Pracovné príležitosti

E-ženy majú vlastné podnikania, vďaka ktorým neraz prichádzajú s ponukou práce vo svojich firmách. S radosťou vám prinášame aktuálne pracovné príležitosti na nové pracovné pozície. Niektoré sú viazané na vlastný živnostenský list, niektoré pracovné ponuky sú absolútne klasické - ponuka zamestnania - brigády na dohody, poniektoré sú s úmyslom odstúpenia firmy alebo odpredaja know-how (franchising alebo podnikanie pod hlavičkou zabehnutej spoločnosti). Ak máte záujem, vedieť o nových pracovných ponukách medzi prvými, sledujte nás na Facebooku.

 

 

Bruncher na predaj

BruncherVábi Vás podnikanie v gastronómii? Máme pre Vás skvelý tip. Ponúkame na odkúpenie výnimočnú značku na slovenskom trhu - Bruncher®.

Máte radi kvalitné služby, ste vyznávačom zdravého životného štýlu, chcete prinášať ľuďom radosť a dobré jedlo, či máte jednoducho ambície mať svoje vlastné výnimočné podnikanie? Prípadne plánujete alebo už ste majiteľom prevádzky a radi by ste ju obohatili o novú službu a novú klientelu?

Nemusíte budovať podnikanie od nuly s neistým výsledkom, Bruncher je hotová, zabehnutá kvalitná služba s dobrým menom, so svojou súkromnou a firemnou klientelou, na mieru šitým e-shopom v slovenskom a anglickom jazyku. Na trhu, má ako zážitková donáška zdravých raňajok a brunchov (do postele, do práce, či na piknik do prírody), bezkonkurenčnú pozíciu. Svoje podnikanie môžete rozbehnúť do 2 mesiacov.

Služba je na trhu 3 roky a funguje zatiaľ v Bratislave a blízkom okolí. Je možnosť rozšíriť ju aj do iných väčších miest Slovenska, koncept a značka (s registrovanou ochrannou známkou) je ideálna aj pre zahraničné trhy. Momentálne je od mája 2016 pozastavená z dôvodu môjho odchodu na materskú dovolenku.

Ponúkam aj dôležitý know-how, kontakty a podporu, či prípadnú spoluprácu aj v budúcnosti. Pri budovaní som kládla dôraz najmä na kvalitu ponúkaných služieb a zdravého sortimentu, čo má u našich klientov veľký ohlas (viď referencie).

Info: Tamara Osaďanová. Ak Vás ponuka zaujala, prípadne viete o niekom, koho by mohla, neváhajte ma kontaktovať na tamara@bruncher.sk. Možno práve Vy budete pokračovateľom a šíriteľom Bruncher myšlienky – vychutnaj si ráno.

www.tamara.ezeny.sk

*******************************************************************************************************************

Obchodník - manažér

pre predaj dvojjazyčných kníh o Slovensku s nastavením na jasnú cieľovú skupinu - ponuka z vydavateľstva Tricio Literary and Holiday Company,s.r.o. /firma je na trhu od roku 1996/

Základný obsah pracovnej ponuky:
Práca obchodníka s atraktívnou províznou odmenou, nejde o klasický pracovný pomer. Promptné zaškolenie, prácu je možné spojiť aj s inými aktivitami.

Info: grevicka@tricio.sk 

 

******************************************************************************************************************

Obchodný zástupca

Prezentácia nových kolekcií značiek detského oblečenia z Dánska, pre ktoré máme výhradné zastúpenie - Fixoni a Small Rags.
Nie je to klasický obchodný zástupca resp. zvyčajný pracovný pomer.
Práca je vhodná pre niekoho, kto má rád detskú módu, je pozitívne naladený, má pár hodín týždenne na cestovanie a vlastné auto.
Zaškolenie je rýchle. Prácu je možné vykonávať popri iných aktivitách.

Ak spĺňate tieto podmienky a chceli by ste s nami spolupracovať, pošlite nám mail na fixoni.sk@gmail.com.

 

******************************************************************************************************************

 

Takýto inzerát o pracovnej ponuke si môžu členky OZ E-ženy zaradiť za symbolické 3€ (bez časového obmedzenia), nečlenky za 10€ (tiež bez časového obmedzenia), maximálne s troma zásahmi, každý ďalší zásah/ úprava textu + za symbolický príspevok na podporu činnosti občianskeho združenia.

Ak máte chuť akokoľvek formou podporiť činnosť nášho občianskeho združenia, potešíme sa vašim príspevkom a darom, neváhajte nás kontaktovať - kontak@e-zeny.sk

 

                              Chcete odoberať  Spravodaj zo sveta E-žien?

spravodaj

Naše off-line aktivity

 

Individuálne Raňajky s E-ženou - v termíne podľa dohody

Workshop: Žena - elegancia & inteligencia & emócia - 19.7.2017 v Bratislave

Workshop: Rodinné a pracovné konštelácie - 13.8.2017 v Bratislave

 

Odhaľte nám vaše otázky a pýtajte sa

       e-poradňa      

Pošlite nám otázku do E-poradne. 

 

                          

 

 

 

 

 

Táto stránka používa cookies. Viac info