Ženské zdieľania

S Gabi v Bratislave

Dávno to riešime, dávno si to sľubujeme. Výsledkom je, že si často voláme, občas niektorá z vás príde do Vílova a preberieme, čo sa deje, čo s tým, ako z toho von…

Mnohé však nemôžete cestovať, ste zavalené povinnosťami, ale potrebovali by ste hovoriť o tom, čo ste naznačili na Biznis rande s E-ženami alebo v nejakej správe, ktorú ste zaslali a my sme jej skrytý zmysel zachytili medzi riadkami…

Zdieľanie je nevyhnutná ženská potreba. Na rozdiel od mužov je pre ženy táto potreba nevyhnutná. Hovorí sa, že sa vďaka nej dožívajú ženy vyššieho veku. Ak sa ho majú dožiť, tak optimálne s najvyššími kvalitami života, aký život umožňuje. Naopak, dožiť sa vysokého veku, bez kvality života, nič príjemné nikomu neprináša.

Zdieľam pravidelne a často s mojou najbližšou priateľkou.

Zdieľam s mojimi dcérami aj s mojou maminou.

Zdieľam s mojimi ďalšími vzácnymi priateľkami. S mnohými zdieľame naše príbehy a životy celé roky. S niektorými pravidelne, s niektorými úplne spontánne.

Zdieľam s vami, zdieľam s podnikateľkami, ktoré prichádzajú do podporných skupín, je to jedno.

Zdieľam vo svojich knihách, ktoré možno poznáte.

Som otvorená a pripravená zdieľať, keď cítim, že je to bezpečné. Rada takéto prostredie sama vytváram. Viem, aké je potrebné, viem, ako pomáha, ako pomáha mne, vám...

Ak máte pocit, že vám podobné stretnutia so ženami chýbajú, prijmite našu pozvánku. Čaro týchto stretnutí je aj v tom, že nejde o veľké skupiny.

 

Termín, čas a miesto

Termíny si možete vyžiadať priamo u Gabi Revickej - gabi@e-zeny.sk

Za účasť na našich stretnutiach sa platí poplatok 15 Eur - členky nášho združenia 10 Eur (ak sa zaujímate o ďalšie výhody členstva - kliknite).

Budú to (zatiaľ) otvorené skupiny a potrvajú 2,5 až 3 hodiny v závislosti od potrieb skupiny, budú sa konať v Ružinove (Bratislava), presné miesto vám upresníme po vyplnení prihlášky.

Ďakujeme za pochopenie:)

 

Informácie o lektorke

Gabi Revická - spoluzakladateľka Občianskeho združenia E-ženy (2009)

www.gabriela.ezeny.sk

Obľúbené autorské témy: vzťahy, ženská energia, vnútorná žena, vnútorný muž

Životné skúsenosti: manželstvo, deti, vnúčatá, krízy vzťahov, možné riešenia a ich odkladanie, rešpekt seba, seba-spoznávanie, seba-odhaľovanie, novodobé vzťahy, seba-prijatie, seba-priznanie, odvaha ustáť samú seba, rešpekt, hranice, dráma a šťastie, seba-klam a pochopenie hlbších dôvodov, kto som, kto nie som, ako milujem, ako som milovaná, vzťah k samej sebe, seba-láska a sebeckosť, ľahostajnosť alebo neriešenie zbytočností, princezná a kráľovná, chlapec a muž, ako nás vidia deti, čo ukazujeme svojim životom našim deťom, čo by sme si mohli priať, keby bolo všetko možné, len času by bolo pomenej, zamilovanie sa do seba, prečo a načo, aká dlhá je moja cesta a kam smeruje, aký je zámer mojej duše, čo chce ego a čo ja. Ja, skutočná ja. Stretnem ju?

 

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie