Klub Zdravé jedlo a fitness

Profil klubu Zdravé jedlo a fitness

Cieľ:
Spájať komunitu podnikavých žien v tejto oblasti za účelom získavania nových vedomostí, prepájania svojich aktivít, vzdelávania iných a vytvárania príležitostí pre spoločný biznis.

Oblasti, v ktorých sa vieme spájať:
• edukácia v zdravej výžive, o jedle, cvičení a športe
• ako spoločne zdieľať informácie a poznatky
• networking - prepájanie a zdieľanie kontaktov
• prepájanie a zdieľanie aktivít
• budovanie spoločných projektov

Aktivity:
• pravidelné stretnutia s vopred dohodnutou tématikou (cca 1 krát mesačne)
• organizovanie worskhopov a prezentácii v rámci klubu, ako aj iných klubov, so zaujímavými hosťami z oblasti športu a zdravej výživy
• prezentácia a PR spoločných aktivít formou článkov, videí, reportáží

Pre koho je klub určený:
• všetky E-ženy, ktoré podnikajú v tejto oblasti
• všetky E-ženy, ktoré chcú začať podnikať v tejto oblasti
• všetky E-ženy, ktorých táto oblasť zaujíma

Akým témam sa venujeme a v čom vieme byť podporou:
Ako začať so zdravšou životosprávou? Ako a čím nahradiť nezdravé potraviny zdravšími? Ako si poradiť s rôznymi potravinovými intoleranciami? Kde nakupovať a ako si vyberať kvalitné produkty? Ako začať podnikať v gastro segmente, aké hygienické normy je potrebné spĺňať?

Ako sa vzdelávať na internete v oblasti životosprávy a cvičenia. Aké cvičenie si zvoliť, aby sme pri ňom vydržali. Čo znamená zdravý životný štýl a ako ho žiť? Ako komunikovať produkty a služby v oblasti cvičenia a zdravého životného štýlu? Ako tvoriť obsah na svojej webovej stránke? Ako budovať návštevnosť na svojom webe?

Zakladateľka a líderka klubu – Tamara Osaďanovábruncher.sk

Som majiteľkou a zakladateľkou projektu Bruncher.sk, ktorý funguje ako zážitková donášková služba raňajok a brunchov v Bratislave a blízkom okolí. Hlavnou myšlienkou značky Bruncher je podporiť ľudí v zdravšom stravovaní, vo vyznávaní tzv. slowfood (brunch – spojenie raňajok a obeda, kedy sa neponáhľame a vychutnávame si dobré jedlo v kruhu blízkych); inšpirovať a ponúkať možnosť originálneho vyznania náklonnosti blízkym. Naše raňajky či brunch je možné poslať niekomu ako prekvapenie či už do postele alebo do práce, alebo sa poďakovať obchodnému partnerovi či kolegovi. Takisto je možné využiť službu zdravého brunchu na ranné porady, meetingy, workshopy či semináre.
Bruncher funguje na trhu od apríla 2013 a vrámci neho mám na starosti celkový chod firmy, komunkáciu s klientmi, tvorenie cenových (cateringových) ponúk, realizáciu a dohľad nad náročnejšími akciami, marketing a PR, vyhľadávanie nových dodávateľov a i. Súčasne chodievam príležitostne variť a inšpirovať divákov STV1 (Dámsky klub) či Markízy (Teleráno) na tému zdravé raňajky, brunch či koláče.

Bruncher je pre mňa akýmsi pretavením mojich hobby – zdravé varenie a pečenie, pohostinnosť a servis; svojimi aktivitami sa chcem podieľať na skvalitnení služieb v oblasti gastronómie a proklientskeho prístupu. Rada by som svoje skúsenosti a nápady venovala aj klubu Zdravé jedlo a fitness.

V čom vám viem pomôcť

 • ako začať podnikať v gastronómii
 • ako sa zorientovať v oblasti zdravého jedla a celkového životného štýlu
 • ako a čím zmeniť a obohatiť svoj jedálniček
 • ako vytvoriť zo svojej značky kult
 • ako pútavo prezentovať recepty
 • na čo si dať pozor pri výbere kvalitného gastro-dodávateľa

Líderka klubu - Miroslava Kromková

Jedlo milujem. Dodáva mi energiu a výživu pre môj organizmus. Cvičenie mi prináša radosť, uspokojenie, vyvetranie hlavy, ale aj vybitie zlosti, či hnevu. Pomáha mi eliminovať stres, ktorý ma obklopuje, ale aj ten, ktorý si vytváram sama. V minulosti som však bola “večná dietárka“. Už natoľko zúfalá svojím priberaním a chudnutím, cvičením a necvičením, že mojou poslednou nádejou na zmenu a ustálenie sa bolo zamestnať sa vo fitnescentre. Chcela som zistiť, čo všetko sa skrýva za touto problematikou. Je tomu už desať rokov. Stala som sa spolumajiteľkou ženského fitnescentra FitCurves, ktoré ponúka nielen cvičebný program, ale aj 9 týždňový kurz „Program regulácie hmotnosti“. Učíme sa ako správne kombinovať stravu, aby telo dostalo potrebné živiny, ako funguje metabolizmus a prečo diéty nefungujú.

Pomohla som sebe a teraz sa snažím pomôcť ostatným. Stále sa učím. Je to proces, ktorý sa nikdy neskončí a je plný záhad, no o to viac ma to baví a rada sa s vami podelím o svoje skúsenosti v oblasti zdravého životného štýlu.

V čom vám viem pomôcť

Poskytnem návod na to, ako:

 • posilniť telo aj myseľ vhodnou stravou a cvičením
 • nájsť a doplniť chýbajúce zložky v oblasti zdravého životného štýlu
 • si správne nastaviť svoje ciele a dosiahnuť ich
 • nájsť stratenú motiváciu a udržať si jej správnu mieru aj naďalej
 • sa zbaviť svojich stravovacích a iných zlozvykov a blokov

 

Líderky Klubu Zdravé jedlo a fitness:

Členky klubu Zdravé jedlo a fitness:

 • internetový marketing

 • tréningy koučing vzdelávanie konzultácie zážitkové učenie

 • joga pobyty fit pobyty zdravý životný štýl

 • Nikola Kolesárová

  Mojich Top 5 talentov: empatická, prepájajúca, prispôsobivá,...

  virtuálna asistentka zdravie energia

 • Alena Srogoňová

  Mojich Top 5 talentov: budúcnosť, uvážlivá, maximalizujúca,...

  virtuálna asistentka Spisovateľka redaktorka slovenský autor online asistentka sekretárka vedúca asistentka

Stretnutia klubu Zdravé jedlo a fitness:

Každé offline stretnutie, kde máme možnosť spoznať sa bližšie, nás nesmierne teší. Vďaka nim spoznávame nové členky, podozvedáme sa o vašich biznisoch, preberieme možnosti prípadnej spolupráce medzi sebou, a hlavne tak príjemne, žensky debatujeme. Keď vidíme, že sa medzi sebou začnete prepájať a vznikajú prvotné zárodky nových projektov, vždy nás to napĺňa hrejivým pocitom. A o tom to je - podnikáme online, žijeme offline.

 

 Klub zdrave jedlo s fitnes

28. 05. 2015 Úvodné stretnutie klubu v Educafé

 

 

 

 

 

Klub zdravé jedlo a fitnes

 

27. 10. 2016 Stretnutie klubu, ktoré zorganizovala Alenka Dúbravčíková v Café 2Anges našej členky Natalia Kalacova Sultysova

 

 

 

 

Fitday

 

Fitday, opakujúca sa aktivita, ktorú zorganizovali 4 členky klubu:

Adela Jasenovcová

Miroslava Kyra Kromková

Zuzana Ondrišová

Andrea Zelinková  

 

Galériu z tejto udalosti nájdete tu

 

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie