Referencie na Raňajky s E-ženami a Biznis rande

Ako podporiť ženy v biznise?

Pamätáte si na ten moment, ktorý vo vás vyvolal rozhodnutie, že chcete vo svojej pracovnej oblasti niečo zmeniť? Ako ste Referencia k Biznis Brunchnašli cestu k svojmu podnikaniu?

Ja áno.

Spomínam si na časy, keď som chodila do práce a z práce domov unavená. Nemala som čas na seba a času na rodinu zostávalo veľmi málo. Neustále som rozmýšľala, či práve práca, ktorú vykonávam je tá, ktorej sa chcem venovať celý život. Neprinášala mi radosť, útechu, neuspokojovala ma a brala mi čas, ktorý som tak veľmi chcela venovať sebe a rodine.

A potom to prišlo. Prebudenie a rozhodnutie.

Dlhé roky som navštevovala rôzne kurzy a semináre z rôznych oblastí a snažila sa prísť na to, s čím môžem začať podnikať a venovať sa práci, ktorá ma baví a dáva mi zmysel. Začala som sa aktívnejšie zaujímať, ako funguje podnikateľské prostredie. Rozmýšľala som, s akým nápadom prísť na trh.

Kurzy a semináre boli fajn. Aj nápad, s čím prísť prísť na trh, by sa našiel. Pomáhať ľuďom žiť a cítiť sa lepšie, krajšie a hlavne zdravšie. Na ceste k realizácii môjho nápadu som sa nechala inšpirovať zaujímavými príležitosťami, ktorými som chcela pomôcť ľuďom žiť kvalitnejší život. Zaujala ma oblasť poradenstva zdravia a zdravého životného štýlu, finančného sektora a nakoniec výborná príležitosť, stať sa virtuálnou asistentkou a svoje aktivity skĺbiť do jedného podnikania. Jednoducho pracovať z domu online aj popri mojich existujúcich záväzkoch. No napriek tomu, mi niečo chýbalo.

Chýbala mi podpora! Podpora zo strany niekoho, kto už má reálne skúsenosti v podnikaní a vedel by mi poradiť. Niekto, kto je nestranný a neháji len záujmy jednej podnikateľskej oblasti, ale vníma podnikanie komplexne. Kto mi vie byť nápomocný, keď budem potrebovať radu. Chýbal mi niekto, s kým sa budem môcť rozprávať o svojich plánoch a snoch, niekto, s kým si môžem vymeniť skúsenosti a názory, prípadne sa poučiť z chýb iných.

Hľadala som dlho, veľmi dlho. Počas mojej cesty hľadania som sa zapojila do rôznych projektov a podporných skupín, kde som podporu a pomoc pocítila väčšinou len v začiatkoch, alebo som bola podporovaná iba v konkrétnej podnikateľskej oblasti, v jednom smere a niečo iné neprichádzalo do úvahy.

Až raz to prišlo ako blesk z jasného neba. Konečne som našla niekoho, kto podporuje nás ženy a pomáha nám v biznise. Viac mi nebolo treba. Išla som do akcie. Zistila som, že nie som na podnikanie sama a že sa môžem kedykoľvek obrátiť na niekoho, kto mi ochotne poradí a podporí ma presne v tom, čo chcem ja. A to bolo presne to, čo som hľadala. Konečne!

Spoznávate sa?
Prešli ste si alebo si prechádzate niečím podobným?
Stretnutie Biznis brunch s E-ženami je stretnutie, ktoré je špeciálne pre ženy, a to so zámerom - podporiť nás a inšpirovať.

Srdečne ho navrhujem absolvovať každej žene, ktorá hľadá niečo podobné ako som hľadala ja.

Ivana Urbanová,
virtuálna asistentka

 

Ďalšie referencie žien, ktoré boli na Biznis Brunch alebo na Raňajkách s E-ženami

 

Milá Gabika.Veľmi pekne ďakujem za skvelý online Business Brunch s Vami. Nadmieru splnil moje očakávania a povzbudil ma do mojich aktivít. Posunul ma v myšlienkach ďalej a pomohol mi ujasniť si niektoré otázky,ktoré som mala sama na seba. Veľmi sa teším na ďalšiu spoluprácu.

Katarína Tekáčová

 

Chcem sa Vám dodatočne poďakovať, za cenné rady a zdieľanie Vašich cenných skúseností na našom individuálnom online stretnutí. Som Vám vďačná za Váš prístup, ktorý mi pomohol uvedomiť si to čo je podstatné a v mojom prípade rozhodujúce pri riešení môjho problému (nerada používam toto slovo).

Ďakujem ešte raz a verím, že sa mi v budúcnosti ešte podarí, zúčastniť sa na niektorom z Vašich kurzov/webinárov.

Lucia

  

Som veľmi rada, že som vás mohla spoznať. Bolo to fajn.
Teraz to bolo také viac menej zoznamovacie, ani som poriadne nevedela čo povedať a čo sa pýtať. Ale ak budem niečo potrebovať riešiť, tak nabudúce si objednám individuálny Biznis Brunch.
Andrea Matéffy

 

Milé Gabi a Tami,

ďakujem za veľmi príjemný večer. V mojom momentálnom, tak trochu chaotickom živote, kedy hľadám z mnohých možných ciest tú správnu, ste boli pre mňa veľkou inšpiráciou. Napriek tomu, že to bola skupinka neznámych žien, vládla tam vynikajúca a uvoľnená atmosféra. A vy obidve vyžarujete neskutočný pokoj. :-) Jediné, čo ľutujem, že to muselo byť online, som presvedčená, že pri osobnom stretnutí by moje pocity boli ešte silnejšie. Teším sa na ďalšie aktivity a budem rada, ak sa podarí aj nejaká spolupráca. 

Prajem krásny večer.
Adriana (biznis brunch online - február 2021)

 

Ahoj Gabika, ďakujem za inšpiratívne hodinky. Bol to úžasne strávený čas, veľa nápadov. Doplnilo mi to ďalšiu energiu. A mám tém na zvyšok týždňa.

Andrea Májovská (biznis rande - november 2019)

Raňajky s E-ženamiAmatérka na Raňajkách s E-ženami

Útulná kaviarnička v Nitre sa pomaly zapĺňa. Pred očami mi defilujú neznáme tváre, zoznamovanie, objednanie nápojov. Zistím kto je Gabi, Katka... a rozhovor sa pomaly rozbieha. Zážitky, osobné príbehy, otázky a odpovede. Začína mi sťahovať žalúdok. Čo ja tu vlastne robím? Keď počujem čo dokázali moje kolegyne: koučingy, semináre, certifikáty, workshopy, E-booky, cestovanie, moje sebavedomie kleslo do mínusových hodnôt. Ja mám snáď IQ „tykve“. Pre istotu som odbehla na WC-ko aby som sa zbavila frustrácie. Introvert vo mne sa chcel stať neviditeľným. A je to tu, mám sa opýtať nejakú zmysluplnú otázku, v čom chcem poradiť, teda v mojom biznise. V mojej uletenej hlave som uvidela sliepky, ktoré oplodnili v sebe vajíčko/projekt Amatérky života/ešte pred rokom. Ja, sliepka Lenka, som zaplatila doménu aj s hostingom a po roku zrušila. Hrdinsky a alibisticky som zhodnotila, že kura je nedonosené. No a teraz sa mi zdá, že to kura pekne dlho prenášam. V tejto chvíli predsa nebudem zbabelým kojotom a svoj príbeh rozpoviem. Div sa svete, Himaláje nespadli a dočkala som sa pozorného ucha aj podpory. Blížime sa k záveru. Boli to zaujímavé 2 hoďky. Tu sa zrazu ozve hlas kolegyne: "Všimli ste si, že ste tu skoro všetky v nohaviciach?" Konečne sa mi rozsvietila dávno známa kontrolka v hlave. Ozval sa rozum! Žeby ženu robilo ženou oblečenie? Pred vnútorným zrakom mi prebehol flash z filmu o Coco Chanel. Scéna ako fajčí cigaretu a strihá si šnurovačku, tým sa začal príbeh jednej výnimočnej ženy. A čo tak krátke vlasy? A čo vedenie biznisu? Tak teda čo robí ženu ženou? Nič lepšie mi teraz nenapadá ako prirovnanie s vodou. Keď nalejete vodu do pohára alebo hranatej vázy, stále je to H2O. Otázka je či sa voda stotožní s pohárom alebo vázou. Žena je ako voda. Dokáže všetko pohltiť, skoro všetko rozpustiť a hlavne zaujať akýkoľvek tvar. Byť ženou je o spôsobe myslenia. Raňajky s E-ženami mi umožnili popremýšľať o sebe a iných. Tak zase niekedy nabudúce. Dúfam, že s takou úžasnou podporou sa aj to moje kura konečne vyliahne. Lúči sa s vami Amatérka života Lenka, v zastúpení zatiaľ neexistujúcej webstránky a aj svojej skvelej kolegyne v myslení - Svetlany. Mysleniu zdar a o živote zvlášť:)

Lenka Sapárová (raňajky v Nitre - 2018)

 

Popísať slovami Raňajky s E-ženami je ťažké. To by si mala každá žena prežiť. Podľa mňa je to o krásnej energii, ktorá sa vznáša ovzduším, keď sa stretnú zaujímavé ženy (a to si myslím, že každá je niečím zaujímavá :-) ). O pocitoch, ktoré prežívate v tom momente. O prekvapení, keď zistíte, že nie ste sama so svojimi myšlienkami. Keď si uvedomíte, že sú okolo vás aj iné ženy, ktoré veľmi podobne zmýšľajú, cítia a prežívajú. Že sa zamýšľajú nad podobnými otázkami. Pre mňa Raňajky s E-ženami v Nitre boli o prebudení sa. Uvedomila som si, že sa nemusím hanbiť obrátiť sa na niekoho s prosbou o pomoc. O pomoc nájsť vo vlastnej spleti pocitov a myšlienok ten stred, aby som sa netočila v kruhu, ale našla svoju cestu a ňou išla. Ja osobne odporúčam sa zúčastniť a zúčastňovať sa Raňajok s E-ženami. Každé to stretnutie prináša mnoho zaujímavého. Najmä reálny kontakt, ktorý vám žiadny počítač, tablet či smartfón nevynahradí. Určite rada prídem aj nabudúce. :-)"

Katka Husárová (raňajky v Nitre - 2018)

 

raňajky s E-ženamiRaňajky s E-ženami, Gábi s Tebou, Slávkou Halčákovou a dalšími zúčastněnými pro mě byly obohacující. Bylo zajímavé vyslechnout příběhy vás všech a podělit se s tím svým. Zjistila jsem, že jste velmi činorodé a už teď se těším na další společné setkání.

Srdečně děkuji Alena Vytřísalová (raňajky v Bratislave - 2018)

 

V prvom rade by som sa chcela poďakovať za skvelo strávený čast na raňajkách v piatok. Bolo to pre mňa veľmi inšpiratívne stretnutie, ktoré ma primälo zamyslieť sa. E-ženy sú jeden úžasný projekt, ktorý naozaj obdivujem a skláňam sa pred vami, zakladateľkami. Najviac sa mi na tom páči to, a veľmi som to cítila aj z tvojho vyžarovania, Gabi, že chcete pomôcť iným ženám. Je úžasné, že svoje vedomosti a skúsenosti takto posúvate ďalej. Bolo by pre mňa veľkou cťou byť aspoň malou súčasťou tejto spoločnosti skvelých Žien.

Mgr. Iveta Jančoková, www.nasmalicek.sk (raňajky v Bratislave - október 2017)

 

Raňajky v Nitre sa mi páčili, rada sa zúčastňujem stretnutí a workshopov. Gabika Revická je milá podnikateľka, vie čo robí a čo je dobré aj pre ostatných.

Ing. Vladimíra Vašutová (raňajky v Nitre - február 2017)

 

Milá Gabika, stretnutie Raňajky s E-zenami bolo pre mňa inšpiratívne, páči sa mi možnosť rásť, vzdelávať sa v spolupráci s ďalšími. Rozhodla som sa preto stať členkou Vášho združenia, online prihlášku som už vyplnila. Prihlásila som sa aj na workshop Efektívna kancelária 21.stor. Držím Vám palce v tom, čo robíte. Ďakujem za poslané podklady.

Eva Dobiášová (raňajky v Bratislave - jún 2016)

 

Milá Gabika, ďakujem nielen za mail, ale aj za príjemné stretnutie v utorok. Nieslo sa vo veľmi pozitívnej atmosfére, Raňajky s E-ženamispoznala som zaujímavé ženy s ešte zaujímavejšími príbehmi, či víziami do budúcna:-). Rada prijmem ponuku 20 % zľavy a stanem sa tak VIP členkou E-žien :-). Teším sa na ďalšie stretnutia, či workshopy :-). Zahlásila som sa na stránke, budem čakať na podrobnosti k platbe. Krásny deň :-)

Miroslava Kromková (raňajky v Bratislave - jún 2016)

 

Milá Gabriela, veľmi pekne Vám ďakujem za mail.Je mi veľmi ľúto, že som potrebovala súrne odísť zo stretnutia a nebola do konca. Ale aj tak som sa inšpirovala :-) Momentálne mám takú situáciu, že sekám výdavky na maximum, tak sa zatiaľ zdržím účasti v členskej základni ... Ale časom, tak za 2 - 3 mesiace by som sa rada stala členkou vášho klubu. Mám tému na poradenstvo. Registrujem veľký záujem "menších" investorov o vstup do projektov na spôsob, že majiteľ nehnuteľnosti vstúpi do projektu majetkom a investor peniazmi, kde budú profitovať z realizácie obe strany. Proste investor má záujem o partnerstvo, nie o kúpu. Tu je veľký priestor na "plnenie si snov".

Ľubica Fedorovová (raňajky v Bratislave - jún 2016)

 

Dobrý deň, ďakujem za príjemné raňajky s E-ženami. Rada sa stanem vašou členkou, mám záujem o druhé členstvo. Prosím, budete opakovať virtuálne asistentky? Nemohla som sa zúčastniť, skončila som s antibiotikami a zápalom priedušiek. Už som fit tak sa chcem zúčastniť vašich aktivít. Ďakujem a prajem príjemný deň.

Miriam Miková (raňajky v Bratislave - október 2015)


ranajky s ezenamiDobrý deň, veľmi rada by som sa poďakovala za raňajky R-žien, ktoré sa konali v Banskej Bystrici 25. septembra. Bolo to pre mňa veľmi príjemné stretnutie v kruhu úžasných žien, ktoré si skutočne žijú svoj sen :-) Ďakujem za inšpiráciu, nové nápady, pohľady a hlavne za poznanie, že sen či túžba človeka sa dá skutočne pretaviť do reality :-)
Ešte raz Merci milé E-ženy.

Zuzana Holosová (raňajky v Banskej Bystrici - september 2015)


Na raňajkách s E-ženami vládne priateľská a podporná atmosfére. Srší to tam nápadmi. Spoznáte nových ľudí, dozviete sa zaujímavosti a je dosť možné, že nadviažete spoluprácu. Svet je plný možností ako sa zviditeľniť a spoznať tých správnych ľudí pre svoj život a podnikanie. Raňajky s E-ženami sú jedna z nich. Ak ste ešte neboli, môžem len srdečne odporúčať. Podporné, uvoľnené a láskyplné prostredie Vás určite dostane. Návrh: možno by ste nabudúce mohli po raňajkách poslať nám kontakty na nás navzájom:)

Marcela Špalková (raňajky v Bratislave - máj 2015)


Dobrý deň, rada by som sa poďakovala za príjemné chvíle, ktoré som s vami mohla stráviť na Raňajkách 28.5.2015. Naozaj bolo pre mňa inšpirujúce spoznať toľko zaujímavých príbehov a informácii. Bola by som veľmi rada, keby som sa mohla ešte nejakých vami organizovaných podujatí zúčastniť.

Božena Forišeková (raňajky v Bratislave - máj 2015)

 

Pozrite si galériu fotografií z Raňajok z E-ženami.

Ak ste na Raňajkách zatiaľ neboli a máte záujem na ne prísť, nech sa páči, prečitajte si o nich viac.

 

 

 

 

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie