Referencie k info-webinárom

Drahé žienky,

ja som práve dopozerala Váš webinár (Ako sa stať virutálnou asistentkou) a vyslovujem jedno veľké ďakujem????
Som nesmierne šťastná a vďačná, že som sa vydala na cestu stať sa úspešnou VA. Ďakujem sebe, že som sa nevzdala tejto myšlienky ani po 3 zamietnutých žiadostiach z úradu, lebo som vedela, že to určite bude mať zmysel. A po zhliadnutí tohto webináru sa cítim ešte silnejšia, pretože viem, že u Vás podporu vždy nájdem.
Spracovali ste to dokonale. Obe ste pre mňa obrovskou inšpiráciou a verím, že aj ja budem raz taka topka, ako ste Vy :) Evke Bažíkovej patrí ďalšie obrovské ďakujem, že celú túto moju cestu absolvovala so mnou a pomáhala, ako sa len dalo.

Ďakujem z celého srdca za Vás,

Stanka Hadžová Skladaná

 

Dobrý deň milá Gabi,

včerajší webinár o možnosti absolvovania kurzu, ktorý prepláca ÚPSVAR bol nápomocný a zároveň aj motivačný. Po webinári som sa rozhodla kúpiť kurz Minimum zručností pre VA, aby som mala prehľad čo zahŕňa a nadobudla chýbajúce zručnosti, a zároveň aby ma to podporilo pri ďalších rozhodnutiach vydať sa cestou VA.

Mgr. Andrea Dzurjaková

 

Dobrý deň, Gabriela,
s webinárom som bola veľmi spokojná, poskytol mi všetky potrebné informácie ohľadom Vašich kurzov. Už ste mi nielen nasadili chrobáka do hlavy, ale vážne uvažujem, že sa prihlásim na kurz VA.
Ďakujem za Váš čas a prajem pekný víkend.

Daniela Polláková

 

Webinár bol veľmi nápomocný a plný užitočných informácií, ako sa zorientovať v ponuke kurzov, a z akého pohľadu si z nich vyberať a ako postupovať v prípade získania kurzu s príspevkom na vzdelávanie.

Martina Baranová

 

Ďakujem veľmi pekne za spoločný online webinár, kde som sa dozvedela potrebné informácie k tomu, aby som mohla získať kurz, ktorý mi ÚPSVaR preplatí.
Túto informáciu som získala úplnou náhodou na FB, hoci toto je presne to, čo hľadám a to stať sa Virtuálnou asistentkou.
Ďakujem aj za promptné nakontaktovanie sa na pani Evku, s ktorou už riešim konkrétne tlačivo, aby som si mohla podať žiadosť a začať absolvovať kurz.
Verím, že mi to zmení život a ja nájdem uspokojenie v novej práci. Želám Vám krásny deň a teším sa na spoluprácu.

Eliška Králiková

 

Webinár s Gabi ma utvrdil v tom, že práca VA je rôznorodá a pokiaľ sa budem snažiť, nájdem si uplatnenie. Čo je pre mňa veľmi dôležité a čo ma oslovilo je okrem výhod práce z domu aj to, že si môžem časom nájsť klienta v oblasti, ktorá je mne blízka a tak mať svoju prácu rada a cítiť sa užitočne.

Paula Marečková

 

Webinár bol pre mňa veľmi užitočný. Gabika nám vysvetlila, čo potrebujeme, keď chceme absolvovať kurz cez úrad práce zdarma. Jej prístup bol individuálny, zaujímala ju každá účastníčka webinára. Obsah kurzov ma veľmi zaujal. Takže ďakujem pekne za milý prístup a teším sa na ďalšiu spoluprácu.

Patrícia S.

 

Webinar bol superinformativny! Urcite idem do "velkeho kurzu".

Marianna

 

Ďakujem za nápomocný webinar, zhrnul všetko potrebné. E ženy pomáhajú zenam k sebarealizácii.

Lubica

 

Ďakujem za dnešný webinár, ktorý prebehol v uvoľnenej, priateľskej atmosfére. Bol pre mňa veľmi prínosný, dostala som potrebné informácie nielen ohľadom preplatenia kurzu a tiež odpovede na svoje otázky.

Paula

 

Webinar bol strucny a jasny, co preferujem. Dozvedela som sa vsetko, co som potrebovala, chvalim aj ochotu odpovedat na vsetky otazky a moznost pytat sa aj po skonceni. Ochota veru velka! 
Verim, ze to nebol posledny webinar od vas. 
Dozvedela som sa o nom na vasom FB, kedze vas uz par rokov sledujem. Poznam vase zdruzenie Ezeny od Mirky Stevkovej, s ktorou som spolupracovala na jaspravim.sk a taktiež zdielame spolu vasen pre DOterru:)
Verim, ze mi bude kurz schvaleny bez problemov.
Prajem vela uspechov.
So srdečným pozdravom

Lenka Ľašová

 

Ďakujem za možnosť zúčastniť sa na webinári. Bolo to veľmi príjemné a hlavne nápomocné, nakoľko ako maminka na RD nemám taký prehľad o možnostiach a informáciách, ako keď som pracovala.
Gabi je naozaj odborníčka a vidno, že to, čo robí ju baví a chce pomáhať a odovzdávať informácie. Dúfam, že raz budem ako ona.

Simona Rajčanová

 

Dobrý deň,
webinár bol pre mňa veľmi prínosný a motivačný. Komunikácia s Gabi bola uvoľnená, vďaka ktorej som dostala odpovede na moje otázky a ešte aj viac. :-) Čo ma zaujalo je rôznorodosť, ktorú v tomto kurze ponúkajú, teda či sa budem viac orientovať na technické veci alebo na prácu s textom - je to možné kombinovať.
Jednoducho povedané, webinár mi dodal potrebnú energiu ísť ďalej. Teším sa, som zvedavá kam ma kurz Virtuálnej asistentky posunie :-)
Ďakujem!

pekny deň Katka Horváthová

 

Je mi potešením vyjadriť, že cítim vďačnosť za čas a informácie, ktoré nám Gabi Revická poskytla v tomto informačnom webinári. Nie každý deň stretnem človeka, z ktorého mám pocit, že chce úprimne niečo zo seba odovzdať.
O E-ženách som prvý krát počula pred približne tromi rokmi a potom ich vypustila zo svojho zorného poľa. Môj čas vtedy ešte nedozrel. Naliehavú potrebu niečo urobiť, zmeniť nastavenie, porozumenie seba a mojich klientov mne prišlo nedávno. Chápať, ako funguje facebook, instagram, písanie textov, automatické procesy, ako byť vidno na sieťach mi vŕtalo hlavou pár dní. Ako to býva, zákon príťažlivosti mi začal do života posielať reklamy, informácie na rôzne semináre, na ktorých sa riešila s táto problematika. Vtedy som si spomenula na vaše združenie a cielene som si opäť otvorila vašu webovú stránku.
Milujem znamenia a tak keď som narazila na vaše portfólio a neskôr webinár "Ako mať naše kurzy zdarma", pýtala som sa samej seba, že "to vážne, to sa dá"?
So zvedavosťou som sa tento webinár prihlásila. Priznám sa, že najmä preto, lebo ste na mňa pôsobili dôveryhodne.
Webinár s Gabi sa mi páčil, bol plný informácií o možnostiach, ktoré aktuálne aktívne nástroje trhu práce ponúkajú. Gabi nám ozrejmila, ako fungujú, ako sa v nich zorientovať, podľa čoho si vybrať ten najlepší pre seba a prešla s nami praktické kroky, ktoré treba vykonať na úrade práce a ktoré v spolupráci s E-ženami.
Celý webinár sa niesol v priateľskej povzbudzujúcej atmosfére. Bol primerane dlhý, aby každá zúčastnená žienka problematiku dostatočne pochopila a dostala od Gabi odpovede na otázky, ktoré v súvislosti s tématikou vznikli.
Pre mňa to bola príjemne strávená predpoludňajšia hodinka, ktorá má pokračovanie v ďalšom vašom vzdelávacom seminári. Ďakujem vám.

Ing. Monika Unger

 

Ahoj GAbi,

webinár bol prínosným vysvetlením, ako to vlastne funguje pri hľadaní práce pre VA, ako aj o nových možnostiach vzdelávacích kurzov cez Úrady práce, sociálnych vecí a rodiny. Tým, že sa na webinári stretáva viac záujemcov, tým je webinár zaujímavejším ohľadom otázok a odpovedí.

Ďakujem, že ste tu pre nás.

S pozdravom

Alena z Podhájskej

 

Pekný deň,

posielam recenziu na konzultačný webinár Ako mať kurzy zdarma, ktorý som absolvovala dňa 27.9.2022 o 9:00.

Ďakujem za webinár, na ktorom som sa dozvedela ako postupovať pri získaní Vášho kurzu zdarma.
Som rada, že som tiež mala možnosť získať informácie o projekte e-ženy, o virtuálnej asistencii a o tom aké kurzy pre virtuálne asistentky ponúkate.
Gabi veľmi jasne a zrozumiteľne hovorila o tom, čo je potrebné k tomu, aby nám ÚPSVaR preplatil kurz až do výšky 1800€.
Som vďačná za túto možnosť, aj za príležitosť vyskladať si individuálne kurz podľa toho, čo ma zaujíma a čo potrebujem pre svoj rozvoj a pre prácu virtuálnej asistentky.
Pozrela som si aj bezplatný webinár a kúpila kurz Zručnosti VA :-)

Ešte raz ďakujem za webinár, prajem všetko dobré a teším sa na kurz.

S úctou
Gabi Lindvayová

 

Videli sme sa prvý krát včera na on-line webinári "Ako mať naše kurzy zdarma". Dovolím si vyjadriť Vám vďaku za to, čo robíte pre ženy. Začala som sa preslúskavať obsahom E-žien a že je tam toho požehnane a všetko veľmi inšpirujúce a z nejakého dôvodu dávajúce mi pocit, že áno, tu by mi vedeli pomôcť!

Monika U

 

Dobrý deň, s radosťou píšem túto spätnú väzbu na odvysielaný webinár dňa 20.9.2022.

Na webinár som čakala presne 21 dní, od kedy som objavila e-ženy, presne deň predtým už jeden prebehol presne 29,8, Ani si neviete predstaviť moje sklamanie, mala som pocit že mi niečo ušlo. Veľmi nedočkavo som čakala na ďalší, doslova ako malé dieťa som sa tešila.
Pre mňa bol tento webinár naozaj veľký zážitok, pretože s e-ženami som komunikovala písomne už skôr, ohľadom kurzu pre VA..
Gabi bola na webinári trpezlivá, ochotná zodpovedať naše zvedavé otázky, skrátka úžasná žena, ktorá vytvorila neskutočný projekt pre ženy, čo chcú v živote niečo dokázať. Dokonca som mala tú česť porozprávať sa s ňou po webinári, za čo jej patrí úprimná vďaka. Želám nám všetkým aby sme to dotiahli do výherného začiatku aj konečného výsledku.

S pozdravom a úctou Viera

 

Dobrý deň,
s webinarom som absolútne spokojná, dostala som odpoveď na všetky moje otázky, aj keď som bola aktuálne bez hlasu. Hrozne sympatické žienky. Teším sa na spoluprácu a kurzy.

Ďakujem.

S pozdravom Lucia

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie