Climate Conference Slovakia 2019

CLIMATE CONFERENCE SLOVAKIA 2019

Srdečne vás pozývame na prvú klimatickú konferenciu na Slovensku CLIMATE CONFERENCE SLOVAKIA 2019 – riešenie zmeny klímy na Slovensku ľudsky a zrozumiteľne, ktorej 2. ročník  sa uskutoční  v nedeľu  6. 10. 2019 v priestoroch Starej tržnice v Bratislave.

 

E-ženy prijali ponuku CLIMATE COMMUNICATIONS SLOVAKIA, byť mediálnym partnerom tejto skvelej aktivity, pretože nám ako ženám a matkám záleží na budúcnosti našich detí a našej "matky" prírody.

Členky OZ E-ženy majú 30 % zľavu z ceny vstupného (podrobnejšie info v skupine pre členky na Facebooku)

 

Záštitu nad konferenciou prevzala tento rok prezidentka Slovenskej republiky Zuzana Čaputová a organizácia WWF Slovensko, ktorá zastupuje WWF -Svetový fond na ochranu prírody, jednu z najväčších celosvetových organizácií na ochranu prírody.

Čakajú vás emotívne debaty o kľúčových témach spojených so súčasnou klimatickou krízou, ktorej naša spoločnosť, ako aj svetová biodiverzita, čelíme. Prečo environmentálne problémy stále ignorujeme? Ako si poradiť s fenoménom doby, keď ženy a páry premýšľajú, či mať, alebo nemať deti? Prichádzame o našu vodu, lesy a všetko živé? Ako na Slovensku funguje legislatíva v oblasti environmentálnej kriminality? Je možné žiť udržateľne, ak nezmeníme svoje každodenné návyky konzumu? Ako si poradiť s frustráciou, keď cítime, že nedokážeme desivú realitu okolo nás zmeniť?

Okrem debát a diskusií sme 2. ročník CCSK pre vás  pripravili aj viac praxe vo forme inšpiratívnych workshopov. Udržateľná architektúra, permakultúra, elektromobilita, život v meste so zmenou klímy, či ekoturizmus. Alebo, ako viesť konštruktívny dialóg, dokázať správne argumentovať environmentálne témy, či ako sa naučiť čítať medzi riadkami a spoznať viac fungovanie médií.

Využite príležitosť stretnúť sa s renomovanými odborníkmi, známymi osobnosťami a s ľuďmi, pre ktorých sa environmentálne témy a hľadanie riešení,  stali ich životným poslaním.

Viac informácii o konferencii nájdete na linku konferencie

Registrujte sa do 3. Októbra 2019

 

O WWF

WWF (Svetový fond na ochranu prírody) je jednou z najväčších celosvetových organizácií ochrany prírody, ktorá má za cieľ prispievať k zastaveniu poškodzovania prírodného prostredia Zeme. Pôsobí v 150 krajinách sveta a sústredí sa na ochranu ohrozených druhov rastlín a živočíchov, lesov, vôd, morí a oceánov, podporu využívania obnoviteľných zdrojov, znižovanie znečistenia a nadmernej spotreby. Na Slovensku WWF realizuje programy zamerané na záchranu prirodzených starých lesov a pralesov a podporu prírode blízkeho lesného hospodárstva. Presadzuje ochranu vôd a zelených vodohospodárskych opatrení, zavádzanie opatrení na zmiernenie konfliktov veľkých šeliem s človekom a budovanie migračných koridorov zvierat.

 

E-ženy majú zľavnené vstupné na všetky podujatia ktoré podporujeme či organizujeme - tu nájdete kompletný prehľad výhod členstva

 

 

 

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie