Referencie - Raňajky s E-ženami

Raňajky s E-ženami, Gábi s Tebou, Slávkou Halčákovou a dalšími zúčastněnými pro mě byly obohacující. Bylo zajímavé vyslechnout příběhy vás všech a podělit se s tím svým. Zjistila jsem, že jste velmi činorodé a už teď se těším na další společné setkání.

Srdečně děkuji Alena Vytřísalová (raňajky v Bratislave 2018)

 

V prvom rade by som sa chcela poďakovať za skvelo strávený čast na raňajkách v piatok. Bolo to pre mňa veľmi inšpiratívne stretnutie, ktoré ma primälo zamyslieť sa.

E-ženy sú jeden úžasný projekt, ktorý naozaj obdivujem a skláňam sa pred vami, zakladateľkami.

Najviac sa mi na tom páči to, a veľmi som to cítila aj z tvojho vyžarovania, Gabi, že chcete pomôcť iným ženám. Je úžasné, že svoje vedomosti a skúsenosti takto posúvate ďalej.

Bolo by pre mňa veľkou cťou byť aspoň malou súčasťou tejto spoločnosti skvelých Žien.
Mgr. Iveta Jančoková, www.nasmalicek.sk (raňajky v Bratislave - október 2017)

 

Raňajky v Nitre sa mi páčili, rada sa zúčastňujem stretnutí a workshopov. Gabika Revická je milá podnikateľka, vie čo robí a čo je dobré aj pre ostatných.
 
Ďakujem a prajem pekný deň.
Ing. Vladimíra Vašutová (raňajky v Nitre - február 2017)

 

Poznáte ten pocit, keď vás malý impulz hneď z rána nakopne neskutočnou energiou na celý deň? A veľakrát stačí naozaj málo. Nedávno som niečo podobné zažila na Raňajkách s E-ženami. Inšpiratívne stretnutie, ktoré do mňa vlialo novú energiu, zoznámila som sa s novými zaujímavými ľuďmi, dostala rady, ktoré ocení nejedna začínajúca podnikateľka a hlavne, príval novej pracovnej energie. Tiež by ste rady zažili niečo podobné? Je to práve to, čo potrebujete, aby ste sa rozhýbali s vašimi plánmi? Nakopnutie, ktoré vám chýba? Tak potom sú pre vás spomínané Raňajky s E-ženami to pravé. Zuzana Csontos (raňajky v Bratislave - november 2016)

 

Milá Gabika, stretnutie Raňajky s E-zenami bolo pre mňa inšpiratívne, páči sa mi možnosť rásť, vzdelávať sa v spolupráci s ďalšími. Rozhodla som sa preto stať členkou Vášho združenia, online prihlášku som už vyplnila. Prihlásila som sa aj na workshop Efektívna kancelária 21.stor. Držím Vám palce v tom, čo robíte. Ďakujem za poslané podklady. Pekný deň prajem.
Eva Dobiášová (raňajky v Bratislave - jún 2016)

 

Milá Gabika, ďakujem nielen za mail, ale aj za príjemné stretnutie v utorok. Nieslo sa vo veľmi pozitívnej atmosfére, spoznala som zaujímavé ženy s ešte zaujímavejšími príbehmi, či víziami do budúcna:-). Rada prijmem ponuku 20 % zľavy a stanem sa tak VIP členkou e-žien :-). Teším sa na ďalšie stretnutia, či workshopy :-). Zahlásila som sa na stránke, budem čakať na podrobnosti k platbe. Krásny deň :-). S pozdravom
Miroslava Kromková (raňajky v Bratislave - jún 2016)

 

Milá Gabriela, veľmi pekne Vám ďakujem za mail.Je mi veľmi ľúto, že som potrebovala súrne odísť zo stretnutia a nebola do konca. Ale aj tak som sa inšpirovala :-) Momentálne mám takú situáciu, že sekám výdavky na maximum, tak sa zatiaľ zdržím účasti v členskej základni ... Ale časom, tak za 2 - 3 mesiace by som sa rada stala členkou vášho klubu. Mám tému na poradenstvo. Registrujem veľký záujem "menších" investorov o vstup do projektov na spôsob, že majiteľ nehnuteľnosti vstúpi do projektu majetkom a investor peniazmi, kde budú profitovať z realizácie obe strany. Proste investor má záujem o partnerstvo, nie o kúpu. Tu je veľký priestor na "plnenie si snov" Prajem Vám úspešné zavŕšenie týždňa.
Ľubica Fedorovová (raňajky v Bratislave - jún 2016)

 

Dobrý deň, ďakujem za príjemné raňajky s eženami. Rada sa stanem vašou členkou, mám záujem o druhé členstvo.Prosím, budete opakovať virtuálne asistentky? Nemohla som sa zúčastniť, skončila som s antibiotikami a zápalom priedušiek. Už som fit tak sa chcem zúčastniť vašich aktivít.Ďakujem a prajem príjemný deň.S pozdravom
Miriam Miková(raňajky v Bratislave - október 2015)


Dobrý deň, veľmi rada by som sa poďakovala za raňajky e-žien, ktoré sa konali v Banskej Bystrici 25. septembra. Bolo to pre mňa veľmi príjemné stretnutie v kruhu úžasných žien, ktoré si skutočne žijú svoj sen :-) Ďakujem za inšpiráciu, nové nápady, pohľady... a hlavne za poznanie, že sen, či túžba človeka sa dá skutočne pretaviť do reality :-)
Ešte raz Merci milé e-ženy. S pozdravom
Zuzana Holosová (raňajky v Banskej Bystrici - september 2015)


Na raňajkách s e-ženami vládne priateľská a podporná atmosfére. Srší to tam nápadmi. Spoznáte nových ľudí, dozviete sa zaujímavosti a je dosť možné, že nadviažete spoluprácu. Svet je plný možností ako sa zviditeľniť a spoznať tých správnych ľudí pre svoj život a podnikanie. Raňajky s e-ženami sú jedna z nich. Ak ste ešte neboli, môžem len srdečne odporúčať. Podporné, uvoľnené a láskyplné prostredie Vás určite dostane. Návrh: možno by ste nabudúce mohli po raňajkách poslať nám kontakty na nás navzájom:)
Marcela Špalková (raňajky v Bratislave - máj 2015)


Dobrý deň, rada by som sa poďakovala za príjemné chvíle, ktoré som s vami mohla stráviť na Raňajkách 28.5.2015. Naozaj bolo pre mňa inšpirujúce spoznať toľko zaujímavých príbehov a informácii. Bola by som veľmi rada keby som sa mohla ešte nejakých vami organizovaných podujatí zúčastniť. Prajem pekný zvyšok dňa,
Forišeková (raňajky v Bratislave - máj 2015)

 
************************************************************************************************

Zaujímajú vás naše off-line aktivity? Prečítajte si o nich viac

Táto stránka používa cookies. Viac info