Mediálne partnerstvá - koho podporujeme

Máte záujem o využitie možnosti mediálneho partnerstva s OZ E-ženy?

Rady podporíme akékoľvek zmysluplné podujatie (konferenciu, seminár, či inú udalosť), ktoré je v súlade s naším zámerom a zameraním.

Ponúkame zverejnenie vašej udalosti na našom webe na hlavnej stránke a v ponuke pripravovaných akcií, zdieľanie či samostatnú kampaň na Fan Page E-žien, v uzavretej skupine členiek a v skupine Next E-ženy.

V prípade osobitných dohôd a v závislosti od obsahu eventu informujeme  čitateľky a členky E-žien prostredníctvom emailovej databázy.

Ak mate záujem o naše mediálne partnerstvo, ponúkame vám nasledujúce možnosti spolupráce:

1) Uvedenie loga E-žien na propagačných materiáloch o vašom podujatí či už v online alebo v offline podobe + poskytnutie aspoň 3 ks lístkov na dané podujatie pre organizačný tím OZ E-ženy a 30% zľavy z ceny lístkov pre členky OZ E-ženy.

2) Uvedenie loga E-žien na propagačných materiáloch o vašom podujatí či už v online alebo v offline podobe + poskytnutie aspoň 3 ks lístkov na dané podujatie pre organizačný tím OZ E-ženy.

V prípade záujmu o podporu podujatia prostredníctvom súťaže + poskytnutie ďalších 2 ks lístkov na dané podujatie (lístky budú využité na súťaže prostredníctvom našej databázy).

 

Aké podujatia rady podporíme? Kliknite...

 

Poznámka:

Ak máte záujem o obe možnosti, rady si s vami prejdeme adekvátnu protihodnotu (napríklad bonus – hromadný emailový marketing).

Partnerstvo, ktoré ponúkame len členkám OZ E-ženy pre podujatia a vzdelávacie aktivity menšieho formátu

  • Uvedenie loga E-žien na propagačných materiáloch o vašom podujatí či už v online alebo v offline podobe + zľava z ceny lístkov na dané podujatie pre členky OZ E-ženy podľa dohody.

Pri tomto variante garantujeme aj hromadný emailový marketing a podmieňujeme ho voľnými vstupmi na podujatie podľa dohody.

 

Realizačný tím OZ E-ženy 

 

 

E-ženy aktuálne mediálne podporujú

  • SAShE v Tržnici 2020

    Tento rok vás opäť pozývame spolu so Sashe na SAShE v Tržnici, ktoré je živou verziou SAShE stránky. Znovu si prídte pozrieť, vyskúšať, ovoňať a ochutnať jedinečné výrobky, podať si ruku s ich autormi a zažiť typickú SAShE atmosféru. Jarné SAShE v Tržnici dá opäť priestor overeným značkám, na ktoré sa ľudia celý rok tešia, ale aj šikovným nováčikom.

  • Slovakia Going Zero Waste 2020

    Tretí ročník konferencie o živote bez odpadu sa bude venovať témam ako zmeny systémov, pravidiel firiem a spoločností často s tisíckami zamestnancov, no hlavne nenápadným hrdinom, ktorí za týmito zmenami stoja. Aj tento rok podporujeme toto zmysluplné podujatie.

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie