Prechod z offline na online podnikanie - pomôžeme vám

JE VO VAŠOM OKOLÍ NIEKTO, KTO BY POTREBOVAL NAŠU PODPORU?

Máte pri sebe niekoho blízkeho, kto je nespokojný so svojou stagnáciou alebo zacyklený aj keby sa veľmi rád pohol z miesta, ale nevie, ako začať? Sledujeme tento jav u mnohých šikovných ľudí. Radi by niečo vo svojom živote zmenili, ale bez pomoci sa nevedia pohnúť.

 

Dobrá správa je, že to nemusí byť tak veľmi dramatická pomoc.

 

Sme od seba viac izolovaní, než sme na to zvyknutí a často stačí len "parťák", ktorý nás postrčí alebo inšpiruje...

Rada by som vám porozprávala, čo v podobnej situácii pomohlo mne...
Pred takmer štrnástimi rokmi sme sa začali pravidelne stretávať s dvoma podnikateľkami. Zoznámili sme sa na pôde nadácie, ktorá sa kedysi venovala začínajúcim podnikateľom. Každý mesiac sme si povedali, kde sme a kam sa chceme dostať počas najbližšieho mesiaca. Bolo nesmierne trápne prísť bez toho, aby som sa vôbec nepohla s mojím rukopisom alebo biznis plánom a zároveň počúvať, čo pre ten svoj plán spravili ony. Vlastne to bol pocit trápnosti,vďaka ktorému zvíťazila moja akčnosť nad prokrastináciou. Pravdou je, že keby som mala v tom období sledovať svoje ciele sama, mnohé by zostali zapísané kdesi v zošitoch.

Stretávame sa dodnes, počas pandémie online. Zväčša sú naše stretnutia spojené s jedlom, preto sme ich zvykli volať biznis brunch - áno, názov je identický ako náš Biznis Brunch s E-ženami, na ktorý sa môžete kedykoľvek prihlásiť cez úvodnú časť našej stránky. Počas pandémie je účasť GRÁTIS a obsahovo je veľmi podobný, pretože tiež riešime, kde sme a kam sa chceme dostať, ako sa vieme podporiť. Biznis Brunch s E-ženami robíme s Tami Osaďanovou a od marca ho so Zsanett Berec povedieme už aj v maďarskom jazyku.
Spomínaný event môže voľne nadväzovať na pravidelné stretnutia, o ktorých vás priebežne informujeme na našej stránke, ale aj prostredníctvom našich

podporných skupín.

Aktuálne verzie pod názvom 6 x 6 sú orientované veľmi špecificky - podľa tém, napr. pre start-upy, pre dámy, ktoré si rozbiehajú marketing (web stránka, vaša značka), jazykové skupiny, autorské skupiny, ako písať texty pre web stránky (aj rozhovory), začínajúce virtuálne asistentky.
Ide o 6 stretnutí 2 x do mesiaca po dobou 6 mesiacov. Infošky s referenciami od predošlých absolventiek nájdete v tomto článku.

 

E-ženy pre vás neustále prinášajú niekoľko webinárov, pričom niektoré sú

BEZPLATNÉ a kratšie:

 • pre virtuálne asistentky
 • pre online podnikateľky, ktoré riešia kľúčové slová pre svoj web
 • pre začínajúcich autorov

a niektoré SPOPLATNENÉ a dlhšie s rôznymi bonusmi:

 • ako delegovať - webinár pre podnikateľov
 • koľko zarába virtuálna asistentka, základy pre virtuálnu asistentku
 • kľúčový webinár o kľúčových slovách
 • kurz písania pre autorov 

Väčšina našich webinárov je k dispozícii cez deň aj večer, podrobnejšie informácie, termíny aj prihlášku nájdete na našom webe.

 

Rady by sme vám pripomenuli, že všetky naše nové členky majú od nás aktuálne platné bonusy vo forme konzultácií o tom

 • čo viete a čo chcete,
 • o financiách,
 • o vašom webe
 • a mnohé iné výhody členstva, o ktorých si môžete prečítať viac 

Zaujíma nás, čo riešite, aké sú vaše problémy z oblasti podnikania a ako vám môžeme pomôcť. 

Za realizačný tím OZ E-ženy
Gabi Revická

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie