Online Coworking s Gabi a Zsanett - antiprokrastinačný webinár

Milé E-ženy, pozývame vás na stretnutia, ktoré sú unikátnou výhodou k vášmu členskému. Ide o obdobu antiprokrastinačného workshopu s cieľom podporiť vaše dobrozvyky - takto hovorí dobrým návykom jeden z našich mediálnych partnerov, Juraj Kováč.

 

Ako bude on-line coworking prebiehať a koľko potrvá

Ráno o 8.30 sa spojíme cez link (príde našim členkám, po zaslaní stručnej prihlášky), povieme si, čo má ktorá z nás v pláne doobeda stihnúť urobiť a počas dvoch ďalších "prestávok" zistíme, ako nám to ide. Koniec je o 3,5 hodiny, teda o 12:00hod. Následne môžete spokojne pokračovať vo vašich ďalších aktivitách. Optimálne riešenie pre on-line podnikateľky aj virtuálne asistentky, pretože majú spojenie s ďaľšími "kolegyňami" z podnikania a prirodzene väčšiu inšpiráciu stihnúť svoje naplánované úlohy dokončiť včas.

Prečo by ste sa mali on-line coworkingu zúčastniť?

Naše online coworkingové stretnutia sú užitočné pre každú z vás, ktorej chýba "kolegyňa" a od novembra 2020 ich pre naše E-ženy budeme organizovať a viesť minimálne 2x v mesiaci zdarma. Môžete sa ich zúčastňovať pravidelne aj úplne nepravidelne, len je potrebné poslať prihlášku.

Kto povedenie on-line coworking

Gabi Revická testovala tento spôsob efektívnej práce a zároveň vzájomnej podpory dlhodobo prostredníctvom anti-prokrastinačných workshopov a webinárov. Prvé stretnutia povedie ona, v prípade akejkoľvek zmeny vám dáme vedieť.

 

Najbližšie: 25.5.2021 o 9:00

 

 

Kontrolný kód

i

Prihlásenie