Knihy našich E-žien

Prehľad kníh:

 • Juliet a tá druhá

  Rozpomínanie o vnútornej bohyni - kniha o ženskej energii, ženskej sexualite, erotika v ezoterike a krásach Slovenska. Dielo bolo ako absolútne prvé zaradené do literárneho žánru Erotika v ezoterike a autorka, Gabriela Revická, je v literárnom prostredí uvedená ako tvorkyňa tohto žánru.

  Autorka: Gabriela Revická

  Cena: 5,90 € (pre členky OZ E-ženy zľava 20%).

 • Tips for Trips Around Slovakia/ Tipy na výlety po Slovensku

  Malá knižka o krásnej krajine v srdci Európy, ktorá vznikla vďaka nadšeniu amatérskych fotografov a ich láske k Slovensku. Pozývame vás na cestu okolo krajiny zázrakov, ktorej hlavné mesto je vzdialené len 80 km od Viedne.

  AutorkaGabriela Revická

  Cena: 9,99 € (pre členky OZ E-ženy zľava 20%, pri odbere nad 10ks ceny dohodou a s podporou)

 • Shortky

  Krátke poviedky s dlhým dosahom, ktorým nechýba nadhľad, sviežosť a jedinečný humor. Jedným z hlavných motívov, ktorý preteká Shortkami od prvej až po poslednú stranu je – SLOBODA.

  Autorka: Andrea Trávničková

  Cena: 10 € (8€ pre členky OZ E-ženy - objednávky na travnickova.andrea@gmail.com)

 • Denník aktívnej matky

  Poviedky a príbehy, krátke, aj dlhé, z ktorých čitateľovi môže byť do smiechu alebo do plaču sa mohli, ale aj nemuseli stať. Adela Jasenovcová, ktorá normálne píše najmä do babských časopisov a webov, po rokoch nestíhania konečne stihla.

  Autorka: Adela Jasenovcová

  Cena: 7,92 € (cena je uvedená už po 20% zľave)

 • Rukoväť (nielen) pre začínajúceho podnikateľa

  Máte výborný nápad a neviete ako začať svoje podnikanie? Potrebujete vedieť, aké sú výhody a nevýhody živnosti alebo spoločnosti s ručením obmedzeným? Strácate sa v nájdených informáciách na internete a v zložito napísaných zákonoch? Nezúfajte. V knihe Rukoväť (nielen) pre začínajúceho podnikateľa nájdete odpovede na tieto a mnoho iných otázok ohľadom podnikania na jednom mieste. Autorka, znalkyňa v odvetví Účtovníctvo a daňovníctvo, zhrnula svoje 13 ročné praktické skúsenosti z podnikateľského poradenstva a účtovníctva do knižky, ktorá vás zorientuje v základných pojmoch a otvorí vám dvere do sveta podnikateľov. Prosím, vstúpte.

  Autorka: Katarína Serinová

  Cena: 19,90 € (pre členky OZ E-ženy zľava 15%).

 • Moja mama povedala a mala pravdu

  Ak ste nenašli v kníhkupectve knihu, akú si chcete prečítať, napíšte ju.
  Hoci táto myšlienka nepochádza z mojej hlavy, presne vystihuje, prečo táto kniha vznikla. Takáto kniha doteraz nebola. Teraz je. Poučná a dôležitá, ale nie prísna a povinná.

  Praktická príručka o výchove, materstve a rodičovstve formou pútavého rozhovoru s odborníčkou, ktorá počas viac ako 40 rokov pracovala v materských školách s 1200 deťmi a tiež s dvoma vlastnými. Knihu s najčastejšími otázkami rodičov detí vo veku od 2 do 8 rokov dopĺňajú príklady a príbehy z praxe. Odpovede sú napísané zrozumiteľnou formou bez zložitých poučiek. Rady odporúča aj detská psychologička, ako aj pediater. Zároveň je spoločným dielom mamy a dcéry, ktoré spolu pôvodne celkom nenápadnú ideu posunuli na vyšší level. Okrem diela populárno-náučného charakteru je kniha oslavou vzťahu matky a dcéry, doplnená o príbehy zo života a príklady z praxe.

  Autorka: Adela Jasenovcová

  Cena:  15 € s poštovným, prípadne osobný odber v rámci BA (pre členky OZ E-ženy 10 €).

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie