Knihy našich E-žien

Nakoľko sa rozrastá počet našich členiek, ktoré vydali svoje vlastné knižky a ktoré sa na to podujali aj vďaka našim literárnym aktivitám a workshopom, prinášame vám podrobný prehľad o ich publikáciách. Samozrejme platí, že pre členky OZ E-ženy ich E-ženy samotné ponúkajú vo zvýhodnených cenách. Tešíme sa na ďalšie vaše diela. Ak si neviete rady, ako vydať svoju knihu alebo potrebujete pomoc pri písaní, budú pre vás zaujímavé workshopy Autorskej školy Literario.eu

V našom združení sme doteraz realizovali tieto workshopy:

Prehľad kníh:

 • Juliet a tá druhá

  Rozpomínanie o vnútornej bohyni - kniha o ženskej energii, ženskej sexualite, erotika v ezoterike a krásach Slovenska. Dielo bolo ako absolútne prvé zaradené do literárneho žánru Erotika v ezoterike a autorka, Gabriela Revická, je v literárnom prostredí uvedená ako tvorkyňa tohto žánru.

  Autorka: Gabriela Revická

  Cena: 5,90 € (pre členky OZ E-ženy zľava 20%).

 • Tips for Trips Around Slovakia/ Tipy na výlety po Slovensku

  Malá knižka o krásnej krajine v srdci Európy, ktorá vznikla vďaka nadšeniu amatérskych fotografov a ich láske k Slovensku. Pozývame vás na cestu okolo krajiny zázrakov, ktorej hlavné mesto je vzdialené len 80 km od Viedne.

  AutorkaGabriela Revická

  Cena: 9,99 € (pre členky OZ E-ženy zľava 20%, pri odbere nad 10ks ceny dohodou a s podporou)

 • Shortky

  Krátke poviedky s dlhým dosahom, ktorým nechýba nadhľad, sviežosť a jedinečný humor. Jedným z hlavných motívov, ktorý preteká Shortkami od prvej až po poslednú stranu je – SLOBODA.

  Autorka: Andrea Trávničková

  Cena: 10 € (8€ pre členky OZ E-ženy - objednávky na travnickova.andrea@gmail.com)

 • Denník aktívnej matky

  Poviedky a príbehy, krátke, aj dlhé, z ktorých čitateľovi môže byť do smiechu alebo do plaču sa mohli, ale aj nemuseli stať. Adela Jasenovcová, ktorá normálne píše najmä do babských časopisov a webov, po rokoch nestíhania konečne stihla.

  Autorka: Adela Jasenovcová

  Cena: 7,92 € (cena je uvedená už po 20% zľave)

 • Rukoväť (nielen) pre začínajúceho podnikateľa

  Máte výborný nápad a neviete ako začať svoje podnikanie? Potrebujete vedieť, aké sú výhody a nevýhody živnosti alebo spoločnosti s ručením obmedzeným? Strácate sa v nájdených informáciách na internete a v zložito napísaných zákonoch? Nezúfajte. V knihe Rukoväť (nielen) pre začínajúceho podnikateľa nájdete odpovede na tieto a mnoho iných otázok ohľadom podnikania na jednom mieste. Autorka, znalkyňa v odvetví Účtovníctvo a daňovníctvo, zhrnula svoje 13 ročné praktické skúsenosti z podnikateľského poradenstva a účtovníctva do knižky, ktorá vás zorientuje v základných pojmoch a otvorí vám dvere do sveta podnikateľov. Prosím, vstúpte.

  Autorka: Katarína Serinová

  Cena: 19,90 € (pre členky OZ E-ženy zľava 15%).

 • Moja mama povedala a mala pravdu

  Ak ste nenašli v kníhkupectve knihu, akú si chcete prečítať, napíšte ju.
  Hoci táto myšlienka nepochádza z mojej hlavy, presne vystihuje, prečo táto kniha vznikla. Takáto kniha doteraz nebola. Teraz je. Poučná a dôležitá, ale nie prísna a povinná.

  Praktická príručka o výchove, materstve a rodičovstve formou pútavého rozhovoru s odborníčkou, ktorá počas viac ako 40 rokov pracovala v materských školách s 1200 deťmi a tiež s dvoma vlastnými. Knihu s najčastejšími otázkami rodičov detí vo veku od 2 do 8 rokov dopĺňajú príklady a príbehy z praxe. Odpovede sú napísané zrozumiteľnou formou bez zložitých poučiek. Rady odporúča aj detská psychologička, ako aj pediater. Zároveň je spoločným dielom mamy a dcéry, ktoré spolu pôvodne celkom nenápadnú ideu posunuli na vyšší level. Okrem diela populárno-náučného charakteru je kniha oslavou vzťahu matky a dcéry, doplnená o príbehy zo života a príklady z praxe.

  Autorka: Adela Jasenovcová

  Cena:  15 € s poštovným, prípadne osobný odber v rámci BA (pre členky OZ E-ženy 10 €).

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info