Podporujeme

.

Máte záujem o využitie možnosti mediálneho partnerstva s OZ E-ženy?

Kontaktujte nás na office@e-zeny.sk. Podmienky TU

 

E-ženy v minulosti mediálne podporili

 • POMALO - Festival udržateľnosti

  Dajme šancu udržateľnosti! Ukážme spolu rešpekt k prírode, poctivej práci, humánnemu a etickému prístupu. Dnes, viac než inokedy, si uvedomujeme dôležitosť zodpovednosti za naše kroky, ako jednotlivcov, aj ako spoločnosti. Ukážme sebe aj okoliu, že spolu to dokážeme!

 • Climate Conference Slovakia

  Čo sa aktuálne deje s našou planétou? Je nutné robiť paniku? Prečo nás má zaujímať, čo sa deje so životom na iných kontinentoch? Je to naozaj aj náš problém? Celým eventom vás bude sprevádzať televízna redaktorka a moderátorka Daniela Piršelová.

 • SAShE v Tržnici 2019

  Pozývame vás na SAShE v Tržnici, ktoré je živou verziou SAShE stránky, kde si môžete prísť pozrieť, vyskúšať, ovoňať a ochutnať jedinečné výrobky, podať si ruku s ich autormi a zažiť typickú SAShE atmosféru. E-ženy prijali ponuku byť mediálnym partnerom ôsmeho ročníka SAShE v Tržnici, pretože rady podporujeme zmysluplné podujatia, kreativitu žien a ich hand made podnikanie :)

 • Nasledujte svoj sen a nikdy sa nevzdávajte

  Motivačný workshop vám poskytne príležitosť stretnúť sa nielen s koordinátorom medzinárodného projektu FlexTour, s odborníkmi z oblasti cestovného ruchu a marketingu, ale aj s úspešnými podnikateľkami a mamičkami na materskej, ktoré svoje sny premenili na skutočnosť.

 • Konferencia Slovakia Going Zero Waste

  Celodenná konferencia Slovakia Going Zero Waste o živote bez odpadu. Má za cieľ nasmerovať Slovensko k udržateľnejšiemu spôsobu fungovania a zníženiu množstva vyprodukovaného odpadu. Rady podporujeme zmysluplné podujatia.

 • Konferencia Umenie byť ženou

  "Podujatie vytvorené pre všetky ženy, ktoré majú chuť nájsť a posilniť svoju kreativitu, objaviť svoj vnútorný vesmír a porozumieť sebe samej. Máme veľkú radosť a sme vďačné že sa nám podarilo vytvoriť podujatie, ktoré reprezentuje silu ženy a jej odhodlanie byť v živote šťastnou. (organizátorky konferencie)."

 • Therapy festival

  1. ročník zdravia, krásy, životného štýlu a ezoteriky. Príďte sa inšpirovať novými trendami v ženskej kráse, novinkami zo sveta zdravia, osobného a duchovného rozvoja. Bude tam aj Zuzka Freššo.

 • Tvorivé STVORY v jednej STORY

  Inšpiratívny seminár o zdraví, zdravom stravovaní, harmónii tela aj duše. Pozývame naň ženy aj mužov, ktorí potrebujú motiváciu pre realizovanie svojich osobných zmien v oblasti zdravia, vzťahov, práce.

 • Miranda Grey - Moon Mother Training Workshop

  Moon Mother, v preklade aj Mesačná Matka, je žena, ktorá sa rozhodla, že na svojej ceste životom chce naďalej šíriť posolstvo ženskej sily a sprevádzať tak iné ženy k ich uzdraveniu. Je svetlom pre iné ženy. Na workshope zistíte, čo to znamená byť Mesačnou Matkou a naučíte sa pracovať s uzdravujúcou energiou Divine Femine - božským ženstvom. Naučíte sa rôzne techniky, ako pracovať so svojím telom a rukami, ako správne usmerňovať prúd tejto energie.

 • Miranda Grey - Red Moon Workshop

  Žijeme v dobe, kedy ženy túžia niečo vo svojom živote zmeniť. Už sme sa totiž dokázali vyrovnať mužom - ich výkonom a ich dosahovaniu cieľov. Zabúdame, že práve naša menštruácia a ženský cyklus je to magické kúzlo, vďaka čomu sme také odlišné od mužov. Naučíte sa, ako si lepšie uvedomovať svoj cyklus skrz svoje telo, dňa cyklu, snov, pocitov a reakcií na svet okolo nás. Dozviete sa, ako fungujú jednotlivé fázy ženského cyklu a ako s nimi pracovať v bežnom živote.

E-ženy aktuálne mediálne podporujú

 • SAShE v Tržnici 2020

  Tento rok vás opäť pozývame spolu so Sashe na SAShE v Tržnici, ktoré je živou verziou SAShE stránky. Znovu si prídte pozrieť, vyskúšať, ovoňať a ochutnať jedinečné výrobky, podať si ruku s ich autormi a zažiť typickú SAShE atmosféru. Jarné SAShE v Tržnici dá opäť priestor overeným značkám, na ktoré sa ľudia celý rok tešia, ale aj šikovným nováčikom.

 • Slovakia Going Zero Waste 2020

  Tretí ročník konferencie o živote bez odpadu sa bude venovať témam ako zmeny systémov, pravidiel firiem a spoločností často s tisíckami zamestnancov, no hlavne nenápadným hrdinom, ktorí za týmito zmenami stoja. Aj tento rok podporujeme toto zmysluplné podujatie.

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie