Bruncher na predaj

BruncherVábi Vás podnikanie v gastronómii? Máme pre Vás skvelý tip. Ponúkame na odkúpenie výnimočnú značku na slovenskom trhu - Bruncher®.

Máte radi kvalitné služby, ste vyznávačom zdravého životného štýlu, chcete prinášať ľuďom radosť a dobré jedlo, či máte jednoducho ambície mať svoje vlastné výnimočné podnikanie? Prípadne plánujete alebo už ste majiteľom prevádzky a radi by ste ju obohatili o novú službu a novú klientelu?

Nemusíte budovať podnikanie od nuly s neistým výsledkom, Bruncher je hotová, zabehnutá kvalitná služba s dobrým menom, so svojou súkromnou a firemnou klientelou, na mieru šitým e-shopom v slovenskom a anglickom jazyku. Na trhu, má ako zážitková donáška zdravých raňajok a brunchov (do postele, do práce, či na piknik do prírody), bezkonkurenčnú pozíciu. Svoje podnikanie môžete rozbehnúť do 2 mesiacov.

Služba je na trhu 3 roky a funguje zatiaľ v Bratislave a blízkom okolí. Je možnosť rozšíriť ju aj do iných väčších miest Slovenska, koncept a značka (s registrovanou ochrannou známkou) je ideálna aj pre zahraničné trhy. Momentálne je od mája 2016 pozastavená z dôvodu môjho odchodu na materskú dovolenku.

Ponúkam aj dôležitý know-how, kontakty a podporu, či prípadnú spoluprácu aj v budúcnosti. Pri budovaní som kládla dôraz najmä na kvalitu ponúkaných služieb a zdravého sortimentu, čo má u našich klientov veľký ohlas (viď referencie).

Info: Tamara Osaďanová. Ak Vás ponuka zaujala, prípadne viete o niekom, koho by mohla, neváhajte ma kontaktovať na tamara@bruncher.sk. Možno práve Vy budete pokračovateľom a šíriteľom Bruncher myšlienky – vychutnaj si ráno.

www.tamara.ezeny.sk

 

 

Takýto inzerát o pracovnej ponuke si môžu členky OZ E-ženy zaradiť za symbolické 3€ (bez časového obmedzenia), nečlenky za 10€ (tiež bez časového obmedzenia), maximálne s troma zásahmi, každý ďalší zásah/ úprava textu + za symbolický príspevok na podporu činnosti občianskeho združenia.


Ak máte chuť akokoľvek formou podporiť činnosť nášho občianskeho združenia, potešíme sa vašim príspevkom a darom, neváhajte nás kontaktovať - kontak@e-zeny.sk

 

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie