E-ženy Basic

tréningy poradkyňa OZ Eženy

vyhody

Obsah základných členských výhod balíčka BASIC

 

INDIVIDUÁLNA KONZULTÁCIA O VAŠOM PODNIKANÍ - PODPORA VAŠICH CIEĽOV V PODNIKANÍ:
Prvý krok k vysnívanému podnikaniu v E-ženách - vstupný 60 minútový individuálny konzultačný rozhovor s koordinátorkami Gabi Revickou a Tami Osaďanovou o vašom podnikaní, perspektíve smerovania a o možnostiach marketingu (môžete čerpať online alebo offline).

 

VAŠA OSOBNÁ WEBVIZITKA a SUBDOMÉNA - PODPORA MARKETINGU a VAŠA OSOBNÁ PODSTRÁNKA WEBVIZIKA na subdoméne spolu s predstavením vás a vášho podnikania v našej uzavretej facebookovej skupine E-žien.

 

NETWORKING A UŽITOČNÉ KONTAKTY - aktívne vás prepájame my a organicky sa prepájate vy - na online a offline stretnutiach, cenné prepájanie a kontakty, ktoré sú v podnikaní nepostrádateľné.

 

ZĽAVY OD NAŠICH PARTNEROV PRE VAŠE PODNIKANIE - napr. na webhosting, webstránku, založenie sročky – výhody od našich partnerov pre vás

INDIVIDUÁLNA KONZULTÁCIA O VAŠICH FINANCIÁCH - PODPORA FINANČNEJ NEZÁVISLOSTI :
45 minútový individuálny konzultačný rozhovor s Tamarou Osaďanovou na tému Finančná gramotnosť, alebo ako si upratať financie


BEZPLATNÉ PODPORNÉ ONLINE CLUBY - 1x v mesiaci - pre členky absolútne zdarma. Inšpirácie, podpora, zdieľanie v bezpečnom priestore pod vedením líderiek nášho združenia.

 

ONLINE COWORKING - STOP PROKRASTINÁCII - pracovné doobedie s členkami- garantujeme ich minimálne 2x mesačne okrem prázdnin. Stretnutie, počas ktorého si výdatne dokončíte svoje nedokončené práce. Na začiatku si každá zadefinuje, čo má v pláne urobiť a na konci, čo aj skutočne urobila. Míting, ktorý je obdobou antiprokrastinačného webináru. Dĺžka trvania je 3,5 hodiny, ale aktívne spojenie máme len na začiatku a na konci. Zámerom je podporiť vaše dobré zvyky a ukončovať rozrobené projekty.

 

PODPORNÉ ČLENSTVO V UZAVRETEJ FB SKUPINE - PODPORA VÁŠHO PR a NETWORKINGU –
možnosť kedykoľvek sa poradiť s ostatnými členkami a vzájomne sa prepájať + členstvo v otvorenej skupine NEXT E-ženy s možnosťou propagácie vašich aktivít medzi sympatizantkami OZ E-ženy.

 

ZVÝHODNENÉ CENY NA NAŠE AKCIE A WORKSHOPY - PODPORA VÁŠHO ROZVOJA - spravidla až 30% zľavy na naše workshopy a rôzne iné benefity

 

KONZULTÁCIA NA ROZVOJ PAMÄTE
45 minútová konzultácia s expertkou na pamäťové techniky a pojmové mapy Zuzanou Hanzelovou - ako podporiť svoju pamäť a využiť pamäťové techniky pri organizovaní a plánovaní

 


VÝHODY OD OSTATNÝCH ČLENIEK, ktoré ponúkajú E-ženy - E-ženám

 

MÁM ZÁUJEM STAŤ SA ČLENKOU A VYUŽIŤ VÝHODY BASIC ČLENSTVA 

 

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie