Máte niečo také v pláne?

Stať sa E-ženou, vyplniť webviztku, podporiť svoje podnikanie prostredníctvom klubov, obľúbiť si Letonetworking, mať priateľstvá v podnikaní a okrem využívania výhod pre členky tejto komunity, ponúknuť výhody, s ktorými prichádzate vy.

Webvizitka na subdoméne je výborná križovatka pre vaše webstránky alebo je aj plnhodnotnou náhradou za webstránku, ak ju zatiaľ nemáte. Môžete sa  vďaka nej dostať vyššie v Google, nakoľko neustále vylepšujeme naše SEO.

Ako členka si môžete zvoliť, aké kluby sú pre vás zaujímavé, prípadne si môžete vytvoriť aj svoj vlastný klub s tématickým dosahom, aký sme zatiaľ nevytvorili. Prostredníctvom vašej aktivity v klube (záleží na vás) sa môžete dostať k novým zaujímavým osobnostiam, zorganizovať s nimi besedu vo vašom meste, workshop alebo akýkoľvek iný event a predstaviť zároveň aj samú seba. Vašu aktivitu podporíme cez všetky naše marketingové kanály (podrobnejšie informácie dostanete v rámci poradenského rozhovoru s Gabi Revickou, ktorý je súčasťou výhod členstva).

E-ženy sa spájajú a vytvárajú rôzne formy networkingu a priateľstiev v podnikaní. Komunikujeme v uzavretej skupine členiek a stretávame sa na základe vlastnej iniciatívy. Podporou pre stretávanie sú Inšpiratívne stretnutia, ale aj mimo nich je medzi E-ženami mnoho neorganizovaných mítingov.

Unikátnou podporou je poradenstvo pri písaní textov pre webstránky. Pokiaľ vás zaujíma táto služba a chcete sa učiť písať články pre váš web, môžete ju mať cenovo zvýhodnenú. Pokiaľ ju chcete čerpať zadarmo, môžete písať pre náš nový portál www.ezeny.eu – blogy a rozhovory, ktoré píšu E-ženy.

Členstvo prináša mnoho ďalších výhod – niektoré sú od našich partnerov a niektoré priamo od E-žien:

50% webhosting, pracovný e-book o práci s videami a s youtoobe, zvýhodnené podnikateľské poradenstvo, zľava z redakčného systému pre vašu webstránku, 100€ zľava pri zakladaní firiem, ekonomické poradenstvo prostredníctvom lektorov z e-poradne – viac info nájdete TU

 

 

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie