FENG ŠUEJ KLUB E-ŽIEN

Spájame odborníčky na rôzne oblasti fengšuej a prácu s energiami  – časovanie udalostí, úpravu interiérov a exteriérov, stravovanie a liečenie podľa piatich elementov, obliekanie podľa fengšuej. Spájame svoje sily, aby sme sa podporovali v našom podnikaní a propagácii, prinášali inšpirácie a ukazovali možnosti, ktoré feng šuej a jeho aplikácia v našom živote prinášajú. Našou prácou teoreticky aj prakticky inšpirujeme ostatných, ako si otvárať cestu k energiám, ktoré vo svojom živote chceme mať.

Naším cieľom je podporovať podnikanie a zručnosti E-žien, ktoré spája spoločná vášeň pre fengšuej. Svojimi zručnosťami a schopnosťami obohacujeme ženy a mužov, ktorí veria princípom fengšuej.

E-ženám poskytujeme zľavu 25 % na naše workshopy a konzultácie.

 

ŠTRUKTÚRA KLUBU:

Líderky

odborníčky na rôzne oblasti fengšuej a 5 elementov, ktoré sa aktívne podieľajú na činnosti klubu:

 

 • Mária Závodná

  KOORDINÁTORKA KLUBU FENG ŠUEJ

  PR a komunikácia feng shui copywriterka

 • harmónia domova feng shui homestaging

 • obrazy feng shui obrazy feng shui poradenstvo pomoc pri zariaďovaní domácností a firiem pomoc pri upravení priestoru pred predajom

 • feng shui architektúra interiérový dizajn homestaging; návrhy, projekty, poradenstvo

Členky

odborníčky a záujemkyne o rôzne oblasti fengšuej, ktorým sa činnosť klubu páči a chcú sa príležitostne zúčastňovať jeho stretnutí a aktivít:

 • právnička /poradenstvo, rodinné právo/ zážitkové vzdelávanie detí aktivity pre deti detský kútik angličtina pre deti tanečno-pohybový program pre deti

 • Divadlo Théaterapia Liečenie divadlom Intuitívny tanec Autentický pohyb Tanečno - pohybová terapia Spiritualita Sebapoznanie

 • koučing motivácia poradenstvo nemecký jazyk ženstvo životná pomoc

 • feng shui kariérne poradenstvo biznis time management branding veterány investície novy

Fanúšikovia

záujemkyne o rôzne oblasti fengšuej, ktoré sa cítia inšpirované činnosťou nášho klubu a príležitostne sa zúčastňujú podujatí klubu

 

AKO PRACUJEME:

Stretávame sa, konzultujeme naše skúsenosti, podporujeme sa v rozvíjaní nášho podnikania, navzájom sa inšpirujeme, zdieľame naše weby a aktivity.  Keďže sme na podnikanie často samé, je pre nás spoločné zdieľanie a povzbudzovanie sa významnou podporou v náročnejších chvíľach.

Pripravujeme samostatné aj spoločné aktivity súvisiace s fengšuej pre E-ženy a verejnosť. 

 

ČO KLUB POSKYTUJE AKTÍVNYM ČLENKÁM - LÍDERKÁM KLUBU:

1. Priestor pre propagáciu aktivít súvisiacich s fengšuej (frekvencia podľa dohody s OZ E-ženy) svojho podnikania a mena prostredníctvom:

 1. webu E-žien
 2. facebookových stránok E-žien: E-ženy uzatvorená skupina; Next E-ženy; E-ženy verejná stránka; Feng-šuej klub E-žien
 3. rozhovorov a vysielania E-žien
 4. instagramu E-žien, Feng-šuej klubu E-žien
 5. podujatí, na ktorých bude Feng-šuej klub E-žien partnerom
 6. vo verejných audio-vizuálnych médiách podľa aktuálnych požiadaviek médií (odporúčanie odborníčok, zaujímavýchch príbehov a case-studies; neprestajne prebieha aktívne budovanie kontaktov a priestoru na propagáciu)

2. Koordinátorku aktivít klubu, ktorá s vami bude konzultovať a pripomínať termíny, dohadovať stretnutia klubu, spravovať a upravovať facebookové, instagramové a webové stránky, na ktorých sa budú členky propagovať (umiestňovať zaslané príspevky,navrhovať možnosti propagácie, podpora a konzultácia vašich návrhov na propagáciu, workshopy a iných tém).

3. Koučovacie stretnutia/workshopy (4x za rok) na budovanie potrebných zručností a podnikania členiek klubu za výhodnú cenu (témy budú navrhované a dohodnuté spoločne).

4. Účasť a prezentáciu na konferencii E-žien s vybranou témou; forma bude zvolená podľa záujmu členiek klubu.

 

PODMIENKA PRE ČLENSTVO VO FENG ŠUEJ KLUBE E-ŽIEN:

Byť členkou OZ E-ženy.

 

ĎALŠIE INFORMÁCIE O FUNGOVANÍ KLUBU A PODMIENKY LÍDERSTVA VO FENG ŠUEJ KLUBE E-ŽIEN SA DOZVIETE PRI ŽIADOSTI O ZAEGISTROVANIE DO KLUBU.

 

Táto stránka používa cookies. Viac info