si tvoríme svoj život a svoje šťastie a nájdime si každý jeden deň dôvod, aby sme sa mohli na iného človeka nezištne usmiať a spraviť tým nám obom pekný deň.

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie