Gabi's Support Groups – 5x5 Marketing srdcom

 

Pozývame vás na sériu stretnutí, ktoré sú orientované na prácu s vašimi cieľmi. Pozrieme sa na ne z viacerých aspektov a využijeme klasické prvky koučingu, kvantovej fyziky a spojitosti s vašimi vyššími zámermi. Možno zistíte, že váš skutočný cieľ je úplne iný alebo, že je ním vaša cesta. Ktovie. Mnohé absolventky prvej verzie podporných skupín 5x5 naplnili ciele, ktoré si zadali, niektoré ich odložili a niektoré pochopili, že pre ne nie sú tie pravé a začali sa zaoberať novými, ktoré majú pre ne hlbší zmysel.

 

no alt

Ako budú vyzerať naše stretnutia?

Každý mesiac sa stretneme online 2x, t.j. po 14 dňových intervaloch. Každé stretnutie potrvá 90minút. Primárne budeme riešiť ADAPTABILITU. Vedieť sa prispôsobiť svojim životným prioritám, zvážiť priority súčasnej doby, ponúknuť trhu to najlepšie zo seba a nájsť spôsob, ako fungovať, žiť a ísť ďalej.

 

Čo bude základom našej spoločnej cesty?

Gabi Revická

Vedomie, že dôležité ste vy. Váš vzťah k sebe, k tomu, čím sa prezentujete alebo plánujete prezentovať. Spôsobov, ako podporíte svoje podnikanie, je  mnoho. Skúsime to cez Marketing srdcom. Cez kreatívny marketing a čo najprirodzenejšie možnosti reklamy. Reklamu môžete robiť hravo, nenásilne, zábavne. Povenujeme sa financiám, vašim peniazom, optimálnym cenám vašich produktov a služieb a predaju cez kanály, ktoré nepoužívate.

Ak by ste používali všetky možnosti, ktoré zistíme, môžete byť výbornou inšpiráciou pre ďalších podnikateľov. Možno budete chcieť učiť druhých to, čo ste sa vo svojom podnikaní naučili. Ktovie.

Bude mi cťou, odovzdať vám moje skúsenosti, sprevádzať vás na ceste k vašim cieľom a podporiť vás, keď to bude potrebné.

 

 

 

PRIHLÁŠKA

 

AK MÁTE ZÁUJEM O TERMÍNY SKUPINY POČAS DŇA ALEBO CEZ VÍKEND ALEBO O ZARADENIE DO ONLINE SKUPINY, NAPÍŠTE NÁM, S RADOSŤOU VÁM VYJDEME V ÚSTRETY.

Ak ste z iných miest a máte záujem o skupinu vo vašom meste, rady s vami vymyslíme spôsob.  

 

Termín:

ak máte záujem, kontaktujte nás

 

Cena a nové benefity:


Bežná cena pre nečlenky - 39€ - odporúčame členstvo v OZ E-ženy je spojené s ďalšími výhodami.
Cena pre členky OZ E-ženy - 25€
Každý mesiac máte benefit - individuálnu online konzultáciu (45min)! Povenujeme sa výhradne len vašim potrebám.

Pri úhrade 5tich stretnutí jednorázovo:

- 29€ pre nečlenky za jedno stretnutie, t.j. 145€

- 20€ pre členky za jedno stretnutie, t.j. 100€

Pozrite si foto-galériu z aktivít Gabi's Support Groups a prečítajte Referencie účastníčok

 

 

Uprednostňujte INDIVIDUÁLNE HODINY?

Ak sú pre vás naše podporné skupiny časovo nezladiteľné, môžete si dohodnúť pravidelné individuálne stretnutia pod názvom Marketing srdcom, ktoré sú zamerané na podporu vašej značky, vášho cieľa, propagácie vašej služby alebo produktov.

Ceny individuálnych stretnutí sú vyššie, ale pozornosť je venovaná iba vám. Cena za 90 minút jedného stretnutia je 49€, pre E-ženy platí 30% zľava, t.j. 33€. V prípade záujmu píšte priamo na gabi@e-zeny.sk

 

Gabriela Revická, lektorka pre kreatívne podnikanie

www.gabriela.ezeny.sk

 

 

PRIHLÁŠKA na Gabi's Support Groups

 

 

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie