Zúrivý Rus - Vírus alebo my

Pozvánka na podporné skupiny bezplatne

Pozvánka na podporné skupiny bezplatne

Buď je to zúrivý Rus alebo zúri vírus. Stále sa dá odvolať na nejaké problémy z vonkajšieho sveta. Ale v skutočnosti ide o nás, o náš vnútorný svet. O svet, ktorý máme v sebe a dokonale nám odráža, čo sa deje vonku.

Čo sa deje vo vašom vnútornom svete?

Rada by som vám ponúkla novú verziu podporných skupín, v ktorých sa budeme rozprávať o súvislostiach v spojitosti s riešením vašich podnikaní alebo oblastí, ktoré vás zasahujú. Počas pandémie som otvorila priestor pre podporné skupiny, ktorých obsah sa líši tým, že:

  • sú otvorené, čiže v nej nemusia byť pravidelne tie isté účastníčky,
  • nemajú stanovené prvé a posledné stretnutie,
  • sú orientované na podporu a hľadanie možností pre vaše podnikania a oblasti, ktoré riešite,
  • sú zamerané pre aj pre podporu networkingu a sieťovania medzi vami,
  • sa venujeme aktuálnym problémom, nie zámerom, ktoré by ste rady naplnili do nejakého obdobia (odlišný obsah ako v skupinách 5x5 a 7x7)

Podporná skupina bude prebiehať až do odvolania,  pre E-ženy ZDARMA bez obmedzenia účasti. Odmenou môže byť, že budete v skupine nadobudnuté skúsenosti šíriť ďalej. Mám prianie, aby ste ich šírenie poňali ako službu a podporu pre tých, ktorí to potrebujú a ešte väčšou odmenou bude, keď sa vo sfére vášho vplyvu zmienite o tom, ako fungujú E-ženy teraz. Pokiaľ by ste si priali nejakú svoju kamarátku priniesť medzi nás, odporúčam pre ňu formát Inšpiratívne online s E-ženami, kde môže byť aj v úlohe respondetky, ktorej radíme alebo v publiku (brainstorming a poradenstvo v tomto formáte poskytujú výlučne len naše členky, ktoré v rámci členského absolvovali aspoň jednu z našich konzultácií).
Pokiaľ nie ste našou členkou a máte záujem sa ňou stať - prečítajte si o nás viac.

 

Termíny a ako sa prihlásiť

Podľa počtu účastníčok môže byť stretnutie kratšie alebo kúsok dlhšie, max však 2hodiny:

- Utorky od 20:30 hod do 22:00 hod 

Záujemkyne, na gabi@e-zeny.sk, napíšte, ktoré časy vám viac vyhovujú.

 

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie