Stretnutie Klubu koučiek

Pozvánka na májové stretnutie Klubu koučiek, poradkýň a priaznivcov osobného rozvoja OZ E- ženy.

 Srdečne pozývame vás, naše žienky, mamičky, zamestnankyne, podnikateľky, mladé aj dospelé, členky aj nečlenky OZ E-ženy na super workshop Klubu na tému:

O obliekaní a skrytom význame neverbálnej komunikácie pre ženy

Lektorky: Dáša W. Polievková a Mária Závodná Sládková
Kedy: 30.05.2018 o 17:30 hod. (do cca 20:30 hod.)
Kde: Čajovňa Shangrila, Michalská 7, Bratislava (vyhradzujeme si právo na zmenu)

Ako účastníčky workshopu sa zážitkovou formou naučíme rozpoznávať aké sme, prečo sa obliekame ako sa obliekame, aké signály o sebe vysielame, čo nám pristane a ako to všetko môžeme využiť vo svojom živote a práci. Budeme pracovať s reálnymi nápadmi, rozoberieme (svoj) ženský šatník a pozrieme sa na dôvody vlastného trendu v obliekaní. Zlepšíme si vzťah k sebe samej, dovolíme si na chvíľu nebrať život tak vážne a byť sama sebou. Dozvieme sa viac o neverbálnej komunikácii v obliekaní a naučíme sa nové veci nielen o sebe.

Po tomto workshope už nikdy nebudeme stáť pred svojim šatníkom tak bezradne a smutne. Ak tam aj nebude vždy to, čo by sme tam chceli mať, budeme vedieť, prečo to tak je.

Svoju účasť prosím potvrďme najneskôr do 25.05.2018 prostredníctvom prihlášky nižšie.

Prihláška on line je nevyhnutná.

Vstupné je 5 EUR pre členky OZ E-ženy a 10 EUR pre nečlenky.

O ďalších benefitoch členstva si prečítajte TU. Zaujímavou formou, ako nás môžete bližšie spoznať sú naše pravidelné Raňajky s E-ženami. Na vyžiadanie ich robíme aj v regiónoch, taktiež si môžete objednať aj Individuálne raňajky s E-ženou.

Ďakujeme a tešíme sa na každú jednu z vás.

 Klub koučiek

 

 Organizátorka stretnutia - Ambasádorka Klubu koučiek:

 

Dáška Polievková

Ing. Dagmar W. Polievková

CAT Kouč (Life&Business Emotional coaching), Nezávislý HR konzultant, HR&Charity mentor, autor projektov osobného rozvoja BOTA, Ja si prácu nájdem, Month of Heroes, Peer coaching for DELL Slovakia Technical Support, lektorka

Cieľové skupiny: Človek v procese zmeny, manažment, korporátne tímy, špecialisti

Nie som typický HR manager, ani typický kouč. Som rada, že viem užitočne spojiť svety biznisu a človečiny. Dlhoročné medzinárodné znalosti korporátu, oblasti HR, a multikultúrneho prostredia mi pomáhajú porozumieť cieľovej skupine lepšie a podporiť ju tam, kde to skutočne potrebuje.

Témy, na ktorých rada pracujem: 

  • Pre firmy: Motivácia, Inovácia, Komunikácia, Budovanie tímov, Nízkonákladové rozvojové projekty pre talenty, Connected Workplace – práca z domu, Work place counselling – psychológia v manažmente, facilitácia emócií a konfliktov na pracovisku, Komunikačné techniky v open space

     

  • Pre jednotlivcov: Motivácia a spracovanie zmeny, Problematika pocitu zlyhávania v pracovnom alebo osobnom živote, Riešenie zmien v kariére v zrelom veku, Zamestnávanie rodičov po návrate z materskej a rodičovskej dovolenky. Zamestnávanie mladých dospelých z detských domovov.

 

Prihlasovací formulár na stretnutie Klubu koučiek

Ste členka OZ E-ženy?: *

Fakturačné údaje

Táto stránka používa cookies. Viac info