Pozvánka na Fit Day s E-ženami

Milé dámy, pozývame vás na ďalší

 Fit Day

fitdayaktivitu, ktorá vznikla pôvodne ako výsledok networkingu a aktivity nášho Klubu zdravé jedlo a fitnes a pre veľký úspech ju začali realizovať pravidelne.

Lektorky ( E-ženy) pre vás pripravili bohatý program, ktorý je prospešný pre vaše telo aj dušu:

Dátum, čas a miesto

Fit Day v júni - 16.6.2018, sobota

Začiatok cvičení 9:00 hod, príchod a registrácia 8:30 – 8:50hod, orietačný čas ukončenia 14:00hod

Ovsištské námestie 1, Petržalka – Priestory tanečnej školy Poďme spolu tancovať (prvé poschodie).   

Cena:

20 Eur pre členky OZ E-ženy. O ďalších benefitoch členstva si prečítajte TU. Zaujímavou formou, ako nás môžete bližšie spoznať sú naše pravidelné Raňajky s E-ženami. Na vyžiadanie ich robíme aj v regiónoch, taktiež si môžete objednať aj Individuálne raňajky s E-ženou.

29 Eur bežná cena

V cene sú zahrnuté cvičenia, drobné občerstvenie, pitný režim.

Čo si treba priniesť: 

Pohodlné oblečenie na cvičenie, uterák, tenisky. Podložky na cvičenie sú k dispozícii (v prípade záujmu možnosť použiť vlastnú).

Rezervácie:

Kapacita priestoru a miest je obmedzená, rezervejte si miesto vopred prostredníctvom e-mailu: ahoj@podmespolutancovat.sk                                                                                                  

fitdayHarmonogram

09:00 – 10:00 –  Joga
10:15 – 11:15 – Rady o vyváženej strave + INTENSIVE cvičenie
11:30 – 12:15 – Tvárová joga
12:30  - 13:30 – Tanečná Latino hodina
13:30 – 14:00 – Ukončenie programu, otázky

 

Informácie o lektorkách a cvičeniach:

Ashtanga jogaAdel Jasenovcová

Joga znamená spojenie v každom slova zmysle. Predovšetkým spojenie so sebou samým a životnými princípmi. Zároveň predstavuje nástroj na prežitie zdravšieho, vyrovnanejšieho a dlhšieho života. Ide o tradičnú formu jogy, vychádzajúcu zo základných princípov a pozícií, ktoré sú prevádzané s precíznosťou, funkčnosťou a s dôrazom na detail. Hodina jogy je ideálna na zlepšenie ohybnosti, spevnenie tela a utíšenie mysle po rušnom dni.

Adela Jasenovcová je certifikovaná inštruktorka aerobiku I.,II.,III. stupňa, bývalá majiteľka fit štúdia a milovníčka dynamickej ashtanga jogy od roku 2009. Neúnavný bojovník a nekompromisný optimista. Mama dvoch dcér, ktorá žije aktívne a nechce sa zmieriť s tým, že na bruchu nemá tehličky. Vypína pri piatom kilometri na cyklistickom trenažéri, na prechádzke so psom v prírode. Dušu živí knihami, dobrými filmami a píše tvorivé, aj odborné texty.

Miroslava Kromková - Kyra

INTENSIVE cvičenie

INTENSIVE je 30 minútové cvičenie pozostávajúce z 5 fáz od zahrievania, kardio a silového tréningu, ochladzovania a strečingu. Pracuje s váhou vlastného tela a využíva prvky aerobicu, taeba, boxu a kick boxu, ale aj jogy. Je vhodné pre začiatočníčky, ale aj pokročilé, ktoré majú chuť na sebe neustále makať.

Miroslava Kromková (Kyra) je certifikovaná trénerka vo fitnes a kulturistike I. stupňa, inštruktorka Zumba Basic 1, poradkyňa pre výživu AVP a spolumajiteľkou ženského fitnescentra FitCurves Ružinov, ktoré mení životy žien všetkých vekových kategórií a fitnes levelov k lepšiemu. Výsledky v chudnutí, zlepšovanie zdravia a kondície a celková zmena životného štýlu žien a ich rodín je jej ranná káva a dôvod, prečo už desiaty rok je jej práca zároveň aj jej hobby.

Tvárová jogaZuzana Ondrisova

Tvárová joga je prirodzenou metódou omladenia tváre. Vďaka pravidelnému posilňovaniu tvárových svalov môžeme odstrániť dvojitú bradu, spevniť ovisnuté kontúry tváre a líca, zjemniť hlboké vrásky a rozžiariť pleť. Je skvelé, ak cvičenie skombinujeme s masážami tváre, ktoré nám nielen prekrvia a osviežia pleť, ale upokoja myseľ a odbúrajú stres.

Zuzana Ondrisová sa tvárovej joge venuje už štvrtý rok. Vedie individuálne a skupinové kurzy, workshopy a prednášky. Motivuje ženy k praktizovaniu tejto prirodzenej metódy omladenia tváre. Veľmi rada pomôže na ceste za zdravou a mlado vyzerajúcou tvárou.

Andrea ZelinkováTanečná Latino hodina

Latinsko americké tance sú plné vášne, radosti, energickej hudby a zmyselných pohybov. Rozhýbete svoje telo v rytmoch tancov Chachacha, Salsa alebo JIve, nechajte sa prekvapiť.

Tanec má množstvo blahodarných účinkov na fyzické, aj psychické zdravie. Zlepšuje držanie tela, rozvíja pamäť, zlepšuje náladu, takže si môžete byť isté, že budete odchádzať s úsmevom na tvári.

Andrea Zelinková je diplomovaná trénerka tanca, ktorá pretancovala už viac ako 20 rokov svojho života ako tanečníčka, choreografka a v posledných rokoch najmä lektorka. Pretancovala sa mnohými krajinami, súťažami a projektami. Na tanci miluje najmä vášeň, radosť, spojenie s hudbou, s vlastným telom a v párových tancoch s partnerom.  Je majiteľkou tanečnej školy Poďme spolu tancovať.

 

Pozrite si fotogalériu, nájdete v nej zážitkové fotografie z predošlých eventov.

 

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie