Online Club E-žien

Už dlhší čas nás oslovujú ženy z iných regiónov, ktoré by chceli poradenstvo ohľadom podnikania či iných oblastí, avšak prekážkou pre ne je vzdialenosť z ich mesta k nám do Bratislavy či do Vílova (pri Partizánskom). Prípadne ak aj bývajú blízko, nemajú také časové kapacity či možnosti na stretnutie na konkrétnom mieste. Preto sme sa rozhodli priniesť jedinečný koncept – Online club E-žien, ktorý by bol pre všetky dámy zo všetkých kútov sveta. Ide o poradenstvo online, kde sa môže pripojiť každá, ktorú zaujíma daná téma či problém, ktorý sa bude riešiť. Bez ohľadu na to, kde práve ste. Stačí vám iba počítač s dobrým pripojením na internet, kamerou a mikrofónom.

Pravidelne raz za dva týždne bude mať jedna z vás možnosť prísť so svojou situáciou do Online Clubu E-žien a prebrať to s viacerými vybranými poradkyňami, poradcami, koučkami či odborníkmi, ktorých oslovíme v závislosti od vášho problému.

Témou Clubu môže byť čokoľvek, od podnikateľských oblastí až po osobné, vzťahové či zdravotné.

Na základe situácie či problému, ktorý bude chcieť záujemkyňa riešiť vyberieme a oslovíme vhodných poradcov k danej téme. Ak napríklad chcete začať podnikať vo vybranej oblasti a neviete, kde začať, chcete si nastaviť procesy vo firme, oslovíme skúsených podnikateľov, ktorí toto už majú za sebou a vedia poradiť, ako na to. Ak chcete poradiť v osobných vzťahoch či máte zdravotný problém, ktorý by ste rady uchopili inou cestou, ako tradičnou, oslovíme tých, ktorí vás budú vedieť posunúť ďalej.

Vysielanie bude prebiehať online, členky klubu tak budú mať možnosť sledovať debatu, prípadne poslať otázky moderátorke webináru, ktorá ju môže hodiť do pléna, ak na to bude priestor. Je teda možné, že si takto nepriamo vyriešia svoj problém či situáciu aj viacerí súčasne.  

Chceme vás podporiť v tom, aby ste žili svoj sen a nielen snívali o svojom živote, aby ste prekážky vnímali ako  príležitosti pre svoj rast. A aby ste nezabudli, že so svojimi problémami tu nie ste samy.

Trvanie: 1,5-2 hodiny (rezervujte si pre istotu 2 hodiny)

Tešíme sa, že takýmto spôsobom budeme bližšie k vám, že budeme môcť pomáhať ženám z rôznych kútov Slovenska aj sveta.

 

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info