Mediálne partnerstvá - koho podporujeme

Máte záujem o využitie možnosti mediálneho partnerstva s OZ E-ženy?

Rady podporíme akékoľvek zmysluplné podujatie (konferenciu, seminár, či inú udalosť), ktoré je v súlade s naším zámerom a zameraním.

Ponúkame zverejnenie vašej udalosti na našom webe na hlavnej stránke a v ponuke pripravovaných akcií, zdieľanie či samostatnú kampaň na Fan Page E-žien, v uzavretej skupine členiek a v skupine Next E-ženy.

V prípade osobitných dohôd a v závislosti od obsahu eventu informujeme  čitateľky a členky E-žien prostredníctvom emailovej databázy.

Ak mate záujem o naše mediálne partnerstvo, ponúkame vám nasledujúce možnosti spolupráce:

1) Uvedenie loga E-žien na propagačných materiáloch o vašom podujatí či už v online alebo v offline podobe + poskytnutie aspoň 3 ks lístkov na dané podujatie pre organizačný tím OZ E-ženy a 30% zľavy z ceny lístkov pre členky OZ E-ženy.

2) Uvedenie loga E-žien na propagačných materiáloch o vašom podujatí či už v online alebo v offline podobe + poskytnutie aspoň 3 ks lístkov na dané podujatie pre organizačný tím OZ E-ženy.

V prípade záujmu o podporu podujatia prostredníctvom súťaže + poskytnutie ďalších 2 ks lístkov na dané podujatie (lístky budú využité na súťaže prostredníctvom našej databázy).

 

Aké podujatia rady podporíme? Kliknite...

 

Poznámka:

Ak máte záujem o obe možnosti, rady si s vami prejdeme adekvátnu protihodnotu (napríklad bonus – hromadný emailový marketing).

Partnerstvo, ktoré ponúkame len členkám OZ E-ženy pre podujatia a vzdelávacie aktivity menšieho formátu

  • Uvedenie loga E-žien na propagačných materiáloch o vašom podujatí či už v online alebo v offline podobe + zľava z ceny lístkov na dané podujatie pre členky OZ E-ženy podľa dohody.

Pri tomto variante garantujeme aj hromadný emailový marketing a podmieňujeme ho voľnými vstupmi na podujatie podľa dohody.

 

Realizačný tím OZ E-ženy 

 

 

E-ženy aktuálne mediálne podporujú

  • SAShE v Tržnici 2020

    Tento rok vás opäť pozývame spolu so Sashe na SAShE v Tržnici, ktoré je živou verziou SAShE stránky. Znovu si prídte pozrieť, vyskúšať, ovoňať a ochutnať jedinečné výrobky, podať si ruku s ich autormi a zažiť typickú SAShE atmosféru. Jarné SAShE v Tržnici dá opäť priestor overeným značkám, na ktoré sa ľudia celý rok tešia, ale aj šikovným nováčikom.

  • Slovakia Going Zero Waste 2020

    Tretí ročník konferencie o živote bez odpadu sa bude venovať témam ako zmeny systémov, pravidiel firiem a spoločností často s tisíckami zamestnancov, no hlavne nenápadným hrdinom, ktorí za týmito zmenami stoja. Aj tento rok podporujeme toto zmysluplné podujatie.

Prihlásenie