Poradenstvo k vášmu podnikaniu

Výborný darček – výhodné pre E-ženy a ich kamarátky + bonus navyše

  • Riešite svoje plány a hľadáte možnosti prepojenia so svojimi snami?
  • Hľadáte zmenu vo svojom živote?
  • Podnikáte, ale niekde sa to „zamotalo“?
  • Bojíte sa neistoty a rizík?
  • Zaujímajú vás podnikateľské príbehy žien, ktoré boli kedysi tam, kde ste možno dnes, ale rozhodli sa preraziť hmlu, ktorá bola ich dlhodobou prekážkou?

Mnoho mojich klientov hľadalo riešenia pre spojenia svojich snov a talentov so svojou prácou, alebo s podnikaním. Podporujem kreatívne podnikanie v praxi a rada podporím aj to vaše.

Či už hľadáte poradenstvo k začiatkom podnikania, k realizácii popri inej práci s nekonečným množstvom možnej realizácie, rozvoja existujúceho podnikania (napr. formou networkingu, delegovania, rozšírenia na nové regióny), rada vás povediem.

Ponúkam vám sériu štyroch stretnutí v 4-členných skupinách, ktoré budú orientované na prácu s vašimi cieľmi. Na tie sa pozrieme z viacerých aspektov. Využijeme klasické prvky koučingu, kvantovej fyziky a spojitosti s vašimi zámermi.

Pokiaľ s tým všetci členovia súhlasia, môžu prebiehať online, väčšinou však budú prebiehať offline (4x4 je verziou produktov z množiny poradenských služieb Gabis support groups). Každé stretnutie bude trvať 45 minút. Presné termíny si dohodneme vopred.

Cena poradenských konzultácií

-       Cena za sériu štyroch stretnutí: 55 Eur x 4 = 220 Eur

-       Zvýhodnená cena za sériu štyroch stretnutí pre členky OZ E-ženy: 25 Eur x 4 = 100 Eur

-       Cena pre kamarátky E-žien: 40 Eur x 4, t.j. 160 Eur

Ak nie ste členkou OZ E-ženy a máte záujem o informácie ohľadom členstva a jeho ďalších výhodách, môžete si o nich prečítať na tomto linku

Poradenstvo k vášmu podnikaniu je skvelý darček pre vašu manželku, kamarátku, maminu alebo sestru, o ktorej viete, že chce žiť svoje sny pretavené do reálnych a zmysluplných cieľov :)

Darčekový poukazBonus

Ku každej objednávke vám zašleme:

- dvojjazyčnú knižku Tipy na výlety po Slovensku, alebo

- dvojjazyčnú knižku Ukážem Ti Slovensko, alebo

- Juliet a tá druhá

www.slovakia.tricio.sk

Chcete poradenstvo darovať? Vyhotovíme vám darčekový poukaz aj s vlastným textom.   

 

Alebo sa odmeňte sama :)

 

Lektorka 

Gabriela Revická - som motivátorka, lektorka, autorka. Viac ako 20 rokov som viedla cestovnú kanceláriu Tricio so špecializáciou na Slovensko. Vydala som dvojjazyčné knihy Ukážem Ti Slovensko a Tipy na výlety po Slovensku (www.slovakia.tricio.sk). O práci v cestovnom ruchu píšem aj v knihe Juliet a tá druhá (sebaláska, koučing, ženské zdieľania). Aktuálne pôsobím ako konzultantka pre podnikateľov (vediem OZ E-ženy), pre autorov Autorskej školy www.Literario.eu a mojou srdcovkou sú startupisti, ktorí hľadajú odpovede na otázku, ako si založiť cestovnú kanceláriu alebo ako prenajímať chatu či chalupu. Ak uvažujete o akomkoľvek podnikaní alebo odhaľovaní, či kráčate správnym smerom, odporúčam moje podporné skupiny Gabi'sSupportGroups.

 

Pozrite si foto-galériu z aktivít Gabi's Support Groups a prečítajte Referencie účastníčok

 

Poradenstvo k vášmu podnikaniu – objednávka

Ste členka OZ E-ženy ?: *

Prajete si Darčekový poukaz?: *

Prajete si do Darčekového poukazu vlastný text?: *

Odoslaním Objednávky sa zaväzujete k úhrade poplatku.

Po vyplnení formulára potvrďte overovací kód "Nie som robot", počkajte kým sa zobrazí zelená fajočka a odošlite formulár.

Ak od nás nedostanete potvrdzujúci e-mail, napíšte nám na office@e-zeny.sk.

Kontrolný kód

i
Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie