Gabi's Support Groups – 7x7 Marketing srdcom v Žiline

Pozývame vás na sériu stretnutí, ktoré sú orientované na prácu s vašimi cieľmi. Pozrieme sa na ne z viacerých aspektov a využijeme klasické prvky koučingu, kvantovej fyziky a spojitosti s vašimi vyššími zámermi. Možno zistíte, že váš skutočný cieľ je úplne iný alebo, že je ním vaša cesta. Ktovie. Mnohé absolventky prvej verzie podporných skupín 5x5 naplnili ciele, ktoré si zadali, niektoré ich odložili a niektoré pochopili, že pre ne nie sú tie pravé a začali sa zaoberať novými, ktoré majú pre ne hlbší zmysel.

Ako budú vyzerať naše stretnutia?

Na prvom stretnutí sa budeme venovať vašim cieľom a plánom, kam by ste sa rady dostali v priebehu nasledujúcich mesiacov, prečo a či je váš cieľ dostatočnou alebo naopak reálnou výzvou, či je časovo merateľný, časovo naplniteľný. Vnesieme do vašich plánov, ktoré nahlas vyslovíte, základy pre ich realizáciu.

Na ďalších stretnutiach sa budeme zaoberať tým, čo sa vám podarilo, prípadne, s akými prekážkami ste sa stretli a čo s nimi... Jednou z kľúčových tém budú vaše talenty, pri ktorých odhaľovaní vás spolu so mnou povedie certifikovaná koučka pre talenty, Katarína Medvecká. Ďalšia lektorka, Zuzana Hanzelová, vám predstaví efekt myšlienkových máp a ich používanie v praxi. Vďaka nim môžete so svojimi cieľmi byť v kontakte spôsobom, akým mozog jasnejšie rozumie. Pravdepodobne zmeníte spôsob, ako si organizovať aktivity ako si písať zrozumiteľnejšie a zapamätateľnejšie poznámky.

Čo bude základom našej spoločnej cesty?

Vedomie, že dôležité ste vy. Gabi - marketing srdcomVáš vzťah k sebe, k tomu, čím sa prezentujete alebo plánujete prezentovať. Spôsobov, ako podporíte svoje podnikanie, je  mnoho. Skúsime to cez Marketing srdcom. Cez kreatívny marketing a čo najprirodzenejšie možnosti reklamy. Reklamu môžete robiť hravo, nenásilne, zábavne. Povenujeme sa financiám, vašim peniazom, optimálnym cenám vašich produktov a služieb a predaju cez kanály, ktoré nepoužívate. Ak by ste používali všetky možnosti, ktoré zistíme, môžete byť výbornou inšpiráciou pre ďalších podnikateľov. Možno budete chcieť učiť druhých to, čo ste sa vo svojom podnikaní naučili. Ktovie.

Bude mi cťou, odovzdať vám moje skúsenosti, sprevádzať vás na ceste k vašim cieľom a podporiť vás, keď to bude potrebné.

 

Termín a miesto: 1.10.2018, 14:00 hod. - 17:00 hod., Centrum Havino, Žilina

Cena: bežná cena - 33 Eur, cena pre členky OZ E-ženy - 22 Eur

AK MÁTE ZÁUJEM O TERMÍNY SKUPINY POČAS DŇA ALEBO CEZ VÍKEND ALEBO O ZARADENIE DO ONLINE SKUPINY, NAPÍŠTE NÁM, S RADOSŤOU VÁM VYJDEME V ÚSTRETY.

Gabriela Revická, lektorka pre kreatívne podnikanie

www.gabriela.ezeny.sk

 

Prihláška na Gabi's Support Groups – 7x7 Marketing srdcom v Žiline

Ste členka OZ E-ženy ?: *

Odoslaním Prihlášky sa zaväzujete k úhrade poplatku za workshop.

Nezabudnite pred odoslaním prihlášky potvrdiť overovací kód "Nie som robot" uvedený nižšie.

Táto stránka používa cookies. Viac info