Ženské zdieľania

Pravidelné pondelky s Gabi v Bratislave

Dávno to riešime, dávno si to sľubujeme. Výsledkom je, že si často voláme, občas niektorá z vás príde do Vílova a preberieme, čo sa deje, čo s tým, ako z toho von…

Mnohé však nemôžete cestovať, ste zavalené povinnosťami, ale potrebovali by ste hovoriť o tom, čo ste naznačili na Raňajkách s E-ženami alebo na Biznis rande s E-ženami alebo v nejakej správe, ktorú ste zaslali a my sme jej skrytý zmysel zachytili medzi riadkami…

Zdieľanie je nevyhnutná ženská potreba. Na rozdiel od mužov je pre ženy táto potreba nevyhnutná. Hovorí sa, že sa vďaka nej dožívajú ženy vyššieho veku. Ak sa ho majú dožiť, tak optimálne s najvyššími kvalitami života, aký život umožňuje. Naopak, dožiť sa vysokého veku, bez kvality života, nič príjemné nikomu neprináša.

Zdieľam pravidelne a často s mojou najbližšou priateľkou.

Zdieľam s mojimi dcérami aj s mojou maminou.

Zdieľam s mojimi ďalšími vzácnymi priateľkami. S mnohými zdieľame naše príbehy a životy celé roky. S niektorými pravidelne, s niektorými úplne spontánne.

Zdieľam s vami, zdieľam s podnikateľkami, ktoré prichádzajú do podporných skupín, je to jedno.

Zdieľam vo svojich knihách, ktoré možno poznáte.

Som otvorená a pripravená zdieľať, keď cítim, že je to bezpečné. Rada takéto prostredie sama vytváram. Viem, aké je potrebné, viem, ako pomáha, ako pomáha mne, vám...

Ak máte pocit, že vám podobné stretnutia so ženami chýbajú, prijmite našu pozvánku. Čaro týchto stretnutí je aj v tom, že nejde o veľké skupiny. Hoci pôjde o pravidelné pondelky, napíšte nám, nech vám včas držíme miesto.

 

Termín, čas a miesto

Pondelky - 7. 10. 2019

Za účasť na našich stretnutiach sa platí poplatok 15 Eur - členky nášho združenia 10 Eur (ak sa zaujímate o ďalšie výhody členstva - kliknite).

Nie je nutné, aby ste sa stretnutí zúčastnili pravidelne, budú to (zatiaľ) otvorené skupiny a budeme ich mávať spravidla v pondelky od 18-tej hodiny a potrvajú 2,5 až 3 hodiny v závislosti od potrieb skupiny, budú sa konať v Ružinove (Bratislava), presné miesto vám upresníme po vyplnení prihlášky.

Ďakujeme za pochopenie:)

 

Informácie o lektorke

Gabi Revická - spoluzakladateľka Občianskeho združenia E-ženy (2009)

www.gabriela.ezeny.sk

Obľúbené autorské témy: vzťahy, ženská energia, vnútorná žena, vnútorný muž

Životné skúsenosti: manželstvo, deti, vnúčatá, krízy vzťahov, možné riešenia a ich odkladanie, rešpekt seba, seba-spoznávanie, seba-odhaľovanie, novodobé vzťahy, seba-prijatie, seba-priznanie, odvaha ustáť samú seba, rešpekt, hranice, dráma a šťastie, seba-klam a pochopenie hlbších dôvodov, kto som, kto nie som, ako milujem, ako som milovaná, vzťah k samej sebe, seba-láska a sebeckosť, ľahostajnosť alebo neriešenie zbytočností, princezná a kráľovná, chlapec a muž, ako nás vidia deti, čo ukazujeme svojim životom našim deťom, čo by sme si mohli priať, keby bolo všetko možné, len času by bolo pomenej, zamilovanie sa do seba, prečo a načo, aká dlhá je moja cesta a kam smeruje, aký je zámer mojej duše, čo chce ego a čo ja. Ja, skutočná ja. Stretnem ju?

 

Ženské zdieľania - pravidelné pondelky s Gabi v Bratislave

Ste členka OZ E-ženy?: *

Fakturačné údaje

Odoslaním Prihlášky sa zaväzujete k úhrade poplatku za stretnutie.

Po vyplnení formulára potvrďte overovací kód "Nie som robot", počkajte kým sa zobrazí zelená fajočka a odošlite formulár.

Ak od nás nedostanete potvrdzujúci e-mail, napíšte nám na office@e-zeny.sk.

Táto stránka používa cookies. Viac info