Adventné spomalenie – cesta k sebe

 beseda na tému

Čo mi priniesla púť do Santiago de Compostela

& predvianočný networking E-žien

 

Každá z nás si počas uplynulého roka prešla rôznymi skúsenosťami, tými radostnými, ale aj bolestnými. Práve tie ťažšie chvíle nás však posúvajú na našej ceste vpred, čo nám vie priniesť úľavu a nádej. Viaceré z nás hľadali samé seba, ponorili sa do svojho vnútra možno viac, ako zvyčajne. Dokonca našli odhodlanie vydať sa za hranice vlastného domova a pohodlia.

Na púť do Santiago de Compostela sa vybralo hneď niekoľko našich členiek. Pre Kyru (Mirku Kromkovú) to bola cesta, ktorá nemá začiatok ani koniec. Cesta, ktorá jej ukázala nielen to, kým je ona sama, ale aj kým sme spoločne.

Spolu s Mirkou nám o svojich hľadaniach na ceste k sebe prídu porozprávať aj Erika Makarová, Ľudka Andrejkova-Jurková & Evka Kopecká.

Srdečne vás preto pozývame na predvianočné spoločné stretnutie členiek v magický dátum 12. 12. 2018 o 17.30 - 19.30 hod. Príďte sa porozprávať nielen o púti, ale aj o tom, ako nezabúdať na stíšenie a spomalenie pred sviatkami, ako zvládať ťažšie chvíle, ako nájsť cestu k sebe.

Veríme, že nájdete medzi nami podporu a radosť a nezabudnete na tak dôležitý čas pre seba. Ak máte záujem prísť medzi nás, neváhajte sa prihlásiť čím skôr, priestor (upresníme po prihlásení) je vhodný pre obmedzený počet účastníkov.

Cena: 8 Eur 

Cena pre členky OZ E-ženy - 5 Eur (viac o výhodách členstva)

 

Tešíme sa na vás opäť naživo. Vaše E-ženy

 

Adventné spomalenie – cesta k sebe

Ste členka OZ E-ženy?: *

Fakturačné údaje

Odoslaním prihlášky sa zaväzujem k úhrade poplatku za stretnutie.

Nezabudnite pred odoslaním prihlášky potvrdiť overovací kód "Nie som robot" uvedený nižšie.

Kontrolný kód

i
Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie