Referencie z nášho eventu

Náš event 2023

Chcem vám ešte raz poďakovať za úžasný event, ktorý bol brutááálne nabitý všetkým - hostky, témy, rozhovory, networking. Toľko inšpirácie, ani neviem, či spracujem.
Ulietavam si na energii, ktorou ste ma nabili.
Klobúk dole pred nápadom, programom a organizáciou. Prosím, nestraťte ten zápal a prinášajte nám offline-y aj naďalej.
Vďaka patrí aj zvyšku vášho tímu - ste proste top. Krásny pohodový večer.

Martina z Pezinka

 

Gabi a Niki, ďakujem za príjemne strávený deň v spoločnosti milých dám. Ako členka podporného tímu E-žien som mala možnosť osobne sa stretnúť s dámami, s ktorými som komunikovala len telefonicky - boli to veľmi milé stretnutia. Niektoré témy, ktoré zazneli na Evente ma primäli, a určite nielen mňa, na zamyslenie, či už v oblasti práce alebo osobného života. Už sa neviem dočkať ďalšieho stretnutia. Ďakujem.

Eva Bažíková

 

Ešte raz vám chcem poďakovať za krásnu akciu. Bola skvelá a krásne pripravená. Ďakujem za možnosť byť jej súčasťou a tiež sa veľmi teším, že sme sa mohli stretnúť aj osobne.
Verím, že sa budeme vídať aj častejšie.

Anna Borgulová (Kurtulíková)

 

Na evente sa mi veľmi páčila atmosféra a možnosť stretnúť sa naživo so ženami, ktoré poznám z kurzu a podporných skupín online. Veľmi sa mi páčilo aj akú ľahkosť som cítila počas celého stretnutia - čo sa týka atmosféry, ale aj rozhovorov s hostkami. Cítila som sa veľmi príjemne, ďakujem za možnosť byť na takomto podujatí. Rada sa opäť prídem pozrieť na ďalšie podujatie e-žien.

Mária Klimová

 

Dievčatá, s vami som vždy rada.

Mirka Nanovo

 

Event som si veľmi užila. Gabi, Niki a Evi, ďakujem, že som mohla byť s vami. Dnes som začala fičať na podcastoch od Márie Bernáthovej. Jej hlas je príjemný, nerušivý a super sa ju počúva. Ďakujem, že som mohla spoznať toľko nových žien. Prežila som plnohodnotný a zaujímavý deň.

Simona Bachratá

 

Ďakujem za nádherný a obohacujúci zážitok, bolo mi medzi vami, e-ženami, super. Rozmanité spektrum tém, od koncentrácie, cez umenie povedať nie, až po sviežu neurovedkyňu a šamanku, ktorá nám (pre mňa dosť nečakane) rozprávala o pralese, letoch do vesmíru, či umelej inteligencii...Alebo charizmatická sexi babička, čo svojou energiou strčí do vrecka aj dvadsiatničky.
Príjemne strávený podvečer, s množstvom inšpirácie a podnetov na zamyslenie.
Užila som si to. Ďakujem vám.

Alena Dvornáková

 

Skvelo som zrelaxovala! Kedy bude ďalší?

Henrieta Kundrátová

 

Bolo veľmi príjemné sa stretnúť, prepojiť sa s inými "virtuálkami" a vidieť, ako rôzne vnímajú prácu VA podnikateľky. Nastavenie hraníc s Mirka Nanovo, myšlienkové mapy so Zuzkou Hanzelovou a veľká téma - STRACHY - so Sandrou Epstein mi otvorili veľa tém a jasné, že nabehlo aj veľa aha momentov.
Je veľmi podporujúce a inšpiratívne sa stretnúť naživo.
Ďakujem za tento zážitok!

Katka Ščepánová Horváthová

 

Informácie o Našom Evente aj s foto-spomienkami nájdete v článku. Ak máte záujem o informácie o našich aktivitách, neváhajte sa prihlásiť na odber našich News.

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie