Gabi's Support Groups – 7x7 Marketing srdcom v Žiline

Pozývame vás na sériu stretnutí, ktoré sú orientované na prácu s vašimi cieľmi. Pozrieme sa na ne z viacerých aspektov a využijeme klasické prvky koučingu, kvantovej fyziky a spojitosti s vašimi vyššími zámermi. Možno zistíte, že váš skutočný cieľ je úplne iný alebo, že je ním vaša cesta. Ktovie. Mnohé absolventky prvej verzie podporných skupín 5x5 naplnili ciele, ktoré si zadali, niektoré ich odložili a niektoré pochopili, že pre ne nie sú tie pravé a začali sa zaoberať novými, ktoré majú pre ne hlbší zmysel.

Ako budú vyzerať naše stretnutia?

Na prvom stretnutí sa budeme venovať vašim cieľom a plánom, kam by ste sa rady dostali v priebehu nasledujúcich mesiacov, prečo a či je váš cieľ dostatočnou alebo naopak reálnou výzvou, či je časovo merateľný, časovo naplniteľný. Vnesieme do vašich plánov, ktoré nahlas vyslovíte, základy pre ich realizáciu.

Na ďalších stretnutiach sa budeme zaoberať tým, čo sa vám podarilo, prípadne, s akými prekážkami ste sa stretli a čo s nimi... Jednou z kľúčových tém budú vaše talenty, pri ktorých odhaľovaní vás spolu so mnou povedie certifikovaná koučka pre talenty, Katarína Medvecová Plichtová. Ďalšia lektorka, Zuzana Hanzelová, vám predstaví efekt myšlienkových máp a ich používanie v praxi. Vďaka nim môžete so svojimi cieľmi byť v kontakte spôsobom, akým mozog jasnejšie rozumie. Pravdepodobne zmeníte spôsob, ako si organizovať aktivity ako si písať zrozumiteľnejšie a zapamätateľnejšie poznámky.

Čo bude základom našej spoločnej cesty?

 

Gabi RevickáVedomie, že dôležité ste vy. Váš vzťah k sebe, k tomu, čím sa prezentujete alebo plánujete prezentovať. Spôsobov, ako podporíte svoje podnikanie, je  mnoho. Skúsime to cez Marketing srdcom. Cez kreatívny marketing a čo najprirodzenejšie možnosti reklamy. Reklamu môžete robiť hravo, nenásilne, zábavne. Povenujeme sa financiám, vašim peniazom, optimálnym cenám vašich produktov a služieb a predaju cez kanály, ktoré nepoužívate. Ak by ste používali všetky možnosti, ktoré zistíme, môžete byť výbornou inšpiráciou pre ďalších podnikateľov. Možno budete chcieť učiť druhých to, čo ste sa vo svojom podnikaní naučili. Ktovie.

Bude mi cťou, odovzdať vám moje skúsenosti, sprevádzať vás na ceste k vašim cieľom a podporiť vás, keď to bude potrebné.

 

 

 

Termín a miesto: 1.10.2018, 14:00 hod. - 17:00 hod., Centrum Havino, Žilina.

 

Cena: bežná cena - 33 Eur, cena pre členky OZ E-ženy - 22 Eur

 

AK MÁTE ZÁUJEM O TERMÍNY SKUPINY POČAS DŇA ALEBO CEZ VÍKEND ALEBO O ZARADENIE DO ONLINE SKUPINY, NAPÍŠTE NÁM, S RADOSŤOU VÁM VYJDEME V ÚSTRETY.

 

Uprednostňujte INDIVIDUÁLNE HODINY?

 

Ak sú pre vás naše podporné skupiny časovo nezladiteľné, môžete si dohodnúť pravidelné individuálne stretnutia pod názvom Marketing srdcom, ktoré sú zamerané na podporu vašej značky, vášho cieľa, propagácie vašej služby alebo produktov.

 

Cenny individuálnych stretnutí sú vyššie, ale pozornosť je venovaná iba vám. Cena za 90 minút jedného stretnutia je 79 Eur, pre E-ženy platí 30% zľava, t.j. 55 Eur. Minimálny počet stretnutí sú 4, úhrada je realizovateľná jednotlivo, pri jednorázovej platbe máte jedno stretuntie grátis. V prípade záujmu píšte priamo na gabi@e-zeny.sk

 

Gabriela Revická, lektorka pre kreatívne podnikanie

 www.gabriela.ezeny.sk

Špecialistka v oblasti konzultácií pre cestovné kancelárie a ubytovateľov a v poradenskej oblasti pre
podnikateľky, ktoré buď menia svoje podnikanie alebo štartujú svoj Start up.

 

Pozrite si foto-galériu z aktivít Gabi's Support Groups a prečítajte Referencie účastníčok

 

 

Rovnakú sériu stretnutí momentálne organizujeme v Bratislave

 

informácie a prihlášku nájdete TU

 

 

 

 

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie