Knihy našich E-žien

Nakoľko sa rozrastá počet našich členiek, ktoré vydali svoje vlastné knižky a ktoré sa na to podujali aj vďaka našim literárnym aktivitám a workshopom, prinášame vám podrobný prehľad o ich publikáciách. Samozrejme platí, že pre členky OZ E-ženy ich E-ženy samotné ponúkajú vo zvýhodnených cenách. Tešíme sa na ďalšie vaše diela. Ak si neviete rady, ako vydať svoju knihu alebo potrebujete pomoc pri písaní, budú pre vás zaujímavé workshopy Autorskej školy Literario.eu

V našom združení sme doteraz realizovali tieto workshopy:

Prehľad kníh:

 • Juliet a tá druhá

  Rozpomínanie o vnútornej bohyni - kniha o ženskej energii, ženskej sexualite, erotika v ezoterike a krásach Slovenska. Dielo bolo ako absolútne prvé zaradené do literárneho žánru Erotika v ezoterike a autorka, Gabriela Revická, je v literárnom prostredí uvedená ako tvorkyňa tohto žánru.

  Autorka: Gabriela Revická

  Cena: 5,90 € (pre členky OZ E-ženy zľava 20%).

 • Tips for Trips Around Slovakia/ Tipy na výlety po Slovensku

  Malá knižka o krásnej krajine v srdci Európy, ktorá vznikla vďaka nadšeniu amatérskych fotografov a ich láske k Slovensku. Pozývame vás na cestu okolo krajiny zázrakov, ktorej hlavné mesto je vzdialené len 80 km od Viedne.

  AutorkaGabriela Revická

  Cena: 9,99 € (pre členky OZ E-ženy zľava 20%, pri odbere nad 10ks ceny dohodou a s podporou)

 • Shortky

  Krátke poviedky s dlhým dosahom, ktorým nechýba nadhľad, sviežosť a jedinečný humor. Jedným z hlavných motívov, ktorý preteká Shortkami od prvej až po poslednú stranu je – SLOBODA.

  Autorka: Andrea Trávničková

  Cena: 10 € (8€ pre členky OZ E-ženy - objednávky na travnickova.andrea@gmail.com)

 • Denník aktívnej matky

  Poviedky a príbehy, krátke, aj dlhé, z ktorých čitateľovi môže byť do smiechu alebo do plaču sa mohli, ale aj nemuseli stať. Adela Jasenovcová, ktorá normálne píše najmä do babských časopisov a webov, po rokoch nestíhania konečne stihla.

  Autorka: Adela Jasenovcová

  Cena: 7,92 € (cena je uvedená už po 20% zľave)

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info