FENG ŠUEJ KLUB E-ŽIEN

Profil Klubu Feng šuej

Spájame odborníčky na rôzne oblasti fengšuej a prácu s energiami  – časovanie udalostí, úpravu interiérov a exteriérov, stravovanie a liečenie podľa piatich elementov, obliekanie podľa fengšuej. Spájame svoje sily, aby sme sa podporovali v našom podnikaní a propagácii, prinášali inšpirácie a ukazovali možnosti, ktoré feng šuej a jeho aplikácia v našom živote prinášajú. Našou prácou teoreticky aj prakticky inšpirujeme ostatných, ako si otvárať cestu k energiám, ktoré vo svojom živote chceme mať.

Naším cieľom je podporovať podnikanie a zručnosti E-žien, ktoré spája spoločná vášeň pre fengšuej. Svojimi zručnosťami a schopnosťami obohacujeme ženy a mužov, ktorí veria princípom fengšuej.

E-ženám poskytujeme zľavu 25 % na naše workshopy a konzultácie.

Členky Klubu Feng šuej:

Odborníčky a záujemkyne o rôzne oblasti feng šuej, ktorým sa činnosť klubu páči a chcú sa príležitostne zúčastňovať jeho stretnutí a aktivít.

 • PR a komunikácia copywriterka feng shui

 • Žaneta Hrubá

  Mojich Ttop 5 talentov: prepájajúci, jedinečnosť,...

  Dvorná alchymistka E-žien Fytoterapia a prírodná medicína - poradenstvo Liečivé produkty a prírodná kozmetika Yharmony harmónia domova feng shui homestaging

 • Nikola Kolesárová

  Mojich Top 5 talentov: empatická, prepájajúca, prispôsobivá,...

  virtuálna asistentka zdravie energia

Fanúšikovia Klubu Feng šuej:

Záujemkyne o rôzne oblasti fengšuej, ktoré sa cítia inšpirované činnosťou nášho klubu a príležitostne sa zúčastňujú podujatí klubu.

Ako pracujeme:

Stretávame sa, konzultujeme naše skúsenosti, podporujeme sa v rozvíjaní nášho podnikania, navzájom sa inšpirujeme, zdieľame naše weby a aktivity. Keďže sme na podnikanie často samé, je pre nás spoločné zdieľanie a povzbudzovanie sa významnou podporou v náročnejších chvíľach.

Pripravujeme samostatné aj spoločné aktivity súvisiace s fengšuej pre E-ženy a verejnosť. 

Čo klub poskytuje aktívnym členkám - líderkám klubu:

1. Priestor pre propagáciu aktivít súvisiacich s fengšuej (frekvencia podľa dohody s OZ E-ženy) svojho podnikania a mena prostredníctvom:

2. Koordinátorku aktivít klubu, ktorá s vami bude konzultovať a pripomínať termíny, dohadovať stretnutia klubu, spravovať a upravovať facebookové, instagramové a webové stránky, na ktorých sa budú členky propagovať (umiestňovať zaslané príspevky,navrhovať možnosti propagácie, podpora a konzultácia vašich návrhov na propagáciu, workshopy a iných tém).

3. Koučovacie stretnutia/workshopy (4x za rok) na budovanie potrebných zručností a podnikania členiek klubu za výhodnú cenu (témy budú navrhované a dohodnuté spoločne).

4. Účasť a prezentáciu na konferencii E-žien s vybranou témou; forma bude zvolená podľa záujmu členiek klubu.

 

Podmienka pre členstvo vo feng šuej klube - byť členkou OZ E-ženy.

 

Ďalšie informácie o fungovaní klubu a podmienkach líderstva sa dozviete pri žiadosti o zaregistrovanie do klubu. 

 

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie