Ako bolo na Našom Evente? Deň E-žien bol plný ženskej energie.

„Vesmír ponúka nekonečné pole možností, tak prečo zotrvávať tam, kde nám to nevyhovuje?“ týmto citátom od Sandry Epstein ukončila event líderka E-žien, Gabi Revická. Deň plný inšpirácii. Stretnutie s kurzistkami, ktoré vedie s Niki Kolesár pre virtuálne asistentky, aj so svojim vzácnym tímom, sa nieslo v krásnej ženskej energii. Ďakujeme za atmosféru, ktorú sa nám podarilo vytvoriť vďaka všetkým, ktoré ste prišli. Hovorí sa, že E-ženy majú dobré kontakty.

 

Ako bolo na Našom Evente? Deň E-žien bol plný ženskej energie.

 

Hostkou našej akcie bola aj tento rok Sandra Epstein z Brazílie a tému, ktorú sme sa rozhodli rozobrať s neurovedkyňou - autorkou vibračných esencií Araretama sú: strachy a ich transformácia. Vychádzali sme z tém, ktoré s nami zdieľate v podporných skupinách a na ktoré reagujeme aj prostredníctvom rozhovorov na vilovo.sk (nájdete tu okrem iného aj viac rozhovorov so Sandrou aj s Veronikou Šablovou, s jej zástupkyňou pre Slovensko). Zhrnutie, čo nám Araretama prináša a aký je odkaz z Atlantického dažďového pralesa priniesla spolu s Gabi Revickou, Deniska Vidová.

Pozývame vás, prečítať si zaujímavé myšlienky od Sandry Epstein.

 

Ako bolo na Našom Evente? Deň E-žien bol plný ženskej energie.

 

Event otvárala Zuzana Hanzelová, lektorka pre myšlienkové mapy, pamäťové techniky. Zuzku sme prizvali kvôli naladeniu. Overovali sme si pozornosť, jednu zo základných zručností, ktorú od nás počuje každá virtuálna asistentka.

 

Ako bolo na Našom Evente? Deň E-žien bol plný ženskej energie.

 

Zuzana Petrovičová, dlhoročná redaktorka ženského časopisu, s ktorou sa nám stretli po rokoch cesty vďaka kurzu pre Virtuálne asistentky a copywriterky, viedla rozhovor s Gabi Revickou a Niki Kolesár. Bol o ženskom podnikaní, o spolupráci medzi mamou a dcérou. ,,Niekedy to škrípe, niekedy to plynie, ale snažíme si riešiť veci, nech urobíme všetko pre to, aby sme mali prioritne čistý vzťah. Nie je to vždy ľahké, ale záleží nám na to," hovorili o situáciách, ktoré im spoločný projekt prináša.

 

Ako bolo na Našom Evente? Deň E-žien bol plný ženskej energie.

 

S Máriou Bernáthovou, autorkou projektu Liveslow a Talkslow sme viedli (chvíľami až desivú!) diskusiu. Aká je Máriina predstava o tom, aká má byť ideálna virtuálna asistentka, ako spolupracovať s virtuálnou asistentkou a čo všetko by mala zvládať? Veríme, že vás náš pripravovaný záznam zaujme.

 

Ako bolo na Našom Evente? Deň E-žien bol plný ženskej energie.

 

S Mirkou Števkovou, spoluautorkou portálu Jaspravim.sk a nadšenkyňou esenciálnych olejov, ktorým sa venuje, sme rozoberali, kde je problém, ak nevieme povedať nie. Čo je to, čo nemáme v skutočnosti vyriešené a nevieme si nastaviť hranice?

 

Ako bolo na Našom Evente? Deň E-žien bol plný ženskej energie.

 

Bolo vzácne vidieť mnohé z vás naživo, pretože väčšinu z vás poznáme z tréningov, kurzov a online aktivít, ktoré realizujeme pre začínajúce podnikateľky a virtuálne asistentky. Robilo nám radosť, keď ste sa zvítavali s naším tímom, ktorí tiež poznáte často len z mailových podpisov. Na fotografii nižšie (zľavej strany) časť nášho tímu: Anna Borgulová, Eva Bažíková, Niki Kolesar, Simona Bachratá, Gabi Revická.

 

Ako bolo na Našom Evente? Deň E-žien bol plný ženskej energie.

 

Počas stretnutia v hoteli Color v Bratislave sme mali niekoľko prestávok a zámerne sme vás pozvali na event skôr, aby ste mali priestor využiť čas aj pred aj po akcii. Pricestovali ste z rôznych krajov, za čo vám ďakujeme, vážime si, že ste nás svojou účasťou podporili. Ďakujeme.

 

Ako bolo na Našom Evente? Deň E-žien bol plný ženskej energie.

 

Ak máte záujem o záznam z Nášho Eventu 2023, napíšte nám na gabi@e-zeny.sk, akonáhle bude spracovaný, dáme vám vedieť.

Fotografie -veselé aj vážne- nájdete na našej fun page na E-ženy.

Záujemkyne o účasť v podpornej skupine (offline), neváhajte nás kontaktovať. Ak máte otázky, napíšte nám, rady vám odpovieme.

 

Ako bolo na Našom Evente? Deň E-žien bol plný ženskej energie.

 

Počas celého eventu nás líčili dámy z Mary Kay (na obrázku vidíte Katarínu Bartalošovú Strapkovú ako líči Viktóriu Kravtsovú, ktorá nás fotila).

 

Povedali o Našom Evente:


Chcem vám ešte raz poďakovať za úžasný event, ktorý bol brutááálne nabitý všetkým – hostky, témy, rozhovory, networking. Toľko inšpirácie, ani neviem, či spracujem. Ulietavam si na energii, ktorou ste ma nabili. Klobúk dole pred nápadom, programom a organizáciou. Prosím, nestraťte ten zápal a prinášajte nám offline-y aj naďalej. Vďaka patrí aj zvyšku vášho tímu – ste proste top. Krásny pohodový večer.

Martina z Pezinka

 

Skvelo som zrelaxovala! Kedy bude ďalší?

Henrieta Kundrátová

 

Bolo veľmi príjemné sa stretnúť, prepojiť sa s inými „virtuálkami“ a vidieť, ako rôzne vnímajú prácu VA podnikateľky. Nastavenie hraníc s Mirka Nanovo, myšlienkové mapy so Zuzkou Hanzelovou a veľká téma – STRACHY – so Sandrou Epstein mi otvorili veľa tém a jasné, že nabehlo aj veľa aha momentov. Je veľmi podporujúce a inšpiratívne sa stretnúť naživo. Ďakujem za tento zážitok!

Katka Ščepánová Horváthová

 

Nech sa páči, pozrite si našu foto-galériu a ďalšie referencie z Nášho Eventu.

 

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie