Klub Virtuálne asistentky

Profil Klubu Virtuálne asistentky

Cieľ:

Cieľom klubu Virtuálne asistentky je zvyšovať povedomie o tejto práci, trénovať kvalitné virtuálne asistentky, pomáhať im uplatniť sa na rastúcom trhu práce a nájsť tak rovnováhu a slobodu v pracovnom i osobnom živote. 

Učíme tiež podnikateľov, ako zamestnať virtuálnu asistentku a ako jej efektívne delegovať prácu.


Ako pracujeme: Pomáhame zvyšovať povedomie o práci virtuálnej asistentky pre dve cieľové skupiny. Venujeme sa ženám, ktoré sa chcú stať virtuálnou asistentkou, pretože je to skvelá práca z domu pre ženy, ktoré sa popri práci chcú venovať i rodine a deťom, a teda potrebujú časovú flexibilitu. Rovnako je to výborná práca pre študentky alebo aj šikovné dôchodkyne (práca na starobnom alebo tiež na invalidnom dôchodku). Pomáhame ženám so záujmom o túto profesiu identifikovať ich talenty, rozvíjať ich schopnosti a definovať, ako ich vie táto práca rozvíjať v ich budúcom smerovaní. Z šikovných virtuálnych asistentiek vychovávame schopné samostatné podnikateľky. :-)

Zároveň pomáhame podnikateľom a zamestnávatelom orientovať sa na trhu virtuálnych asistentiek; učíme ich, ako delegovať prácu na virtuálne asistentky; ako ich efektívne využívať a ako si nastaviť optimálnu dlhodobú spoluprácu. 


Akým témam sa venujeme a v čom vieme byť podporou:

Témami Klubu Virtuálne asistentky sú najmä odpovede na otázky:

Kto je a čo robí virtuálna asistentka?

Ako sa stať virtuálnou asistentkou?

Ako si nájsť virtuálnu asistentku?

Ako spolupracovať s virtuálnou asistentkou? 

Ďalej v rámci IVE organizujeme pravidelné vzdelávanie a workshopy na tému Virtuálne Asistentky. Prvý kurz na túto tému sme uviedli v októbri 2015 a predpokládame opakovanie tohto workshopu každé tri mesiace. Sledujte aktuálny plán vzdelávania na webe.  

Viac informácií o virtuálnych asistentkách nájdete TU:

Rozhovor pre podnikatelov, ako pracovať s virtuálnou asistentkou TU:


Kde vidíme možnosti spolupráce:

Pre záujemkyne o prácu virtuálnej asistentky.

Pre podnikateľky (podnikateľov).

Líderky Klubu Virtuálne asistentky:

 • Gabriela Revická

  Mojich Top 5 talentov: Vymýšľajúci, Spoločenský, Akčný,...

  podnikateľské poradenstvo Start-up-y PORADENSTO K SEBAREALIZÁCII A SEBALÁSKE PODNIKANIE V CESTOVNOM RUCHU AKO ZALOŽIŤ CESTOVKU AKO PRENAJÍMAŤ CHALUPU AKO NAPÍSAŤ KNIHU AKO VYDAŤ KNIHU

Naše aktívne virtuálne asistentky s praxou:

 • administratívne služby virtuálna asistentka ubytovanie na Slovensku administrácia webstránok administratívna podpora - virtuálna asistentka Joga

Členky Klubu Virtuálne asistentky:

 • Katarína Medvecová Plichtová

  Mojich Top 5 talentov: Hľadá riešenia, Zodpovedný, Zariaďujúci,...

  koučing osobný rozvoj poradenstvo inšpirácia mentoring podpora talenty

 • administratívne služby virtuálna asistentka

 • Alena Srogoňová

  Mojich Top 5 talentov: budúcnosť, uvážlivá, maximalizujúca,...

  virtuálna asistentka Spisovateľka redaktorka slovenský autor online asistentka sekretárka vedúca asistentka

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie