Celodenný workshop pre Virtuálne asistentky

 

Spolupráca a networking je silným nástrojom E-žien. Spájame sa, aby sme boli ešte silnejšie, skúsenejšie a mohli tak vďaka hĺbke našich skúseností pomáhať rásť ostatným ženám na ich ceste za online podnikaním.

Práve vďaka takejto spolupráci vznikol jedinečný celodenný workshop (nielen) pre virtuálne asistentky.

Termín konania: 14.10.2017 v Centre Ahaki v Bratislave

Čas trvania celého workshopu: od 09:00 - 16:00 hod.

Čas trvania 1. časti: od 09:00 - 12:00 hod.

Čas trvania 2. časti: od 13:00 - 16:00 hod.

Bohumila Ďurišová  vás ako virtuálna asistentka na plný úväzok zasvätí do tajov dennej praxe, zatiaľčo Gabi Revická ozrejmí podnikateľkám, ako spolupracovať s virtuálnou asistentkou a správne delegovať úlohy. Danka Piljarová ako odborníčka na SEO a sociálne médiá vám prezradí mnoho užitočných tipov a trikov, ako s ľahkosťou ovládať weby, Facebook, či samostatne vytvárať profesionálne obrázky bez znalostí grafika.

Využite jedinečnú možnosť naučiť sa za jeden deň maximum pre svoj rozbiehajúci sa online biznis. V rámci tohto unikátneho workshopu vám odovzdáme mnohoročné skúsenosti priamo z praxe a zodpovieme všetky vaše otázky. Veríme, že z workshopu odídete plné cenných informácií a nástrojov, ktoré okamžite môžete využiť v prospech svojho online podnikania.

Celodenný workshop sa skladá z dvoch častí. Na každú časť sa môžete prihlásiť samostatne, alebo využite príležitosť získať obe časti za zvýhodnenú cenu.

 

1. Časť: Virtuálne asistentky a umenie delegovať

 • Chcete začať podnikať alebo rozmýšľate, ako si popri materskej dovolenke vylepšiť rodinný rozpočet?
 • Alebo patríte k vyťaženým podnikateľkám, ktoré nestíhajú a 24 hodín denne im rozhodne nestačí?

Ak ste si aspoň na jednu otázku odpovedali áno, čítajte ďalej. ;-)

Každý z nás má určitú predstavu o tom, čo robí asistentka v bežnej firme. Vybavuje korešpondenciu, pripravuje rôzne materiály či dokumenty, zaisťuje a organizuje rôzne podujatia.

Svojmu nadriadenému vedie diár, objednáva mu klientov, vypracováva štatistiky a možno i aktualizuje webové stránky firmy. Je šikovná, schopná, spoľahlivá a je neodmysliteľnou pravou rukou svojho nadriadeného.

Existujú podnikatelia, malé a stredné podniky, ktorí asistentku nevedia na celý mesiac plnohodnotne vyťažiť. Jej pomoc vyžadujú len občas, preto sa im asistentka, ako stály zamestnanec, neoplatí.

Vynikajúcim riešením je virtuálna asistentka.

 

Pre koho je 1. časť celodenného workshopu určená?

Virtuálna asistentka je skvelou voľbou pre ženy, ktoré sa chcú popri práci venovať svojej rodine, deťom a preto potrebujú väčšiu časovú flexibilitu. Je vhodná pre študentky i šikovné dôchodkyne.

Virtuálna asistentka je úžasným riešením aj pre podnikateľky, ktoré si uvedomujú obrovskú silu delegovania prác. Vďaka delegovaniu ušetria množstvo vzácneho času, ktorý môžu využiť na oveľa dôležitejšie veci vo vlastnom podnikaní.

Ak chcete ušetriť čas a nemôžete si dovoliť platiť asistentku na celý deň, využite služby virtuálnej asistentky. Najmite si ju na konkrétne činnosti, s ktorými potrebujete pomôcť.

 

Čo sa v 1. časti celodenného workshopu dozviete?

 • Kto je virtuálna asistentka a čo robí.
 • Ako sa aj vy môžete stať virtuálnou asistentkou.
 • Naučíme vás, ako čo najviac prác delegovať, aby ste sa mohli venovať dôležitejším - strategickým činnostiam vášho podnikania.
 • Ako efektívne využívať virtuálnu asistentku a ako si udržať primeranú kontrolu nad takouto spoluprácou.

Páčila by sa vám práca virtuálnej asistentky, ale neviete, či je to práca pre vás? Pomôžeme vám zhodnotiť vaše možnosti a rozhodnúť sa.

V prvej časti celodenného workshopu sa zameriame na pozíciu virtuálnej asistentky z pohľadu samotných virtuálnych asistentiek ako i podnikateľov, ktorí ich služby využívajú.

Navyše sa dozviete, aké ľudské, ale aj praktické vlastnosti a skúsenosti pre túto prácu potrebujete. Ako v tejto oblasti začať podnikať a budovať si vlastnú klientelu.

Cena 1. časti celodenného workshopu:

45 € pre členky OZ E-ženy
65 € pre nečlenky OZ E-ženy (ak nie ste členka OZ E-ženy a máte záujem sa ňou stať, informácie nájdete TU >>>

 

2. Časť: Základy on-line marketingu a zručnosti virtuálnej asistentky

V tejto časti celodenného workshopu si posvietime na konkrétne činnosti, ktoré ovládajú šikovné virtuálne asistentky alebo začínajúce on-line podnikateľky.

 

Čo sa v 2. časti celodenného workshopu dozviete?

 • Ako optimalizovať články alebo iný text na webe, aby váš web Google ľahko našiel a povedal o ňom potenciálnym klientom.
 • Ako vytvoriť a spravovať fanpage na Facebooku.
 • Ako vytvoriť profesionálne obrázkové príspevky bez toho, aby ste museli platiť drahých grafikov.

Spoznajte jednoduché pravidlá Google a získajte článok, ktorý na web pritiahne platiacich zákazníkov.

Ak sa venujete písaniu článkov a vôbec netušíte, čo je potrebné s nimi spraviť ešte pred ich zverejnením, 2. časť workshopu je pre vás ako stvorená. Ukážeme vám krok po kroku, ako jednoducho optimalizovať článok, aby ho Google čo najrýchlejšie našiel a zobrazil ho na popredných priečkach v zozname vyhľadávaných.

Zároveň vám prezradíme, ako môžete zistiť, po čom vaši klienti túžia (aká téma článku ich zaručene získa).

Myslíte si, že úspešná fanpage, plná potenciálnych klientov, je výsledkom len profesionálnej agentúry?

Ste na omyle. Vytvoriť a spravovať fanpage na Facebooku pokojne zvládnete aj sami. Naučíme vás základy, ktoré sú účinné a nezaberú príliš veľa času. Využite silu Facebooku a buďte tam, kde sú aj vaši klienti.

Kvalitný článok alebo pútavá fanpage na Facebooku sa nezaobídu bez kvalitných obrázkových príspevkov. V tejto časti celodenného workshopu vám ukážeme nástroj, pomocou ktorého vytvoríte skvelé obrázkové príspevky aj bez drahého grafika.

Optimalizácia textu na webe, vytvorenie a správa fanpage na Facebooku, alebo tvorba profesionálnych obrázkových príspevkov patria k oblastiam, ktoré sú nevyhnutnou súčasťou online podnikania.

Ak chcete byť efektívni, potrebujete robiť tieto činnosti správne. Na jednom mieste získate špecifické zručnosti, ktoré vám ušetria čas aj peniaze.

 

Pre koho je 2. časť celodenného workshopu určená?

 • Pre virtuálne asistentky, ktoré chcú získať špecifické zručnosti, a tým sa odlíšiť od ostatných.
 • Pre majiteľky webstránok, ktoré chcú pochopiť Google triky (finty, pravidlá) a zviditeľniť svoje podnikanie aj na Facebooku.
 • Pre začínajúce podnikateľky a podnikateľov.

Cena 2. časti celodenného workshopu:

35 € pre členky OZ E-ženy
50 € pre nečlenky OZ E-ženy (ak nie ste členka OZ E-ženy a máte záujem sa ňou stať, informácie nájdete TU >>>

Zvýhodnená cena celodenného workshopu (1 + 2 časť):

70 € pre členky OZ E-ženy
105 € pre nečlenky OZ E-ženy (ak nie ste členka OZ E-ženy a máte záujem sa ňou stať, informácie nájdete TU >>>

Lektorky celodenného workshopu:

Bohumila Ďurišová
Gabriela Revická
Dana Piljarová

Rozhovor s Gabi Revickou - Bez virtuálnych asistentiek si svoje podnikanie neviem predstaviť
Rozhovor s Bohumilou Ďurišovou - Kto je virtuálna asistentka - online asistentka
Článok Dany Piljarovej - Virtuálna asistentka
Rozhovor s Gabi Revickou a Bohumilou Ďurišovou - Poslanie virtuálnej asistentky, umenie delegovať a prečo do toho ísť
Čo o nás napísal ekonomický magazín FOKUS: Čítajte TU >>>

 

Prihláška - Workshop pre Virtuálne asistentky

Ste členka OZ E-ženy ?: *

Kontrolný kód

i
Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie