Ako si vytvoriť webvizitku na subdoméne a ako subdoménu využívať

Každej našej E-žene ponúkame vlastnú webvizitku. Môžete ju použiť na svoje promo účely ako križovatku pre svoje aktivity. /Informácie o webvizitke sme vám poslali po úhrade členského príspevku./ Ak chcete, aby bola vaša webvizitka čo najľahšie použiteľná, odporúčame mať pre ňu skrátený názov, aby nezostala len v tvare bežného dlhého linku ako napr. https://www.ezeny.sk/p-170/tamara-osadanova

Je pre vás výhodnejšie, ak má praktické využitie formou subdomény. Napr. vyššie uvedený link sa dá praktickejšie využiť v tvare subdomény tamara.ezeny.sk.

Skrátka: vaša webvizitka nebude mať len dlhý link, ale aj krátku subdoménu, za ktorú na rozdiel od domény nič neplatíte. Stačí, že ste E-žena:)

My podporíme vaše subdomény, vy náš portál
Webvizitky, pre ktoré si želáte vytvoriť subdomény nie sú spoplatnené, ale oceníme, ak nás recipročne podporíte prelinkom z vášho webu na ezeny.sk. Pokiaľ web ešte nemáte, nepochybujeme, že ho čoskoro mať budete. Prelink môžete zrealizovať uvedením nášho malého banneru, ktorý vám rady pošleme alebo prostredníctvom vášho textu - vaše návrhy sú vítané.

Praktické využitie subdomén
Vytvorenú subdoménu môžete použiť na svojich tlačených vizitkách - pripomíname, že ich účelom je ponúknuť vám križovatku pre sprehľadnenie vašich webstránok alebo iných aktivít. Pre tie dámy, ktoré webstránku ešte nemajú, môžu využívať aspoň webvizitku z našej dielne.
Subdoména je na rozdiel od bežného linku ľahko a plnohodnotne registrovateľná na rôznych vyhľadávačoch a na akýchkoľvek sociálnych sietiach, ako keby ste registrovali normálnu doménu.

V akom tvare tvoriť subdomény
Pri vytváraní subdomén odporúčame vymyslieť jednoslovný výraz, ktorý bude pred doménou ezeny.sk  (napr. tamara.ezeny.sk), dve slová sú efektívne s pomlčkou (napr. adel-pisova.ezeny.sk, adel.pisova.ezeny.sk nie je možné vytvoriť).

Ako vymyslieť názov subdomény na ezeny.sk
Ideálne je použiť slovo, ktoré si ľahko zapamätáte a viete ho kedykoľvek použiť. Napríklad vaše krstné meno, prezývku, meno vášho firemného maskota. Ak chcete použiť váš firemný názov, odporúčame ho použiť hlavne v prípade, keď nemáte vlastnú firemnú stránku a aj keď máte ľahko zapamätateľný firemný názov. Dobré je siahnuť po ľahko zapamätateľnom kľúčovom slove.

SEO a kľúčové slová, ktoré vás v Google podporia
Pri vypĺňaní webvizitiek odporúčame poslať nám kľúčové slová, ktoré považujete pre vaše zviditeľnenie v Google za najdôležitejšie. Ak si s nimi neviete rady, podobne, ak by ste si nevedeli poradiť s názvom vašej subdomény radu a ste E-žena, pošlite nám zopár variant, poradíme vám.

Svoju webvizitku ľahko vytvoríte prostredníctvom tohto formulára, o jej zverejnení vás budeme informovať.

 

Za E-ženy.sk

Gabriela Revická

 

 

 

 

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie