Čo o E-ženách možno neviete

Katarína Serinová

Katarína Serinová

Aký zmysel má byť členkou OZ E-ženy?

Naša účtovníčka Katka sa venuje účtovnému a ekonomickému poradenstvu a finančnému sprostredkovaniu. Všetkým členkám našej komunity, ktoré využívajú jej poradenské alebo účtovnícke služby, ponúka 10% zľavu. Tiež ponúka bezplatný audit poistných zmlúv pre členky E-žien. Na našej stránke má vyplnenú wizitku - ekologickú webvizitku v tvare carolka.ezeny.sk, ktorú môžu vďaka skvelej optimalizácii nášho webu, nájsť rôzni užívatelia a Katka ju môže kdekoľvek používať namiesto papierovej vizitky. 

V našej uzavretej skupine, do ktorej majú vstup iba členky našej komunity, Katka aktívne odpovedá, keď iná E-žena príde s otázkou ekonomického charakteru. Občasne prispeje aj do ekonomickej poradne na webe E-žien. Vďaka jej aktivite si ju všímajú aj ďalšie členky komunity a majú voči jej znalostiam hlbšiu dôveru. 

Vo voľnom čase rada športuje, jej srdcovkou je bedminton, ale príležitostne sa venuje aj iným športom, najnovšie ju zaujala sebaobrana. Okrem toho rada cestuje po svete, neobmedzuje sa iba cestovaním po Európe. Má rada africké safari, spoznávanie európskych miest a tiež ďalekú Áziu. Z času načas raftuje alebo si zajazdí na bugine či skočí padákom. Vďaka internetu môže pracovať z akéhokoľvek miesta sveta, kľudne poskytne aj osobnú konzultáciu cez videohovor hoci z Bali. Cestovanie je jej vášňou a rada poskytne rady či vypracuje itinerár do ňou precestovanej krajiny.

Na jej webvizitke nájdete jej vlastný web, odporúčame prečítať si rozhovor s ňou, ktorý na ňom nájdete.

Kresba: Katka očami Tsudoi Masuda

 

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie