Tréning Pamäťové techniky

Klub koučiek organizuje tréning na želanie - Pamäťové techniky:)

Srdečne pozývame vás, naše milé žienky, členky aj nečlenky OZ E-Ženy na super tréning, o ktorý ste si samé požiadali:

Pamäťové techniky

Lektorka: Zuzka Hanzelová, Akciou vás bude sprevádzať Dáška W. Polievková

Kedy: 11.7. 2018 od 15.00 hod.
Kde: Čajovňa Shangrila, Staré mesto
(vyhradzujeme si právo na zmenu miesta)

Predstavíme si pamäťové techniky, ktoré sú vstupnou bránou do sveta lepšej pamäte. Vďaka nim sa naučíme ako používať svoju pamäť lepšie a efektívnejšie. Aj vďaka nim si môžeme rozvinúť kreativitu, zlepšiť pozornosť a vnímavosť. A predstavte si, že sa to všetko naučíme hravou formou, s použitím fantázie a obrazotvornosti. To nám pomôže nielen pri tvorbe nových nápadov, ale aj pri rýchlejšom a ľahšom orientovaní sa v nových informáciách. Pamäťové techniky sú určené pre každého, kto chce lepšie využívať svoju pamäť v škole, osobnom živote aj  práci.

Niekedy máme pocit, že si niečo nedokážeme zapamätať. Stačí však len poznať tú správnu techniku a nebáť sa využívať svoju fantáziu a kreativitu.

Svoju účasť prosím potvrďme najneskôr do 8.7.2018 zaslaním prihlášky uvedenej nižšie.

Prihláška on line je nevyhnutná.

Vstupné je 5 EUR pre členky OZ E-ženy a 10 EUR pre nečlenky.

O ďalších benefitoch členstva si prečítajte TU. Zaujímavou formou, ako nás môžete bližšie spoznať sú naše pravidelné Raňajky s E-ženami. Na vyžiadanie ich robíme aj v regiónoch, taktiež si môžete objednať aj Individuálne raňajky s E-ženou.

Ďakujeme a tešíme sa na každú jednu z vás.

 

pamäťové techniky

 

Organizátorka stretnutia - Ambasádorka Klubu koučiek: 

 

Dagmar Polievková

Ing. Dagmar W. Polievková

CAT Kouč (Life&Business Emotional coaching), Nezávislý HR konzultant, HR&Charity mentor, autor projektov osobného rozvoja BOTA, Ja si prácu nájdem, Month of Heroes, Peer coaching for DELL Slovakia Technical Support, lektorka.

Cieľové skupiny: Človek v procese zmeny, manažment, korporátne tímy, špecialisti.

Nie som typický HR manager, ani typický kouč. Som rada, že viem užitočne spojiť svety biznisu a človečiny. Dlhoročné medzinárodné znalosti korporátu, oblasti HR, a multikultúrneho prostredia mi pomáhajú porozumieť cieľovej skupine lepšie a podporiť ju tam, kde to skutočne potrebuje.

Témy, na ktorých rada pracujem: 

  • Pre firmy: Motivácia, Inovácia, Komunikácia, Budovanie tímov, Nízkonákladové rozvojové projekty pre talenty, Connected Workplace – práca z domu, Work place counselling – psychológia v manažmente, facilitácia emócií a konfliktov na pracovisku, Komunikačné techniky v open space.

     

  • Pre jednotlivcov: Motivácia a spracovanie zmeny, Problematika pocitu zlyhávania v pracovnom alebo osobnom živote, Riešenie zmien v kariére v zrelom veku, Zamestnávanie rodičov po návrate z materskej a rodičovskej dovolenky. Zamestnávanie mladých dospelých z detských domovov.

 

Prihlasovací formulár na tréning Pamäťové techniky

Ste členka OZ E-ženy?: *

Fakturačné údaje

Odoslaním prihlášky sa zaväzujem k úhrade poplatku za tréning.

Nezabudnite pred odoslaním prihlášky potvrdiť overovací kód "Nie som robot" uvedený nižšie.

Kontrolný kód

i
Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie