Ako prepojiť možnosti so zámermi

E-ženy je komunitná organizácia, ktorá už desiaty rok podporuje rozvoj kreatívneho podnikania žien. Medzi ústredné témy posledných piatich rokov patrilo vyzdvihovanie prosperity vďaka talentom. S rovnomenným názvom zrealizovala líderka organizácie, Gabriela Revická, viacero eventov  s rôznymi ďalšími lektormi a viacero individuálnych konzultácií  s jasnými výsledkami, ktoré sa premietli do reálneho naplnenia – do konkrétnych podnikateľských príbehov. Príchodom Kataríny Medvecovej Plichotovej medzi E-ženy sa doplnila paleta pre prácu s talentami. Katka pomáha svojim klientkám prebádať, ktoré z ich konkrétnych talentov – podľa Gallupovho testu – môžu pomôcť rozvinúť ich prácu a sebarealizáciu.

Pozývame vás na workshop

s Gabi Revickou a Katarínou Medvecovou Plichtovou

11.03.2019 do Nitry

 

Riešite svoje plány a hľadáte možnosti prepojenia so svojimi snami? Zaujímajú vás podnikateľské príbehy žien, ktoré boli kedysi tam, kde ste možno dnes, ale rozhodli sa preraziť hmlu, ktorá bola ich dlhodobou prekážkou? Hľadáte odpovede na otázky okolo neistoty a strachov, ako sa vyhnúť rizikám a čo najplynulejšie prejsť do nového sveta nezávislosti a zodpovednosti za svoje financie? Prešľapujete už dlho na jednom mieste a neviete sa rozhodnúť a urobiť krok vpred?

Obe rady podporujeme kreatívne podnikanie v praxi. Mnoho našich klientov hľadalo riešenia pre spojenia svojich talentov so svojou prácou alebo podnikaním. Hľadali sme spôsob, ako prepojiť ich sny s realitou a ako naplánovať kroky k dosiahnutiu cieľov. Kľúčom k úspechu je totiž poznať a pochopiť, kto ste, v čom ste dobrý a vedieť, ako svoje talenty a silné stránky môžete uplatniť a rozvíjať v každodennom živote.

A aké sú tie vaše talenty? V čom ste jedineční? Ako si budujete vzťahy? Ako môžete prosperovať ľahšie? Ako môžete robiť efektívnejšie a tak, aby vás to aj bavilo?

Na tieto otázky spolu nájdeme odpoveď.

Gabriela RevickáGabi Revická

Podobnú prácu robí veľa skvelých koučov. Tiež som akreditovaný kouč, avšak najradšej pracujem vlastnými nástrojmi v zladenosti s mojimi klientmi, ktorí si samy vyberú, či chcú pracovať v skupine (napríklad moje Gabi's Support Groups) alebo individuálne konzultácie/koučing (realizované online alebo offline).

Podnikám od roku 1992. Takmer 20 rokov som sa venovala cestovnému ruchu (cestovná kancelária so špecializáciou na Slovensko). Vydala som dve dvojjazyčné knižky o Slovensku, v predaji je aktuálne knižka Tipy na výlety po Slovensku – Tips for trips around Slovakia (www.slovakia.tricio.sk). Píšem aj  beletriu venovanú najmä ženám a podnikateľkám, nakoľko sú to témy z mojich svetov – napríklad Juliet a tá druhá. Založila som Autorskú školu www.Literario.eu, vďaka ktorej sa narodila už nejedna desiatka kníh. Posledné roky sa venujem vedeniu Občianskeho združenia Ezeny.sk, ktorého som spoluzakladateľkou (2009). Hlavnou ideou tejto komunity je spolupráca a podpora medzi podnikateľkami. Projekt Virtuálna asistentka a Umenie delegovať patria medzi populárnejšie projekty nášho združenia, ale neustále sa v ňom rodia novšie a novšie. Je to organická skupina podnikavých žien, ktoré sa zaoberajú nielen prácou, ale aj svojimi talentmi :)

Podľa Gallupovho testu a výkladu základných piatich talentov som: nápaditá, spoločenská, akčná, strategická a vizionárska. Vďaka Katke sa k nim hrdo hlásim a s radosťou ich používam v živote, v rozhodovaní a pri práci s mojimi klientmi.

Katarína Medvecová PlichtováKatarína Medvecová Plichtová

Po 16 rokoch bohatých skúseností v korporáciách v poisťovníctve som sa rozhodla upraviť svoje profesionálne pôsobenie tak, aby som sa mohla každý deň viac učiť a to čo sa učím, aby som mohla aplikovať aj viac v praxi dennodenne. Túžila som po väčšej pracovnej slobode a flexibilite. Koučing sa stal, nie pôvodne plánovaným, ale veľmi prirodzeným pokračovaním tejto cesty osobného rozvoja. 

 

Akreditovaný kurz kouča podľa ICF som absolvovala v Business Coaching College v Bratislave. Počas tohto obdobia ma veľmi oslovila metóda na odhaľovanie ľudského potenciálu. Špecifický kurz na rozvoj talentov a silných stránok som absolvovala v Londýne. Stala som sa tak v poradí tretím certifikovaným koučom spoločnosti Gallup na Slovensku.

Ak chcete niekde vykročiť, túžite už po tom dlho (iná práca, podnikanie a pod.), urobte prvé kroky a uvidíte, čo sa bude diať. Skúšajte, robte korekcie po ceste, ak je potrebné, ale určite vykročte! Vždy sa dá cesta upraviť.  Nie je nič horšie ako dlho prešľapovať na mieste a čakať, kým bude “lepšia” situácia. Nebude:)

Podľa Gallupovho testu je mojich top 5 talentov: Hľadá riešenia, Zodpovedná, Zariaďujúca, Budúcnosť, Učiaca sa. Pomáham klientom hľadať efektívne riešenia zodpovedným, úprimným, neustále učiacim sa prístupom s cieľom dosiahnuť želaný výsledok. 

Dátum a miesto: 11.03.2019 o 13:00 hod v Nitre (upresníme po prihlásení)

Cena: 45 Eur, členky OZ E-ženy - 35 Eur - Viac o výhodách členstva v OZ E-ženy sa dozviete na tomto linku 

 

 

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie