Stretnutie naživo s E-ženami

Inšpiratívna beseda E-žien o živote, ceste z Matrixu a súčasnom podnikaní

Inšpiratívna beseda E-žien o živote, ceste z Matrixu a súčasnom podnikaní

Milé naše ženy,

už je to veru dávno, čo sme sa videli naposledy na našom inšpiratívnom stretnutí E-žien. Hoci táto doba osobnému stretávaniu veľmi nepraje, o to väčšiu potrebu spoločenského kontaktu cítime. Za posledné obdobie asi každá z nás prešla viacerými zmenami nielen vo svojom podnikaní, ktoré bolo treba veľmi rýchlo prispôsobiť novým okolnostiam, ale aj v osobnom živote. S pokorou, aj keď nie ešte s takou ľahkosťou, ako by sme chceli, sa učíme prijímať, že plány a ciele sú síce užitočné a treba ich mať, ale ešte dôležitejšia je viera v zámer a vedieť sa s dôverou odovzdať tomu, čo nás presahuje, aj keď to ide zdanlivo mimo našich plánov.
Chceme vedieť, ako to máte vy, čo máte nové a cítime, že je čas sa konečne stretnúť a pozdieľať, ako sa nám teraz darí, inšpirovať sa, povzbudiť a motivovať sa navzájom. Covid ne-Covid, rúška ne-rúška, ľudský kontakt a spoločnosť predsa potrebujeme. Niekedy stačí pár slov, úprimný pohľad do očí, otvorené srdce, objatie či pohľad na život z iného uhla a môžeme sa cítiť lepšie.

Preto vás srdečne pozývame na neformálnu inšpiratívnu besedu!

...do útulnej komunitnej kaviarne Coffee Shopa v Limbachu (s Gabi Revickou a Tami Osaďanovou). Tento krásny priestor sme si vybrali, pretože v ňom jednak môžete stretnúť našu hlavnú hosťku, dať si úžasné variácie kvalitnej kávy a poctivých maškŕt, no zároveň chceme podporiť gastronomický projekt dvoch dám, ktoré otvorili svoje priestory v marci tohto roku, aby ich na pár mesiacov znova zavreli a odložili tak svoj podnikateľský sen o pár mesiacov neskôr. Lebo aj o takýchto nečakaných prekážkach je podnikanie dnes...

PRIHLÁŠKA

O ktorých témach a s kým budeme besedovať?

O živote, o nás, o tom, ako sme vystúpili zo sveta korporátneho Matrixu a začali si tvoriť ten svoj, o prekážkach a výzvach v podnikaní počas pandémie, o tom, ako to zvládame a aké zmeny v našich životoch nastali. Túto aktivitu robíme s našou Danielkou Tejkalovou, o ktorej mnohé viete, že prináša netradičný koučing v sedle. Danielku okrem čarovných koní a Limbachu môžete stretnúť aj v jej Inšpirovni, či za barom spomínanej kaviarne Shopa. Veríme, že jej otvorené zdieľanie tak bude inšpiráciou a motiváciou pre nás ostatné a vyplynie do úprimnej debaty o našich svetoch a dotkne sa aj našich hĺbok.

 

danielka

Kto je Danielka Tejkalová a čo má pre nás pripravené?

„Bude to 5 rokov, čo som vymenila počítač a pohodlie korporácie za konské chlpy a lopatu... a 12 rokov, čo som z nej odišla prvýkrát. Zažila som a naučila som sa na tej ceste veru všeličo.
Ak sa chystáte na cestu z Matrixu.... alebo ste niekde na POLCESTE... a hľadáte inšpirácie ako veci NE-ROBIŤ, ponúkam vám:
* pár slov o mojej ceste z korporácie do sveta Prírody a Čarovných koní- dôvody, plány a realita cesty "od počítača k lopate"
* prehľad "ziskov, strát a nálezov" - čo som sa naučila a ako som sa poučila
* odporúčania pre vaše cesty - aby sa vám ľahšie kráčalo
* trochu filozofických úvah na tému "zmena, systém a jednotlivec"

Čo môžete získať?

- pocit, že nie ste sami (so svojimi otáznikmi, trápeniami či radosťami)- inšpirácie zo života iných
- iný pohľad na svoj život- porozumenie súvislostiam
- spätnú väzbu a tipy na riešenie – ak o to požiadate
- cenné kontakty a inšpirácie zo skúseností iných žien s podnikavým srdcom
- pocit spolupatričnosti a priestor pre vaše otázky, postrehy či príbehy"

Mám rada také stretnutia aj zmysluplné debaty o živote aj o tom, ako žiť „po novom". Možno to máte podobne, ale nemáte čas ani priestor, kde sa stretnúť alebo s kým sa o tom cielene porozprávať (bez kritiky, súdenia a nevyžiadaných rád).
Možno medzi nami prídete na iné myšlienky, vystúpite na chvíľu zo začarovaného kruhu, pocítite pochopenie, podporu, obnovíte vieru, že to všetko má svoj zmysel a 

získate inšpiráciu, ako ďalej. Teším sa na vás."

Veľmi sa na vás spolu s Danielkou tešíme v utorok 29. 09. 2020

beseda

o 10:00 – 12:00 hod. v Coffee Shopa v Limbachu. Okrem iného spoznáte viacero zaujímavých žien, ktorých mená vám neostanú len na vizitke, ale pravdepodobne sa dotknú aj vašich životov.

Vzhľadom na pravidlá stretávania v uzavretých priestorov máme obmedzený počet miest na max 20 ľudí, preto sa nezabudnite prihlásiť včas. Priestor je dostatočne priestranný na dodržanie povinných odstupov, prineste si však so sebou rúško.


CENA: Zvýhodnená cena pre členky 5€, ostatní 8€.
Pre bližšie informácie o výhodách členstva v E-ženách kliknite SEM.

Tešia sa na vás Gabi, Tami a Danielka.

 

PRIHLÁŠKA

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie