Audio-rádio Vílovo

Vílovo bolo vymyslené ako kreatívne centrum pre podnikateľky, pre dospelých, ktorí chcú vyhovieť zabudnutým potrebám svojej duše, spojiť sa s prírodou a prostredníctvom kreativity sa vydať na cestu návratu k samému sebe. Plány sa zvrtli, prvý rok sa vo Vílove striedali hlavne rodiny s deťmi, mali sme aj vílo-jazdo-tábor pre maminy s deťmi, ale workshopov sme zrealizovali len zopár. Prebehlo vša veľa zdieľaní pri ohni, spojení sa so sebou na hojdačke medzi stromami, na prechádzkach vo veľkom lese, na lúke, o ktorej hovorievame, že na nej tancujú víly a je zázračná a počas večerných rozhovorov pri krbe alebo pod holým nebom sa rodil nový sen - rádio Vílovo. Odkladal sa, ale udalosti spôsobili, že namiesto dlhšie odsúvanej realizácii "rádio plánu" s odôvodnením, že ešte zháňame kulisu vo forme historicky atraktívneho mikrofónu, sme sa začali spájať, zdieľať, reagovať, radiť si a podporovať sa počas pandémie prostredníctvom ZOOm-u. Namiesto rádia, ktorého obsah mal byť rovnako zameraný, používame aj obraz a tak sme začali hovoriť o Audio-rádiu z Vílova. Prinášame veľa pohľadov do kreativity, akurát ich neprinášame offline, ako sme plánovali na začiatku, ale online. Zatiaľ. Ale zase, máme rádio:)

S radosťou vás pozývame na naše nové online aktivity

Niektoré ponúkame len našim členkám, ale mnohé aj pre naše sympatizantky, ktorými ste za predpokladu, že nás čítate, aj vy. Pokiaľ by ste rady mali prehľad a kontakt s nami, odporúčame sa prihlásiť na odber správ zo sveta E-žien. Termíny posielam e-mailom a informujeme o nich aj prostredníctvom našej Fan Page na Facebooku.

Spontáne realizujeme takéto novinky:
- online rozhovory, v ktorých predstavujeme E-ženy a ich príbehy. Priebežne ich pridávame na náš Youtube kanál.
- formát Inšpiratívne online s E-ženami. Obdobie, v ktorom sme sa ocitli si pýta podporu, preto sme sa rozhodli priblížiť súčasný svet E-žien aj našim sympatizantkám, umožniť im vhliadnuť, aká je atmosféra v našej komunite a ukázať im, ako to vyzerá, keď radíme, konzultujeme, brainstormujeme. Našou respondentkou môžete byť aj vy alebo vaša kamarátka, ktorá možno potrebuje podporu v podnikaní. Napíšte nám, urobíme, čo sa dá.

 

 webinar

 

V čom pokračujeme dlhodobo - mohlo by vás zaujímať


Niektoré naše webináre ponúkame naďalej zdarma len našim členkám, niektoré sú naďalej spoplatnené, pre členky zvýhodnené (podporné skupiny, virtuálne asistentky, online podnikateľka, individuálne poradenstvo, sociálne siete). Ak sa chcete s nami vzdelávať vo väčšom rozsahu a získať viacero informácií, konzultácií a výhod, ktoré poskytujeme E-ženám, rady vás privítame v našej komunite, stačí sa len prihlásiť.

E-ženy zdieľajú, podporujú si a radia si navzájom a možno v niečom užitočnom poradia aj vám.

Napíšte nám na gabi@e-zeny.sk, keď budete mať chuť pripojiť sa k nám, pošleme vám prístupový link.

 

 

 

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info