Podporujeme

E-ženy aktuálne mediálne podporujú

 • Tvorivé STVORY v jednej STORY

  Inšpiratívny seminár o zdraví, zdravom stravovaní, harmónii tela aj duše. Pozývame naň ženy aj mužov, ktorí potrebujú motiváciu pre realizovanie svojich osobných zmien v oblasti zdravia, vzťahov, práce. Každá spíkerka je odborníčka vo svojej oblasti a dosahuje v nej skvelé výsledky so svojimi klientami.

 • Therapy festival

  1. ročník zdravia, krásy, životného štýlu a ezoteriky. Príďte sa inšpirovať novými trendami v ženskej kráse, novinkami zo sveta zdravia, osobného a duchovného rozvoja. Nebude chýbať ani zaujímavá prednáška E-žienky Zuzky Fresso o raw vegan strave v bežnom živote. Dozviete sa, akým spôsobom sa dá hravo zvládnuť vo všedné dni.

 • Miranda Grey - Moon Mother Training Workshop

  Moon Mother, v preklade aj Mesačná Matka, je žena, ktorá sa rozhodla, že na svojej ceste životom chce naďalej šíriť posolstvo ženskej sily a sprevádzať tak iné ženy k ich uzdraveniu. Je svetlom pre iné ženy. Na workshope zistíte, čo to znamená byť Mesačnou Matkou a naučíte sa pracovať s uzdravujúcou energiou Divine Femine - božským ženstvom. Naučíte sa rôzne techniky, ako pracovať so svojím telom a rukami, ako správne usmerňovať prúd tejto energie.

 • Miranda Grey - Red Moon Workshop

  Žijeme v dobe, kedy ženy túžia niečo vo svojom živote zmeniť. Už sme sa totiž dokázali vyrovnať mužom - ich výkonom a ich dosahovaniu cieľov. Zabúdame, že práve naša menštruácia a ženský cyklus je to magické kúzlo, vďaka čomu sme také odlišné od mužov. Naučíte sa, ako si lepšie uvedomovať svoj cyklus skrz svoje telo, dňa cyklu, snov, pocitov a reakcií na svet okolo nás. Dozviete sa, ako fungujú jednotlivé fázy ženského cyklu a ako s nimi pracovať v bežnom živote.

Máte záujem o využitie možnosti mediálneho partnerstva

s OZ E-ženy?

Kontaktujte nás na office@e-zeny.sk. Podmienky TU

E-ženy v minulosti mediálne podporili

 • Konferencia Slovakia Going Zero Waste

  Celodenná konferencia Slovakia Going Zero Waste o živote bez odpadu. Má za cieľ nasmerovať Slovensko k udržateľnejšiemu spôsobu fungovania a zníženiu množstva vyprodukovaného odpadu. Rady podporujeme zmysluplné podujatia a táto konferencia ním určite je.

 • Konferencia Umenie byť ženou

  "Podujatie vytvorené pre všetky ženy, ktoré majú chuť nájsť a posilniť svoju kreativitu, objaviť svoj vnútorný vesmír a porozumieť sebe samej. Máme veľkú radosť a sme vďačné že sa nám podarilo vytvoriť podujatie, ktoré reprezentuje silu ženy a jej odhodlanie byť v živote šťastnou. (organizátorky konferencie)."

Táto stránka používa cookies. Viac info