6 zaujímavostí o kurze, ktoré sa inde nedozviete

 

Rozmýšľate, či absolvujete Kurz Virtuálna asistentka? Chcete vedieť, čo sa dozviete? Neviete sa rozhodnúť? Možno vám pomôže práve 6 zaujímavostí, ktoré samotný kurz prináša.

 

Vychádza zo skúseností

Kurz Virtuálna asistentka vedú dve skvelé ženy oplývajúce energiou a tvorivosťou. Kurzom vás prevedú hlavne prakticky. Zdieľajú svoje bohaté skúsenosti z vlastného podnikania a práce virtuálnej asistentky, a vedia vám zodpovedať mnohé otázky alebo vás nasmerujú na iné ženy podnikateľky, ktoré vám poradia.

 

Ovládnete spolu dobu digitálnu

Virtuálne asistentky sú jednoznačne „digitálne ženy". Kurz vás prevedie mnohými „vychytávkami", uľahčujúcimi virtuálnu prácu. Niektoré vám budú známe, iné vás milo prekvapia a určite sa vďaka E-ženám vždy dozviete o najnovších a obľúbených sociálnych sieťach a aplikáciách.

 

Odhaľuje návody, ako na sebe pracovať a vybudovať si osobnú značku

Kurz Virtuálnej asistentky nie je iba o mnohých zručnostiach, ktoré získate, ale hlavne o vás. Pomôže vám odomknúť váš potenciál, začať komplexne rozmýšľať o možnostiach smerovania virtuálnej asistentky. Ide o vstupné nakopnutie k budovaniu „osobnej značky".

 

Získate pocit voľnosti

Vďaka kurzu sa stanete „paňou svojho času" a budete si vedieť lepšie zorganizovať prácu. Dokážete si ju správne a efektívne zaznamenávať z hľadiska času a dozviete sa, ako finančne adekvátne vašu prácu ohodnotiť.

 

Môže vám otvoriť cestu k „ženským témam"

Práve v čase epidémie bolo absolvovanie kurzu príjemným spestrením. Popri plánovanom obsahu, sme si často prešli aj mnohé veci, ktoré my ženy neustále riešime (rodina, deti, varenie, ...) a ako je ich dobré zladiť s prácou virtuálnej asistentky.

 

Budete bližšie k splneniu si snov a otvoria sa vám nové možnosti

Organizátorky vedia vytvoriť ozaj čarovnú atmosféru, ktorá umožňuje príjemnú komunikáciu a tak sa z kurzu „odpájate" s dobrou náladou. Ak sabudete cítiť podobne ako ja, možno sa tiež rozhodnete stať sa členkou združenia E-ženy a v rámci mnohých ďalších ponúkaných kurzov/stretnutí zameraných na rozvoj vášho podnikania, sa môžete dobre naladiť minimálne raz mesačne a spoznať skvelé ženy.

 


Môj príbeh

Poznáte ten pocit, keď máte na nástenke kopec vecí, ktoré by ste chceli spraviť, ale stále nie je na nich čas a hľadáte si sami pred sebou výhovorky? Presne takto u mňa visel kurz Virtuálna asistentka asi 4 roky. Okolnosti pandémie ma konečne nakopli a kurz som absolvovala. Počas mojej súčasnej práce sme od marca skoro stále v režime „home office" a pochopila som, že konečne utíchli moje problémy s trávením, stíham starostlivosť o domácnosť, dokončila som všetky zanedbané veci, môžem ísť na prechádzku podľa potreby tela a „hluchý čas" v práci môžem využiť aj užitočnejšie. Podotýkam, že práce sme mali oveľa viac ako bežne, lebo sme museli prejsť z „offline" kancelárie a prezenčných školení za krátky čas na absolútne „online" fungovanie. To bol taký impulz, že asi je čas absolvovať kurz a skúsiť sa postaviť na vlastné nohy, čo mi práve práca virtuálnej asistentky môže časom umožniť. V súčasnosti pracujem v oblasti ďalšieho vzdelávania dospelých a v minulosti som pár rokov pracovala s deťmi zo znevýhodneného prostredia. Mojím snom bolo vždy založiť malé vzdelávacie komunitné centrum, kde by som ľuďom vytvorila priestor pre ich potreby a zabezpečila im vyhovujúce služby. Mojou ďalšou nesplnenou túžbou je napísať knihu, ktorá pomôže ľuďom.. Myslím, že práve informácie z kurzu pre "virtuálky" a možnosť stať sa členkou združenia E-ženy, mi otvára mnoho možností ako sa odhodlať a posúvať sa bližšie k ich splneniu.

Vladimíra Lauko Jacková

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie